2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Cnm bnim bebişimde 10 saate yakın uyyor, 3 kez emmeye kalkıyor

Anne sütü alıyorsa alıyorsa karbonhidrat azaltmayı deneyin

Gaz değil de diş sanki

Gaz değil de diş sanki
Oylemi dersiniz. Dün gecede uyumadı. İshal olmuş. Gazini çıkardığında resmen şu çıkarıyor. Bezinden taşıyor. Gece 3 4 kere ust degistirdim. Halbuki bezi dolu bile değil. Neden öyle oluyor anlamıyorum. Bu gun ateşi de var. Dedigniz gibi dişi başladı. Ama Gazida var ayaklarini karnına bukmeler çıkarmaya çalışmalar. Bazen çıkarıyor. Masaj yapınca çıkarıyor.

Klimada mı uyuyor? Midesini üşütmüş gibi. Bize de bir gece oldu sonra iyileşti.

Evt bu doğru oğlumda bu hatayı yapmıştımbn 15 gun oldu tadımlara baslayalı, 3 gün kuralı ile havuç kabak patates yogurt arada meyve, bişeyler emcükletiyorum falannn.
Dimii, cok kiside duydum bunu:) Peki sizin bebis ne kadar oldu? Bende arada yogurt felan veriyorum 2 cay kasigi ama duzenli degil hergunde deil ne zaman baslasam bi turlu karar veremedim

Nasıl yaptınız onu acaba?
Canim biliyorsun ben yurt dışindayim. Bu fotodakinden veriyorum. Bi tabağa 150 cc suya 1 yemek kaşığı tepeleme karıştırıyorum normal sıcaklıkta suyu. 3 tane bebe buskivisi 1 2 ölçek te devam mamasi katıyorum. Kaşıkla karıştırıyorum. Devam sütü gibi sivi olmuyor biraz koyu oluyor. O yuzden emziginin ucunu keserek büyüttüm. Sonra biberona koyuyorum. 160 180 cc oluyor. Bazen bitiryor bzn bitirmiyor. Tadı iyi olsun diye ilk zamanlar muzda katardım. Sonra kabız yapınca katmadım. Muz kattigimda blendrden geçirdim. Fotodaki Türkçe sütlü pirinç unu diye geçiyor. Bunu yeni aldım muzluymuş . Galiba tadını sevmedi dun içmedi

Eklentiler

• 17241466209957420948316733429854.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 33
Dimii, cok kiside duydum bunu:) Peki sizin bebis ne kadar oldu? Bende arada yogurt felan veriyorum 2 cay kasigi ama duzenli degil hergunde deil ne zaman baslasam bi turlu karar veremedim
5,5 aylık cnm, bnde duzenli değil arada verıyorum yoğurt. Şuan halaa tadımlardayız

Natera panorama 12.000 odedik 440$ di sanirim ama plus gibi bi paket, bir de basic paket vardi o da 390$ di yanlis hatirlamiyosam, genoks 10.000 fiyat vermisti, genetiks nipt24 320€ fiyat vermisti
Bateri ile nasıl bağlantı kurdunuz bende yaptırmak istiyorum ama nette yetkili bir firma bulamadım

Hanımlar selam nasılsınız. Ben nisan annelerinden geliyorum grip olmuşum gece 1 saatlik uyku ile bu saati rttim. Lütfen ya safi esmaul husnasi ile bana dua eder misiniz. Bebeğim şuan bakıma muhtaç bana inani8n çok kötü bi gün geçirdim. Serumla ilaçlar. Ve baş dönmesi ile soluğu artık gozyaslarim dinmiyor lütfen dua edin

Cnm noldu sana
Gecmiş olsun rabbim şifa versin

Cnm noldu sana
Gecmiş olsun rabbim şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…