2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bebeğim 25 günlük sarılık değeri 17 çıktı başına böyle gelen var mi moralim bozuldu
Canım gün var bebeklerimiz arasında, ben doktora götürdüğümde ilk kontrolünde beş günlük kontrol yedi günlüğüne sarkmıştı hafta sonuna denk geliyor diye bu saatten sonra sarılık olmaz demişti ama bilmiyorum belki sarılık geçiren arkadaşlar daha iyi bilirler çok geçmiş olsun

benimde böyle, duşa girince göğüslerime değemiyorum ucları cok fena yanıyor. Emiyor da kızım, yine de geçmiyor ağrısı.
Sağ kuzum yoksa sıkıntı yaşarsın boşaltmaya bak memelerini benim koltuk altıma meme dokusu çıktı orda bile süt birikmiş bebek emmeyince çok kötü ağrılar çektim iki günde düzeldi sağmayla sıcak havlu masajla

Canım olarak neyi var, sadece burunda hırıltı mı ? Çok geçmiş olsun. Ne kadarlık oldu sizin peki
50 gunluk olduk bız bugun hem burunda hrm genızde vardı hırıltımız, öksuruk vardı, hapşırma vardı, yeterli beslenemiyordu, huzursuzdu, birde kabız olmuştu, şu an hırıltı var ama sümük var burnuna geldıgını hıssedınce hemen çekıyorum serum sıkıp çekmeye çalısınca daha cok içeri kaçıyor su birikiyor nane çayı verdım ıkı çay kaşıgı bendr içtim bir kupa, bırde kımyon çayı içtim o bıraz rahatlattı herhalde uyuyor cok sukur ama sabah beri yatmadı

Hay Allah ya alerjik mi acaba öyle olabilir mi
Ya da hava temizleyici işe yarar mı ki
Gerçekten o hırıltılı duymak can sıkıcı
Zor yutkunuyor çocuğum ya ayy abisi alerjık cocuk cok çekıyorum buda öyle olmasın lütfen ya, çok zor alerjısı olan çocukla uğraşmak sürekli onu yapma bunu etme şuna dokunma dıyorum evın sureklı temız olması lazım yatak yastık çarsaf en gec 3 gune bir değişmesi lazım vs gel gör kı yapabılıyır muyum şimdi bebeyle mumkun değil

Haha evet ama olsun o da güzel hayatımıza renk geldi
oy yerim brn onları canım sağıyorum ama yok ağrısı geçmiyor. Emince memem boşalıyor ama yine de aızlamaya devam ediyor. Süt akışı da hızlı çocuğunun genzine kaçıyor sürekli

Kızlar ya 13 günlük olduk bugun arada bi aşırı huysuzlanıyor karnı tok altı temiz gazı çıkıyor ama huysuzlanıyor bazen neden olabilir yediğim içtiğim şeylerden olabılır mı acaba

Aminn canım neyle sağıyorsun ben elektrikli pompayla sağdım rahatladım biraz

Kızlar sağ göğsüm çok şişmişti acıma yanma başladı hemen sağdım 10dk da 60ml süt çıktı daha sağmam gerekir mi yumuşadı biraz

Canım ersin bey 3gunden sonra bebek rahatsızsa uyar demişti bana da ben çok kötü olursa poposuna masaj yapıyorum sonra da aralıyorum. Kabız dediğin nasıl bildiğimiz kabız mı yoksa katı kıvamlı mı

Aminn canım neyle sağıyorsun ben elektrikli pompayla sağdım rahatladım biraz
Ilk elde sagmaya çalistim. Pompam olmadigi için şırınganın ucunu keserek içini çikarip kestigim taraftan soktum. Son kısmiylada gogus ucuma koyarak çekiyorum. Onda sagiyorum. Zaten bol bol emzirmeye calisiyorum. Çok ateşim oldugunda gögsüm sertleşince sagiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…