2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Benimki tepki veriyor ama başka birşeye konsantreyse iki kez sesleniyorum öyle bakıyo ama 8aylık falan bakıyomuşlar herçocuk farklı
Bende youtubde baktım nasıl seslenmek gerekiyormuş bu gün aynısını yaptım baktı şükür ama dediğin gibi fikri bende diğilse bir kaç defa seslenmem lazım

Ya aslında benim hamileligim çokta zor geçmiyor mide bulantısı falan açısından. Ama ben bu oğlumda hastanede çok yattım düşük tehlikesi kan uyuşmazlığı kanama alanı. Daha once de çok kaybim olduğu için şansa bırakmayalım dedi Doktorum. 7 8 kere yattım. Bende ikisi birlikte büyürler diye hemde hemem yapipta sonra spiral taktiracam. Ama yine hamile kalirsam büyük ihtimal yine hastanede yatarım. Bebegim de küçük kv birlikte yaşıyoruz onada güvenmiyorum. Yaşlı hem de şuan maddi açıdan biraz zorlanıyoruz. Biraz beklicem hem bebegim büyür hem bu süreçten geçeriz.

Seni korkutmak istemem ama kızım da sıfır bulantı yaşadım bu gebeliğim de başından beri 5 haftalıkken başladı zaten midem bulanıyor diye test yapmıştım. 14 hafta bitti pazar 15 olacak hala bulantım var maaalesef. Her gebelik farklı yani kanaman olur diye de düşünme rabbim verir kolaylığını inşallah düşünüyorsan en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Daha önce ilk bebegimde de bulanti vs olmamıştı o bebegimi kaybettim dogumdan sonra. Evet her gebelik farkli ikinci gebelik bedenen ilkinden zor du 3. De dahada zordur eminim. Aaa erkenden başlamış bulanti sende. Masallah saglikla al kucağına Buda marttami doğacak hayir oglumdada kanamam olmadi ama daha önce kayıplarim çok olduğu için artık bir Dr takipindeydim. Her ay duzenli hastanede önlem amaçlı yattim bazen hiç sorun olmasada yattim. Evet rabbime sonsuz güveniyorum. Aslinda istiyorum arayı fazla açmak istemiyorum. Hayırlısı. Bende daha yeni adet gördüm bu ay 15 ne görmem lazım. Bebeim 6 aylık olucak 4 güne. Ay miss gibi küçük bebek özledim. Boyle diyincede gazli kolik ten tir tir titriyorum saglikla kucagina al canım miniğini

Şubat mart görünüyor doğum tahminisi 5 Mart kızımda 8 marttı 7sinde geldi bakalım bu ne zaman gelecek doktor erkek doğar 40ı bulmaz dedi hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Şubat mart görünüyor doğum tahminisi 5 Mart kızımda 8 marttı 7sinde geldi bakalım bu ne zaman gelecek doktor erkek doğar 40ı bulmaz dedi hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Aaa cinsiyet erkekmi maşallah ilk bebegin de kız. Ne güzel. Benim de oglum var bi tanecikte kızım olsa inşallah

Bende hamileyim 14 haftalık hemde kızım 2 buçuk aylıkken olmuş ve korunmasız ilişki olmamıştı geri çekilmeyle korunuyorduk
Ay hayırlı olsun çok umarım sağlıkla kucağına alırsın onu da Aralarının yakın olması çok güzel bence . Ben de önceden 2. Bebeği çok istiyordum, arayı çok açmam diyordum yaşdan dolayı. Ama ilk doğumda sezaryen sonrası çok zor toparlandım ben, gözüm korkuyor artık. Zaten keloide yatkın bir vücudum vardı, sezaryen yerimde keloid oluştu kıpkırmızı iz kaldı, plastik cereahiye gidiyorum tedavi için. İkinci bir ameliyat kesisi ve yeniden keloid oluşumuna dayanamam. Diğer Bir sebep de o doğum sonrası saç dökülmesini tekrar yaşamayı göze alamam, o kadar oluk oluk döküldü ki hem yanlardan kelleştim hem de psikolojim bozuldu Bütün bunları unutursam belki o zaman ikinciyi ciddi düşünebilirim. Adet olmadım daha zaten ama eşimi her ilişki de ısrarla uyarıyorum prezervatifi unutmaması için

Hakkınızda hayırlısı olsun benim de çektiğim saç dokulmesiydi hamilelikten sonra biraz durdu ama doğumdan sonra yine başlayacak muhtemelen saç kalmayacak başım da ama olsun napalım rabbim sağlık versin evlatlarımıza

Kızlar bebeğim daha 5 ay 7 günlüklen covite yakalandı geçen hafta 30 ağıstos tatiline eşim önden birkaç gün daha izin aldı memlekete Mersine gitmiştik tabi hem benim ailemdekiler hem eşimin ailesi, hatta büyük halalar nineler falar herkes bebeğimi sevdi kucakladı. Artık yenidoğan zamanındaki gibi, insanları kucaklamayın sarılmayın öpmeyin diye uyaramıyordum çocuğu çok sakındığımı düşünüyolardı çünkü. Ama işte ne oldu döndüğümüz günün ertesinde pazartesi günü hem oğlum hem ben ateşlendik. Önce klima çarptı heralde dedik ama Salı günü akiam ateşi düşmeyince hastaneye götürdük. Sürüntü alıp 4lü test yaptılar covid pozitif çıktı yavrum Bugün anca kendimize gelebildik o da ben de çok kötü olduk. Ders oldu bana, Siz benim yaptığımı yapmayın, bebeğinizi kucaklayıp öpmek isteyenlere en başta nasıl itiraz ediyosanız aynen devam edin yani.

Evet hepimiz için hayırlısı neyse o olsun, sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Benim de keloidim oluştu ya. Canımı sıkıyor benim de. Plastik cerrahi nasıl bi tedavi uyguluyor canım

Aaa gecmiş olsun cnm şimdi nasılsınız, peki, covid bi hasar oluşturmaz dımı,, doktor ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…