2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281

doktorunuz ne diyor gaz durumuna? aslında gaz beklenmez bu aylarda başka bir sorun olmasın?
kaç cm boyu?

67cm, 7220, erkek, anne sütü ile besleniyor.

doktorunuz ne diyor gaz durumuna? aslında gaz beklenmez bu aylarda başka bir sorun olmasın?
kaç cm boyu?

67cm, 7220, erkek, anne sütü ile besleniyor.
Dr sormadım canım. Ama bende de gaz var. Acaba benim yediğim şey mi dokunuyor.
Bizimki meme mama. Ek tadimlarla boyle gidiyor. Sadece anne sütüyle mükemmel kilosu

Dr sormadım canım. Ama bende de gaz var. Acaba benim yediğim şey mi dokunuyor.
Bizimki meme mama. Ek tadimlarla boyle gidiyor. Sadece anne sütüyle mükemmel kilosu

annenin gazı bebeğe geçmez deniliyor. Ben açıkçası ilk 4 ay gazı olmayan bebeğin sonradan gazı olacağını sanmıyorum, genelde dr lar da öyle söylüyor. bir danışın isterseniz.
teşekkür ederiz, biara 15gün kadar mama aldık ama benim gereksiz kuruntum yüzünden.
tam 5. ayda da ek gıdaya başlattı dr, bu pazartesi.
5. ayı öğleden önce yoğurt, öğleden sonra kivi ve çilek hariç olmak üzere meyve ile tamamlayacakmışız.

Masallah cnm kilosuna biz 5. Ayda 7,650 idik. Gazın geri gelmesi ıyı olmamış, diş olabılırmı

Sebze ile başladım ben, neden meyve dedıki acaba

emziren annlerde içebiliyormuymus

Kilosu şahane anne sütü mü alıyor

Bzımde gunduz uykumuz yok gce uykuları nasıl pekı
İdare eder canım. Ama gu dhze göre daha iyi şükür. Karnini tâm doyurmadam hemen uykuya daliyor sonra sürekli acıkıyor çünkü uyaniyor yaa. Milletin çocuğu bu aylarda hatta 2 ayi da bile 7 saat uyuyormus. Insallah bizde o günleri goruruz. He bi de 5 ten sornauykuya çok zor geciyor 2 haftadır

canim bebisin sadece anne sutuyle mi besleniyor
Bizde 5 atlik olduk ayin 14unde sadece anne sutuyle besleniyor bu ay doktora gidemedik daha ama tadimlara baslamak istiyorum 1-2 gun sadece sabah 2 cay kasigi yogurt verdim
Siz nasil ilerliyorsunuz?

benim kizim yeni 5 ayini doldurdu, dogum kilosu 2650ydi suan ki kilosu 6350 boyu 63 cm sadece anne sutuyle besleniyor :) bizim bebis cok minyon, doktor kilosu ve boyu icin gayet normal standartlar arasinda dedi, gorunusunde de zayif bir bebek gibi gorunmuyor boyundan dolayi heralde o yuzden icim rahat. Seninkine masallah barekallah harika, nazar degmesin bebise

canim bebisin sadece anne sutuyle mi besleniyor
Bizde 5 atlik olduk ayin 14unde sadece anne sutuyle besleniyor bu ay doktora gidemedik daha ama tadimlara baslamak istiyorum 1-2 gun sadece sabah 2 cay kasigi yogurt verdim
Siz nasil ilerliyorsunuz?

Dr ilk 3 gün yoğurt dedi. Başta 5-6 mama kaşığı sonra 1 çay bardağı dolusuna ulaşana kadar ver verebildiğin kadar nazlı davranma dedi. Ben alabildiği kadar veriyorum şuan miktardan bağımsız.

İlk 3 ay çok Çok gazliydi kolik ti. Ama 3. Ayda hepsi kesildi. 15 gündür falan aşırı gazı var yani biliyorum ikinip çıkarmaya çalışıyor. Çıkınca rahatliyor. Yani biliyorum gaz. Bence anneden geçiyor ya gaz

Kilosu şahane anne sütü mü alıyor
Çogunlukla anne sütü. Ama mama da veriyorum günde 1 2 defa. Vermediğim gunlerde oluyor. Bide ben sütlü pirinç unu da verdim içine bisküvi muz ve formül mama katarak yatmadan önce. Oda fayda etti sanırım.

Ben sebzeyle başladım patates kabız yaptı ve sevmedi..havuç sevmedi asla..kabak sevdi..ıspanak patatesle denedim sevmedi yarın kabak ıspanak denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…