2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İlk bebek olunca artık ne yapıcağıma şaşırdımuyumayınca başım ağrıyor hemen bana kalsa sırt bile yatarım sadece hemen hiss ediyorum rahatsız oluyor

Zaten benim 2 gün başım ağrıdı tansiyonuma baktım iyiydi ense boyun ağrılarından başımada vurmuş ağrılar şimdi yine her yerim ağrıyor..ben mesela sağa dönsem sağda kalıcam onu çok iyi bilmiyorum

Gecmiş olsun canım bende eşim annem hasta oldu onlara mecbur ben baktığım için maske taktım bence sende tak

Reactions: The
Demek istediğim buydu benimde. Farklı bi cinsiyette evlat geliyor olması. Yoksa kızın erkeğin bi farkı yok ki. Evlat evlattır her insan ister hem kız evlat hem erkek evlat sevgisi tatmayı
Cnm tabıkı evladın erkeği kızı olmaz, bu grupta hiçbir anne zaten böyle düşünmüyor. İlk mesajında bn erkek kız ayrımı yaptıgını zaten hiç dusunmedım, aklıma bıle gelmedi.

Böyle bi dönemde biraz daha hassas olup birbirimize önyargılı davranmayalım.

Cnm bnım eşimde çam sakurayı istıyor, buyuk bir şehir hastanesi dıye. Ama yorumlarına baktım çok fena.
K. V hastaneyken eşim 2 ay hastanede refakatçi kaldı, bılıyor orayı, oyuzden istıyor. Karar senin cnm, hayırlısı olsun

Canım ben hep solda yatıyorum sağa çok nadir dönüyorum ama bebişimin kilosu ucu ucuna yetişiyorbu gün doktordayım umarım sevindirir beni oğlumseninkide güzel kilosunu alsın

Canim ben sagda da yatiyorum sirt usttude yatiyorum surekli solda uyumak imkansiz
İşte bende diyorum imkansız gerçi benim doktorum demedi solda yat ama internette karşıma hep çıkıyor solda yatılmalı diye ama nasıl öldüm ben

bakalım canım nasıl olacaklar ama biz farklı şehirlerdeyiz yakın değiliz yazın tatile falan gelirler bizim buraya , ama biz iyi geçinenlerdeniz kıyaslamayı yakan kv olur bence

Profilin üzerine tıklayınca gozardi et butonu var, mümkünse beni gozardi eder misin
Baştan beri gerçekten seninle yıldızımız uyuşmuyor, mümkünse benim dahil olduğum bir şeye yorum yapmanı istemiyorum.
Kime ne yorum yapacağımı ne önyargı ile yaklaşacağımı sana soracak değilim, koca kadiniz burda daha fazla zitlasmaya gerek yok.

Birde baktım uyuyamıyorum taktım kv kafama hiç uyuyamadım ne kadar desemki kendime boş ver ama olmuyor düşün düşün kendimi bitirdim resmen

Günaydın güzeller güzeli anneleeerr Gece bir korkuttu oğluşum beni kafası mı ayakları mı ne tam altta çıkış yolundaydı firar etmeye çalıştı heralde vura vura canım nasıl acıdı var ya en sonunda dedim oğlum biliyorum daraldın ama biraz daha bekle annenin canını yakma anlaştık heralde durdu bir anda

Geçmiş olsun canım evet salgın var , inşallah bir an önce iyileşir oğluşun sana geçmeden , Vallahi sırf bu hastalık yüzünden de özel hastanede tek odada doğumdan sonra olmak istiyorum , yoksa araştırma hastanesinde perinatolog ta doğum için aynı güveni vermişti ama orası belki çok hijyenik değildir diye takıyorum kafaya

Reactions: The
İyi de kadın kötü bişey dememiş ki neden böyle tepki verdin şimdi ben anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…