2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
bebek rahat mı peki ? Ikınıp ağlıyor mu . İlk 6 aya kadar normalmiş aslında karın ve popo kasları tam oluşmadığı için . Doktor 10 güne kadar normal demişti

rahat herhangi bir şikayeti yok, olunca müdahale ediyoruz. anlamadığım ilk 2 ay hergün yaptı bu çocuk, sonradan mı geriledi kasları

Dr tsh değerlerine, vitaminlerine falan baktı, normal korkma 6 ayı bekleyeceğiz dedi ama benim içime sinmiyor bir türlü

Değerleri normalse korkma cidden. Sen biraz yediklerine dikkat et canım. Kuru erik , kayısı falan tüket bolca bi dene . Bizim de hem kusma hem kaka yapamama var diye ultrasonla bakmışlardı pilor stenozu var mı diye. Çok şükür yokmuş.

ultrasonla bakmadılar onu da istesem mi, dr neden istemedi bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba sizce bebişimin kafa yapısında problem var mı bebeğim 3 aylık

Eklentiler

• IMG_20240711_201703.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG-20240708-WA0010.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 90
kaka problemi olan anneler vardı, isimleri hatırlayamıyorum kusura bakmayın, çözüm bulabilen, ya da iyileşme olan oldu mu
Bizimde 40 ciktiktigindan beri kabız dı emziriyorum bol bol kayısı yedim kendisi yapmaya başladı dedim ishal oldu 4 aylığız suan. Bol bol kayısı ye emziriyorsan.

Kızlar benim bebegimin kafa yapısı nasil yan yatırmak istiyorum ama kendini düzeltiyor

Eklentiler

• 20240711_232803.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 93
Arkadaşlar merhaba sizce bebişimin kafa yapısında problem var mı bebeğim 3 aylık
Benmi yanılıyorum bilmiyorum. Sanki yukarısı fazla uzamiyor mu düz yatiriyormusun. Bilmiyorum belki doğru olanida budur. Yada telefon oyle gösteriyor
Benimkinede baksana foto attım benimki cogunlukla düz yattığı için böyle

kaka problemi olan anneler vardı, isimleri hatırlayamıyorum kusura bakmayın, çözüm bulabilen, ya da iyileşme olan oldu mu
Kaka problemi hiç yasamadik canım biz çok şükür, ben sadece biogaia kullanıyorum gaz için deneyelim dedik kakayada faydası var bence günde bi kere yapar ya da iki 3 kere azar azar yapar , bı sure devam et belki faydasını görürsün canim, sanırım 40dan sonra başladık şimdi 15haftalik oldu

onu ben de kullandım ama değişmedi bitti yenisini alayım dedim üretimden kalkmış sanırım yeni isimle çıkmış neden bilmiyorum, dr da gerek yok dedi. Ben yine de muadil aldım tekrar başladım kullanmaya, probiyotik neticede zararı olduğunu düşünmüyorum ama bakalım

Anladım canım 1hafta 10gun epey uzun , ben de olsam endiselenirdim, normal kabul ediliyormuş ama

Kızlar selamm. Bebisleriniz babasında duruyor mu yani ağladığında sakinleşiyor mu yada babası uyutabiliyor muu? Bizde sadece benimle omzumda uyuyor babasında uyumuyor. Çoğu zamanda sadece bende sakinlesiyor merak ediyorum

karnı toksa (emziriyorum tek çare benim) evet babasında uyuyor da sakinleşiyor da, hatta benden daha kolay oluyor çünkü bebişlerin nazı annelerine olurmuş ve annenin yorgunluğunu, stresini hissedermiş.

bebeğiniz doğduğundan itibaren baba bebek ilişkisi nasıldı sizde?

Eşim sürekli kucağına alır doğduğundan beri altını da değiştirir, sakinleştirmeye çalışır, banyosunu hep ikimiz yaptırıyoruz vs. Babasına gülümsüyor sakinken kucağında duruyor. Ama uyku konusunda kesinlikle benden başka kimsede uyumuyor, eğer çok sinirlendiyse yine kimse sakinleştiremiyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…