2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim beta değerlerim de sizinkine benziyor 12. Gün: 435 14.gün de 994 çıkmıştı perşembe günü kese görmek için çağırdı doktorum bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

Benim beta değerlerim de sizinkine benziyor 12. Gün: 435 14.gün de 994 çıkmıştı perşembe günü kese görmek için çağırdı doktorum bakalım hayırlısı olsun hepimiz için
Benim 12. Gün 712 14. Gün 2336 ama 10 gün sonraya çağırdı beni ben yine erkene aldım sıra perşembe gününe 28 şubat transfer tarihimdi. Sizde ne gibi belirtiler var şuan?

Transfer günü hariç 6. Gündeyim, ptesi transfer oldum. Sanıyorum göğüs hassasiyeti ve kasık batmaları hep progestandan kaynaklı. 7. Gün kanda çıkanlar var mı? Beklemek en iyisi ama en zoru :)

Transfer günü hariç 6. Gündeyim, ptesi transfer oldum. Sanıyorum göğüs hassasiyeti ve kasık batmaları hep progestandan kaynaklı. 7. Gün kanda çıkanlar var mı? Beklemek en iyisi ama en zoru :)
Benim de 6.günüm, bugün spor olsun diye kaset test yaptım.. tertemiz tek çizgi çıktı biraz üzmedi değil..

Benim 12. Gün 712 14. Gün 2336 ama 10 gün sonraya çağırdı beni ben yine erkene aldım sıra perşembe gününe 28 şubat transfer tarihimdi. Sizde ne gibi belirtiler var şuan?
Maşallah sizin ikiz gebelik olabilir mi benim çok bi belirtim yok nadiren kasık sızlaması var o kadar. Bir an önce kalp atışı duyulsun da rahatlayayım diye bekliyorum

Maşallah sizin ikiz gebelik olabilir mi benim çok bi belirtim yok nadiren kasık sızlaması var o kadar. Bir an önce kalp atışı duyulsun da rahatlayayım diye bekliyorum
Tek embriyo transfer edildi benim. bizde şaşırdık değer yülsek olunca ama tektir. Benimde belirti yok ağrılar bile yok artık sadece gögüslerim hassas ve şiş damarlı siz kese gördünüz kalbe sıra gelmiş çok şükür ben kese göremedim ya ondan çok tedirginim Bi an önce görsem rahatlasam

Öyle di mi inşallah öyledir yaa
Benim 8. Gün yapmıştım erken gebelik 2 test 20 dakika sonra yok gibi hayaletin hayaleti zor çıkmıştı hatta eşim yok ben var diye bakıp duruyorduk. ben baya üzüldüm derken kan testine gittim 85 çıktı düşün erken gebelikte bile yok gibiydi

Yaa ne güzel olmuş ama sürpriz idrara geçme de herkeste farklı oluyormuş.. bazılarında 5-10değer bile idrarda çıkıyor bazen de yüksek değerler çıkmıyor.. idrara güvenmemek lazım, en iyisi kan vermek 8.gün

Bence de en iyisi kan ben idrarla kendimi harap ettm yine mi olmadı diye ama kanı da erken verince 8 10 12 14 olmak üzere 4 kere kan verdim bu seferde artış 2 kat oldu mu diye kaç gün kendini yiyor insan

Yok canım ben de kese görmeye gideceğim inşallah perşembe günü kalbi görsek de rahatlasak kafasındayım ben de ama sanırım keseden sonra 10 gün falan sonra gel diyor doktorlar. Beklemek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…