2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende de aynı göğüslerimde ağrı var o da elleyince hissediyorum bi de ara ara mide bulantısı oluyor bence belirtiler ilk günlere göre azalabilir arkadaşlar kötü düşünmeyin 🥰🥰❤️❤️🙏🙏az kaldı inşallah kalp atışlarını duymaya miniklerimizin
Evet canım beta ilk yukselince vücut tepki veriyor sanırım sonra azalıyor. Bazen de hiç tepki vermiyor. İnşallah duyarız bana hala hayal gibi geliyor. Travma benim için kalp atışı randevuları 🥺

Test yaptım akşam yine ben beyaz umudum azalıyo ister istemez. Oğlumda aynı günde çizik görmüştüm 😞 ilk iki gün baya batma hissetmiştim tamam oldu dedim ama şimdi üzülüyorum 😪
Ben konuşmaya korkuyorum canım ya test yaptım silik hayalet çizgi var gibi eşim bende gördüm dedi ama görmek istediğim için mi görüyorum

Genellikle çok acımazsa olumlu oluyor.sanki adettreki belirti gibi olmamalı göğüsler .benim 7 .denemem
Ay gerçekten mi yaa rahatlattin şuan beni. Ben de hep göğüs ağrısı olmazsa olmaz diye düşünüyordum nedense. Olmayınca da beta doğru yükselmiyor mu boş gebelik mi diye düşünmeye başlamıştım. İkinci transfer boş gebelik oldu benim. Hiç göğüs ağrısı dolgunluğu yoktu. Bu da öyle olacak diye çok korkuyorum haliyle.

Screenshot_2024-03-17-22-25-35-49_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Hepimizde aynıysa normal olanı bu canım rahatladım biraz. Tabi belirti olsa daha iyi hissedebilirdim😂
Benim doktorum ilaçlar yüzünden demişti. İlaçların yan etkileri herkeste çok farklı ya yerleşme kanaması dışında ki onun bile sebebi farklı olabilir direk bi gebelik belirtisi bulmak zor çok fazla ilaç kullanıyoruz çünkü. Kortizon yüzünden öyle şiştim ki kendimi 4 aylık hamile gibi hissediyorum 😁 kemiklerim belim çok ağrıyor kortizon kaynaklı yine

Belli oluyor mu sizde gördünüz mü ayy hem erken biliyorum hemde azicikta çizgi çıksın istiyorum

Yaa ben de gördüm gününe göre görünüyor işte. Cook erken yapmissin sen keşke bekleseydin biraz daha şimdi stresli test günleri 🤦 inşallah koyulasacak diğerleri canım daha ilk günlerinde belli oluyorsa çok iyi🥰
Ayyy inşallah gün gün koyulaşır ben kan vermeyi düşünmüyorum zaten en erken 8 veya 10 veya günümde veririm okuduğum az çıktı articak mi vs ben var olduğunu bileyim de değerlerin stresjni sonra yaşarım

Yaa ben de gördüm gününe göre görünüyor işte. Cook erken yapmissin sen keşke bekleseydin biraz daha şimdi stresli test günleri 🤦 inşallah koyulasacak diğerleri canım daha ilk günlerinde belli oluyorsa çok iyi🥰
Kız 2 tane embriyo transfer edildi bana eşim acaba ikiside tuttumu erken silik çıktı ya belki ondan göründü diyor 😍😍

Ay gerçekten mi yaa rahatlattin şuan beni. Ben de hep göğüs ağrısı olmazsa olmaz diye düşünüyordum nedense. Olmayınca da beta doğru yükselmiyor mu boş gebelik mi diye düşünmeye başlamıştım. İkinci transfer boş gebelik oldu benim. Hiç göğüs ağrısı dolgunluğu yoktu. Bu da öyle olacak diye çok korkuyorum haliyle.

doktorum genelde ,tutmayan,kalbi duran veya kimyasal olan hamilelikler için üzülmeyin diyiyor.Çünkü o bebekler olsa bile sağlıksız bebeklerde.Sonuç olumsuz olursa da Üxülmeyin der.Doktorum Cem Çelik

Kızlar bi konuda sizlere danışmak istediğim bi mesele var. Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim. Bugün transferim gerçekleşti. Hemşire ultrasonla kasığıma bastırırken, burda sıvı toplanması olmuş dedi. Canım çok zaten yanıyordu. Doktor embriyoları transfer etti. Olumsuz hiç bişi demedi. Durum ciddi olsa bişi derdi demi?işlemi yapamam rahim uygun değil derdi demi. Benim opudan beri kasıklarım çok şiş ve ağrılı, dokununca eğilince baskı ve sızı var. Hemşireye perşembe günü söylediğimde normal demişti. İnternetten Olurda gebelik elde edilirse, bu sıvının tüpleri tıkadığını gebeliğe engel olduğunu okudum. İlerde başıma iş açmasın mı bu durum. Ben opudan sonra hiç muayene olmadım.Pazartesi opu, cumartesi de transfer oldum. Antibiyotiğe alerjim var diye doktor reçete de etmedi. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Sizce durumun nedir?
Ohss olmuşsun canım ananas suyu iç bol bol ve bolca su tüketmeye çalış kilonda bir artış oldu mu opu dan sonra

X