2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya ben de ne zaman başlayacak diye bekliyorum yoksa sürekli kan vermeye devam edeceğim :KK70:
Bende çok merak ediyordum. 😀♥️
Ve öyle bir anda geldi ki anlatamam. Yoğun yoğun🥹Hala daha devam ediyor.
Ne çok beklemişim bu anı diye gözlerim dolmadı değil 🥹🌸
Şu kan işi bende de muallak. Ama kollarım mahvoldu diye kan vermekten diye eşim müsade etmiyor. Sal artık dedi 😂 Salamıyorum orası ayrı da😂 Artık vermiycem kan.
8-10-12-14 günleri kan vermiştim.

Bende çok merak ediyordum. 😀♥️
Ve öyle bir anda geldi ki anlatamam. Yoğun yoğun🥹Hala daha devam ediyor.
Ne çok beklemişim bu anı diye gözlerim dolmadı değil 🥹🌸
Şu kan işi bende de muallak. Ama kollarım mahvoldu diye kan vermekten diye eşim müsade etmiyor. Sal artık dedi 😂 Salamıyorum orası ayrı da😂 Artık vermiycem kan.
8-10-12-14 günleri kan vermiştim.
Bana da doktorum verme diyor ama bebeğin varlığını hissedemediğimiz için kan verince rahatlıyorum 😅😅 bulantıyı da o yüzden bekliyoruz işte rabbim şu mübarek gecelerin hürmetine sağlıklı mutlu gebelikler geçirmemizi nasip etsin inşallah 🥰🤲🏻

Bana da doktorum verme diyor ama bebeğin varlığını hissedemediğimiz için kan verince rahatlıyorum 😅😅 bulantıyı da o yüzden bekliyoruz işte rabbim şu mübarek gecelerin hürmetine sağlıklı mutlu gebelikler geçirmemizi nasip etsin inşallah 🥰🤲🏻
Amiiiin inşallah🌸🤍
Hala çok şiddetli bulantım. Ayva limonlayıp-tuzlayıp yiyeceğim. İnş iyi gelir. Çok şükür rabbim bize pozitifi nasip etti. Gerisiyle her türlü başederiz 🥰

Yok ya benim asla koyulasmıyor. Değer bu kadar yavaş artar mı? 8 Mart transferim. 9 gün oldu. Hala testim böyle. Zor gözüküyor 🥹🥹

Eklentiler

• IMG_4376.jpeg
    IMG_4376.jpeg
    134,5 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar sizce bu test pozitif mi yoksa kuruma çizgisi mi markası freely

Eklentiler

• IMG_0719.jpeg
    IMG_0719.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 88
Kaçıncı günün canımm? Bende senle aynı durumdayım 😭 test ne diyor bilmiyorum 🥹🥹
Ben adet olamadım ki 😂 opudan sonraki ikinci adeti bekliyorum gelemiyor dün negatif sandım az bi çizgi vardı bu gün daha net duruyor diye meraktan attım

X