2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok canım ben de kese görmeye gideceğim inşallah perşembe günü 🥰 kalbi görsek de rahatlasak kafasındayım ben de ama sanırım keseden sonra 10 gün falan sonra gel diyor doktorlar. Beklemek çok zor 🫣😅
Evet kan vermeyide kestirdi belirtide yok böyle beklemek cidden çok zor ben Bi ara başka doktora mı gitsem diye düşünmedim değil 🤦‍♀️ senin transfer günün ne zamandı

Kanda gebelik gören arkadaşlar bir çoğumuzun ailesinin haberi yok tedavi sürecinden bu durumu olan ailelere ne zaman haber vereceksiniz 😂 yada haber veren oldumu
Benim kaynanamgil biliyor sadece oda mecburen oğluma bakıyo yemek getiriyo filan sagolsu yoksa yalnız gerçekten zor istirahat ediliyo

Kanda gebelik gören arkadaşlar bir çoğumuzun ailesinin haberi yok tedavi sürecinden bu durumu olan ailelere ne zaman haber vereceksiniz 😂 yada haber veren oldumu
Benimde annem ve kv ablamlar filan biliyor. Transferden sonra annem yanımdaydı o baktı bi kaç gün bana. Diğer türlü söylemedik daha 😊

Bence de en iyisi kan ben idrarla kendimi harap ettm yine mi olmadı diye ama kanı da erken verince 8 10 12 14 olmak üzere 4 kere kan verdim bu seferde artış 2 kat oldu mu diye kaç gün kendini yiyor insan
Haklısın ama işte bir an önce negatifse ilaçları bırakayım kafasındayım.. yoksa endişeler stresler bitmiyor.. sonu güzel olsun yeterki

Haklısın ama işte bir an önce negatifse ilaçları bırakayım kafasındayım.. yoksa endişeler stresler bitmiyor.. sonu güzel olsun yeterki
Ben ilkinde negatif olduğunu erken öğrendim halde 12. Güne kadar ilaçları bırakmadım Bi umut işte dedim ama tabi değişmedi sonuç

Biz iki tarafa da söyledik. İnsanların olumlu enerjilerine ihtiyaç duyduğumuzu düşünüyorum bu süreçte. Anneler babalar ve kardeşler biliyordu sonra teyzeler ve halalarda dahil oldu😂🤍Açıkcası bana destek de oldular ♥️ Tabi durumlara göre değişebilir.

Merhabaa uzun zamandır buraya gelmedim yazılanları okumadım mutlu haberleri alanlara rabbim tamamını görmeyi nasip etsin çok sevindim Allahım hepimizin gönlüne göre verir inşallah benim 11. Gün değerim 246 çıktı 13. Gün 204 e düştü 15. Gün 246 ya yükseldi bugün 17. Gün değerime baktırdım 463 e yükseldi zor bir süreç geçiriyorum ne hissedeceğimi bilmiyorum

Merhabaa uzun zamandır buraya gelmedim yazılanları okumadım mutlu haberleri alanlara rabbim tamamını görmeyi nasip etsin çok sevindim Allahım hepimizin gönlüne göre verir inşallah benim 11. Gün değerim 246 çıktı 13. Gün 204 e düştü 15. Gün 246 ya yükseldi bugün 17. Gün değerime baktırdım 463 e yükseldi zor bir süreç geçiriyorum ne hissedeceğimi bilmiyorum
İnsaallah artar cunku son olcumde guzel artmis.

Benim 8. Gün yapmıştım erken gebelik 2 test 20 dakika sonra yok gibi hayaletin hayaleti zor çıkmıştı hatta eşim yok ben var diye bakıp duruyorduk. ben baya üzüldüm derken kan testine gittim 85 çıktı düşün erken gebelikte bile yok gibiydi
Yaaa sen bana moral oldun benim de 3 gündür böyle hayalet çizgi 😔 kan testini 8. Gün mü yaptırdın canım

Ben 2 senedir kimseye söylemiyorum ya. Öncekileri hep biliyolardı ama daha çok baskı hissediyordum üstümde. Olumsuz sonuçlarda etrafımdakileri de üzüyorum gibi duygulara kapılıyordum saçma biliyorum ama işte. 2 sene önceki olumsuz sonuçta çok trajik şeyler yaşadım. O gün kimseye söylemicem artık dedim. Kalp atışını duyana kadar da söylemeyi düşünmüyorum valla böyle rahat🙈

Yaaa sen bana moral oldun benim de 3 gündür böyle hayalet çizgi 😔 kan testini 8. Gün mü yaptırdın canım
Evet 8. Gün yaptırdım canım zaten yaptırmasam kafayı yerdim baya deli oldum test öyle çıkınca hemen hastaneye koşturduk eşimle yine mi olmadı diye testleri hala saklıyorum durdukça günden güne belirgin oldular çizgileri sanki

InsaAllah Rabbım buyuk. 🥹🥹🥹
Senın belırtı varmıydı Agrı felan Bas dönmesı
Çok belirtim var ama bence progestan ilaçları yapıyor. Gebelikte bu kadar erken belirti görülmez gibi.

Günde 2 kez uyuyakalıyorum
Kafam genelde bulanık
Sabah çişe zor yetişiyorum
Karın ağrım bazen çekilme bazen solda kramp gibi
3 gündür hiç doymadım

Pozitifi görenler bakabilir miii🙋🏻‍♀️ bel ve kasık ağrısı olan var mı ya ayakta çok durunca özellikle belim çok ağrıyor hemşire hem ilaçlar hem gebelik yüzünden dedi ama bu kadar ağrılı olmasına şaşırıyorum.

Evet 8. Gün yaptırdım canım zaten yaptırmasam kafayı yerdim baya deli oldum test öyle çıkınca hemen hastaneye koşturduk eşimle yine mi olmadı diye testleri hala saklıyorum durdukça günden güne belirgin oldular çizgileri sanki
Benim Salı kan testi yaptıracağım. İnşallah pozitifi öğrenirim bende. Kafayı yicem artık 🥹🥹

X