2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Doktor dinlenmen lazım beslenmene dikkat et diyor da iki bebekle bende biliyorum uyku dinlenme stres olmayacak yemek yicem su içicem ama olmuyor yani kuzum stres zaten hayatımın içinde dinlenme uyuduklarında dinleniyorum yanda geceleri uyuyoru şükür ama yemek ve su yok hayatımda

Ağzı olan konuşuyor az insan çok huzur cidden

Ay yok artık iyice saçmalamış bez kullanma nedir ya da güzelliğini almamış nedir yorum yapmak ona mı düşmüş

Aynen bende anne olunca değiştim önceden suspus kalırdım tepemize çıktılar çevremiz

benim eşim de cevabını ver eksik kalma diyor ama ben yine de üslubumu bozmak istemedim bugüne kadar. Ama bu saatten sonra gelecrk hiçbir lafa tahammülüm yok

ay cidden sanane yani sa na ne, çocuğu yorumlama haklarını kendilerinde nasıl buluyorlar anlayamıyorum. Benimde gözlerim renkli, kızım doğdu gibi herkes gözü yeşil mi diye bakmaya geliyor, umduklarını bulamayınca da ay bunun gözü niye yeşil değil yaaaa diye konuşmaya başlıyorlar. Aradan 1 byçuk ay geçti neredeyse hala kv gelip gidip niye yeşil olmuyor gözü diye söyleniyor resmen çıldırıyorum sağlıklı olsun yeter diyorum ne renk olursa olsun yani, ayrıca sanane

ben de normalde hemen terslerdim huysuzluk yapardım anne olduktan sonra sakinleştim :)

Aynen bende anne olunca değiştim önceden suspus kalırdım tepemize çıktılar çevremiz
Hiç sorma kv denin saçma sapan yorumlarını yazsam buraya halime acırsınız ama ben ne yapıyorum çocuğuma onun desteği olmadan aslanlar gibi bakıyorum onada konuşmak kalıyor
benim eşim de cevabını ver eksik kalma diyor ama ben yine de üslubumu bozmak istemedim bugüne kadar. Ama bu saatten sonra gelecrk hiçbir lafa tahammülüm yok
Canım tabiki uslubunu bozma ama cevaplarını verki bir daha konuşamasınlar sustukça konuşurlar önünü alamazsın
ben de normalde hemen terslerdim huysuzluk yapardım anne olduktan sonra sakinleştim :)
Etrafında gereksizmi yok acep

Canım kayra sürekli emen bir çocuk yani 5 dk da bir emzirdiğimde oluyor sürekli emince dolmasını beklemiyor artık son sütte bitince veriyorum ki o arada sütüm tekrar biriksin
Canım benimki de çok emiyor dolmasına izin vermiyor yapışık geziyoruz çoğunlukla o yüzden hep yumuşak göğüslerim. Önceleri doymuyor diye düşünüyordum sonra mama verdiğim zamanlarda bile meme isteyince derdinin açlık değil meme olduğunu anladım. O yüzden şimdi daha rahatım mama vermiyorum. Ne zaman isterse emziriyorum içi boş dolu bakmıyorum bile çünkü o strese sokuyor insanı sütüm etkilensin istemiyorum. Bir de birikmesine gerek yok ki sürekli süt üretiyor devamlı zaten yanlış mı?

Kuzum ne yaptın çözdün mü? Emzik veriyorsan hemen bırak,

Artık sarılığı kafaya takmıyorum büyüdükçe gececek yoksa her gün moralimi bozuyor

Kızlar bebişim çok gaz sancısı çekmeye başladı gaz damlası almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız varmi
Canım hergun rezene ile bı tatlı kaşığı kimyona sıcak su dokuo içiyorum 5 10 dk bekleyip, yine oluyor ama kendimi de inandirdim sanırım dahaa az oluyor icitigim günlerde çiş gibi rengi var , su gaz işi nitsin kimyinu hayatımdan komple cikaricam

Canım slingle çıktığımda gömlek giyiyorum önden açabiliyor um, ama bebeği çıkarmak lazım tabi
Anladım canım benim bebeğim kucağımda uzun süre durmuyor bir süre sonra emmek istiyor ben de o emerken işlerimi yapabilsem fena olmazdı o yüzden sordum işime yarar gibi görünmüyor o yüzden maalesef

Valla ben de keşke annemle gitseydim dedim bu kadar yipranmazdim, 15 gün kaldı gel biraz da bize gidelim toparlan demişti, ilk bebek babasindan ayirmayim dedim düzen Kurayim dedim de düzenin d Şi yok, bebeklere her türlü bakılıyor ama anne mahvoluyor ya yalnız, baba da durduramayinca napsin o da acemi, slinge taktim işime bakayım diye bı vakitten sonra bel gidiyor

Anladım canım benim bebeğim kucağımda uzun süre durmuyor bir süre sonra emmek istiyor ben de o emerken işlerimi yapabilsem fena olmazdı o yüzden sordum işime yarar gibi görünmüyor o yüzden maalesef
Emip altını değiştirip katıyorum slinge canım uyuyor hemen zaten slingde hareket ettikçe gözü açık durmaz yoksa pek benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…