2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay burası bana destek oluyor sizi duymasam kendimi yicem evde boşuna
Ya ben de aynıyım. İnan ki hiç transfer olmamış gibiyim. Korku sarınca hemen kadınlar kulübünde belirtisiz pozitif olup doğum yapanların yazılarını bulup okuyorum rahatliyorum. Belirtisi günden güne azalıp doğum yapan da çok var belirtisiz doğum yapan da. Ama stres olmamak elde değil tabi

Üzgünüm bende bugün 3 test yaptım ben beyaz gölge bile yok hayal çizgi bile yok 😞
Ben 2. Gün yapmaya başladım okadar meraklıyım yani
Stres yapma stres bizim düşmanımız biliyorsun senin kaçıncı gün embriyosu biliyorum aynı gün transfer olduk sakın kal daha çok erken

Stres yapma stres bizim düşmanımız biliyorsun senin kaçıncı gün embriyosu biliyorum aynı gün transfer olduk sakın kal daha çok erken
2.gun mü ( : kendimize yazik ediyoruz bu kadar takıp. Bir arkadasim soyle bir tavsiye vermisti ben yapamadim ama mantigini anlayalim diye size de aktaracagim: "transferden sonra imkanin varsa 1-2 gunluk tatile git, odaklanma, cok takarsan sureci olumsuz etkilersin." Cok mantikli geldi bana ama kafami baska seylerle dagitmaya calistim. 7.gune gelince test yaptim, ancak o kadar sabredebildim. :-) yarin da kanda test gunum. Gerginim biraz. Ins guzel sonuclar alirim.

Oğlumda öğrenince aynı zamanda yaptım testi ama olmadı ve iki tane embriyo olunca belki daha erken öğrenirim diye umut ediyordum😞

2.gun mü ( : kendimize yazik ediyoruz bu kadar takıp. Bir arkadasim soyle bir tavsiye vermisti ben yapamadim ama mantigini anlayalim diye size de aktaracagim: "transferden sonra imkanin varsa 1-2 gunluk tatile git, odaklanma, cok takarsan sureci olumsuz etkilersin." Cok mantikli geldi bana ama kafami baska seylerle dagitmaya calistim. 7.gune gelince test yaptim, ancak o kadar sabredebildim. :-) yarin da kanda test gunum. Gerginim biraz. Ins guzel sonuclar alirim.
Malesef kontrolcü bir yapım var belirsizlik en sevmediğim şey
Kesinlikle tatil konusu çok doğru ama eşten dolayı gitmek gibi bir durum söz konusu değil hemde Ramazan oruç tutuyoruz benim kan baktırmak gibi niyetim yok var olduğunu bileyim bana yeter 🥰🥰

İnşallah güzel sonuç alır bizimle paylaşırsınız sizin transfer ne zamandi

Oğlumda öğrenince aynı zamanda yaptım testi ama olmadı ve iki tane embriyo olunca belki daha erken öğrenirim diye umut ediyordum😞
Oglunda kaçıncı gün öğrendin
Her hamilelik farklı oluyormuş stres yok aşko güzel düşün güzel olsun inanıyorum olucak inşallah benim gibi sabırsız olma asla beni örnek alma dediğimi yap yaptığımı yapma misali 🤣

X