2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ohh maşallah kocaman olmuş ben de yarın gidicem. İnşallah benim kızım da büyümüştür haftasına göre

Neye göre verıyolar böyle hizmetleri devşette mi calısıyorsunuz ben hiç bilmiyorum ya aile hekimine bile tsh icin yenı gitmeye başladım

Ya evet Kocaeli süpermiş.

Kız kalanlarıda kullanırsın boş ver

Kızlar hastane için gecelik pijama alırken neye göre aldınız ben cesaret edemıyorum ne kadar kilo alcagım daha belli değil ya bi cesaret alsam mı sizce yoksa bekliyim mi biraz daha bilemedim

MaşAllah canımdarısı bana olsunyarın 31+6 olucam 1700 olsa bile sevinirim

Maşallah kilosu çok güzel 20sine kadar beklemeye gerek var mı ya 37. haftada alsınlar o kiloya ulaşır bu bebiş bence kendi bebeğimden istediğim performans bu
Eşime de aynisini dedim kilosu güzel tamamlaninca alın dicem insallaaah daha tontis kilolar gorün canimm
Oyy maşallah minnoşa kilosu çok güzel

Ohh maşallah kocaman olmuş ben de yarın gidicem. İnşallah benim kızım da büyümüştür haftasına göre
Hadi insallah daha fazlalari gor canimm minik tirtillar kilo aldikca daha cok seviniyorum

Neye göre verıyolar böyle hizmetleri devşette mi calısıyorsunuz ben hiç bilmiyorum ya aile hekimine bile tsh icin yenı gitmeye başladım
Yok canım özelde çalışıyorum onunla alakası yok çalış ya da çalışma bulunduğun şehirin bağlı olduğu belediyeyi ara şuan kaç haftalık hamile olduğunu söyle hoş geldin bebek paketinden yararlanmak istediğini söyle onlar zaten ne zaman yararlanabileceğini direk söylüyor
Kızlar hastane için gecelik pijama alırken neye göre aldınız ben cesaret edemıyorum ne kadar kilo alcagım daha belli değil ya bi cesaret alsam mı sizce yoksa bekliyim mi biraz daha bilemedim
Ben şuanki kiloma göre aldım 2 tane aldım zaten fazla almadım alt üst takım aldım biri kısa kollu takım diğeri uzun kollu takım aldım XL beden aldım şuan 175 boy 84 kiloyum biraz daha kilo alsam hala olmaya devam ederler çünkü bel kısımları altların hamile altına uygun ayarlanabiliyor ben biraz da rahat olsun doğumdan sonra sezeryan dikişimi acıkmadın istedim bol olsun dedim şuan da evde de giyiyorum hastane çantama da koyacağım az çok bundan sonra alacağımız kilo hangi bedene sığarız ederiz belli canım zaten. Bazıları doğumda ödem gittiği için direk bir küçük beden alıyor şuanki halinden o da mantıklı ama ben cesaret edemedim şimdi bir anda kilom gitmez kalır falan giyemezsem yazık olur dedim şuanki bedenimde aldım

Hee bide hanımlar doktor kiloma biraz sitem etti normalde 2 ay onceye kdar kilo almiyodum ayda 1 falan oluyodu bu sefer 2 aydir 3er kilo almisim masallah direkt esimi sikayet ettim yediriyo zorla diye doktor konustu esimle artik rahatim ye ye ye demicek annemde esimde

Kızlar bu başlıkta İzmir'li olan var mıydı? HAngi hastaneye gigidiyor ve doğum ücreti yılbaşından sonra ne oldu merak ettim de.

kızlar bugün doktara gittim 29 hafta 4 gün kilosu 1450 çıktı plesantada yaşlanma yani kireçlenme var dedi 4-5 hafta sonra alırız dedi inşallah o kadar dayanır ama erken doğum olacak 35-36 da alacaklar internetten baktım 4-5 hafta yaşlandıktan sonra dayanır diyorlar moralim bozuldu

Canım cinnabon 20. haftada kaybetti yorumu düzenle hemen istersen sil onun adını üzülmesin şubat grubunda yazdığını gördüm de
Silemiyorum 10 dk geçti diye. Tüh. Keşke başlık sahibi 1. sayfadan silseymiş kızın ismini.

Canım çok geçmiş olsun bu kireçlenme durumu doktorlar tarafından net açıklanamıyor maalesef öyle okumuştum oysaki kan sulandırıcı da kullanıyorsun bildiğim kadarıyla. Kan sulandırıcı bir nebze de olsa durumu daha ileriki haftalara gitmesini sağlıyormuş. İnşallah Allahın izniyle 35 i geçsin zaten ciğer geliştirici de yapar doktorun öncesinde üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…