2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Güzelmiş cnm masallh, acaba o pat pat elini ayağını vurması bazen bnım kızımda yapıyor, gazdan olabılırmı, gce bn gazını alıyorum emzrdıkten sonra
Çoğunlukla alıyorum gazını ama bazen 10 dk kadar uğraşsam da çıkmıyor gazı ben de yatırıyorum öyle geceleri artık. Acaba o yüzden mi çok hareketli uyuyor bilemedim. Bu gaz çıkartma işi ne zamana kadar devam edecek daha, kaçıncı ayda artık gaz çıkartmadan yatırabiliyoruz ki acaba?

Kızlar bebeğim uykudayken sürekli hareket ediyor. 1 hafta sonra 5 aylık olacak . Bi sağa bi sola, sırt üstü. Yüz üstü. Yatağını gezip duruyor kenarlarına kafasını sürtüyor . En sonunda da uyanıyor sinirleniyor, ağlıyor. Rahat uyuyamıyor yani. Normal bişey mi bu dönemde bu?
Benimki dört aylık aynı hareketleri yapıyor karnının tok olduğundan eminsem su veriyorum uykusunda biberonla sonra uyumaya devam ediyor bence sıcaktan içleri yanıyor

Çoğunlukla alıyorum gazını ama bazen 10 dk kadar uğraşsam da çıkmıyor gazı ben de yatırıyorum öyle geceleri artık. Acaba o yüzden mi çok hareketli uyuyor bilemedim. Bu gaz çıkartma işi ne zamana kadar devam edecek daha, kaçıncı ayda artık gaz çıkartmadan yatırabiliyoruz ki acaba?
🤣Ben oğlumun 1 yaşına kdr gazını çılarmıştım
Cnm cıkmayınca bnde yatrıyorum ama ilk memeden sonra gazını alıyorum anında çıkıyo genelde, 2.memeden sonra yatrıyorum, yoksa uyanabılır🫣

Kızlar bebeğim uykudayken sürekli hareket ediyor. 1 hafta sonra 5 aylık olacak . Bi sağa bi sola, sırt üstü. Yüz üstü. Yatağını gezip duruyor kenarlarına kafasını sürtüyor . En sonunda da uyanıyor sinirleniyor, ağlıyor. Rahat uyuyamıyor yani. Normal bişey mi bu dönemde bu?
Benim bebeğim de böyle, çok hareketli uyurken. Ben dönmesin diye kenara minder koymaya başlamıştım, bugün doktor muayenemizde sordum dönmesine izin ver dedi. Napalım artık dönüp dönüp uyandıracak kendini 😂

🤣Ben oğlumun 1 yaşına kdr gazını çılarmıştım
Cnm cıkmayınca bnde yatrıyorum ama ilk memeden sonra gazını alıyorum anında çıkıyo genelde, 2.memeden sonra yatrıyorum, yoksa uyanabılır🫣
Ah evet çok mantıklı ben de böyle yapayım bundan sonra 2. Memeden sonra gaz çıkmadan yatırırım artık

Allah razı olsun kuzum. Hepiniz benim de aklımdasınız ❤️❤️ ben maalesef hala hastalıklarla uğraşıyorum. Şimdi safra kesemde taş çıktı. Ameliyatla alınacak. Ama ameliyatı biraz erteledim çünkü tayin isteyeceğiz. O belli olsun gideceğim yerde olurum inşallah 🙏 gebeliği sonra düşünden daha iyi olur dedi doktor. Çünkü bu da ast alt değerimi bozuyor 🥹 onun haricinde yumurtalıkta kist var aylardır, karaciğerimde de 2.derece yağlanma olmuş şu bi kaç ayda. Çünkü depresyonla beraber kendimi mutfağa verdim 🙈 ama geçecek herşey 🙏 dua edin bana. Yeniden hamileyim yazayım buraya 🙏 sağlıkla doğurdum kucağımda diyebileyim 🙏❤️ be minnoşlarınıxı benim için öpün, koklayın ❤️❤️
Canım herşey gececek en sonunda çok uğraştım ama deydi diyeceksin kucaginda meleginle 😍😍 Dualarımdasın guzel haberler icin seni takipteyimmmm 🤩😍😍😍

Benim bebeğim de böyle, çok hareketli uyurken. Ben dönmesin diye kenara minder koymaya başlamıştım, bugün doktor muayenemizde sordum dönmesine izin ver dedi. Napalım artık dönüp dönüp uyandıracak kendini 😂
Ya dönüp dursun da sinirlenip niye ağlıyorsun o zaman 😅 ne ben uyuyabiliyorum doğru dürüst ne kendisi 🥲

Günaydın, demir ilacı başlamamız gerek dedi sağlık ocağı. Devletin verdiğini kullanmak istemiyorum bana tavsiye edebileceğiniz güzel bir marka var mı özellikle kabız yapmayan içeriği temiz ne önerirsiniz

Günaydın, demir ilacı başlamamız gerek dedi sağlık ocağı. Devletin verdiğini kullanmak istemiyorum bana tavsiye edebileceğiniz güzel bir marka var mı özellikle kabız yapmayan içeriği temiz ne önerirsiniz
Cnm bnim arkadaşlarımın çoğu bestiron kullanıyor. İçeriği temizmiş bi arastır istersen

Kızlar demir ilacı olarak sidefe kullanmaya başlıyorum bugün itibariyle araştırıp aldım devletin verdiğini bıraktım. Siz ne düşünüyorsunuz

Bize doktorumuz pazartesi günü sidefer demir damlası başlattı. Pazartesi ve dün verdim bebeğime, tadını pek beğenmedi 😄 yüzünü buruşturdu ağzına damlattığımda. Halbuki ocean d vitamini damlasını pek seviyordu. Bugün sideferi mamasına damlatıp vericem bakalım tadını farkedecek mi. Doktor doğrudan ağzına damlatabilirsin veya mamasına katabilirsin, sabah veya akşam farketmeksizin verebilirsin demişti

Ben köydeyım misafırım, daha yeni verdi saglık ocagı bnde bestiron aldırıcam eşime falat eşim burda yok oyuzden daha baslamadık
Eczacı bi tanıgıma sordum bestiron ve oceanı. İkisi de güzel ancak Nbt endofer'in emilimi daha iyi onu daha çok tavsiye ederim dedi. Kafam karıştı. Hepsi güzeldir de kabız yapmayan hangisi acaba

Bize doktorumuz pazartesi günü sidefer demir damlası başlattı. Pazartesi ve dün verdim bebeğime, tadını pek beğenmedi 😄 yüzünü buruşturdu ağzına damlattığımda. Halbuki ocean d vitamini damlasını pek seviyordu. Bugün sideferi mamasına damlatıp vericem bakalım tadını farkedecek mi. Doktor doğrudan ağzına damlatabilirsin veya mamasına katabilirsin, sabah veya akşam farketmeksizin verebilirsin demişti
Demir bize açken ver demişti doktor . Bana da sidefer önerdi canım ama ben bestiron aldım .emzirmeden 1 saat civarı sonra veriyorum ben de.

Canım 4. Aydan sonra bebeklerin oturma yeteneği gelişiyormuş o yuzden yapıyormus benım bebegımde uykusunda cok yapıyorr kaldırıyo giüm güm vuruyor yataga bi tane doktor var onu cok takıp edıyorum ona bırısı sormustu cevaplamıstı korkma bebişe güncelleme geliyor 🤣🤣🤣

X