2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben de tekrar kontrole gittiğimde dokturuma söyleyeceğim baş edemiyorum çünkü.. ilaç da içmek istemiyorum ona ilaç buna ilaç ama yapacak birşey yok
Ben de istemiyorum ama duramıyorum yanmadan. Halsizlik yapacak dereceye geliyor benimki🥺 doktor da ilaç veriyor malesef 🥺 yağlı,mayalı,baharatlı yeme diyorlar bi de 🥺

Bana kalırsa hemen yaptırırım ama işte bir tek ben bunu düşünüyorum eşim annem ve eşimin ailesi bilmesede kesinlikle söylicekler kız saçmalıyor 6 aya kadar yaptırmak istiyorum🙌🏻
Ben 3 aylık yaptırdım canım ve iyiki yaptirdim diyorum hep çok çabuk iyileşiyor hiç bişey hatırlamıyor emeklemedigi için canı acımıyor bezde diye bir haftada iyileşti bence de yaptır kimseyi dinleme sen

• Beğen
Reactions: The
Kuzum pentiden hangisini beğenmiştin😊 benim girdiğim pentide fazla yoktu hamile lohusa pijaması 😊 A Asliyokfotokopisivar
Çizgili olandan beğendim kuzum ama mavi rengi vardı fiyatı da yüksek olunca hiç sormadım pembesini 899 yazıyordu galiba 🤭 zaten pentidekilerin hepsi çok güzel onları elleyince içim yumos yumos oluyor acayip güzel kumaşları 😀

Normal o zaman galiba ya rahim doğuma hazırlıyor kendini diyorlar ya öyle bişey heralde 😊 tuvalet işi zaten bi garip geçen hafta 4-5 gün ishaldim 3 gündür de kabızdım bu sabaha kadar 😂 normal düzenim yok. Kız ne öğrendim normal doğumda ıkınırken altına kaçıran oluyormuş yav 🥺🥺
Tabi oluyor kız o kadar ikinmaya ne mesane dayanır nede toto 😂😂 benim doktorum anlattı doğumda popoya gazlı bez tutuyormuş sen rahat rahat yap önemli olan ikinman keçi boku kadar bişey çıkacak diye utanıp ikinmanizi tutmayın diyor 😂😂

Ben 3 aylık yaptırdım canım ve iyiki yaptirdim diyorum hep çok çabuk iyileşiyor hiç bişey hatırlamıyor emeklemedigi için canı acımıyor bezde diye bir haftada iyileşti bence de yaptır kimseyi dinleme sen
Ay ne güzel bak yaza yaptırırım bende🙌🏻tansiyon aletini eşim getirdi kv iyiymiş çok şükür🙌🏻demekki enseden ağrım bende iyi uyumamışım

Lohusa pijaması diye mi geçiyor canım
Bu kuzum

Bu kuzum
Yaaa çok güzelmiş cidden . İlla pembe mi giymemiz lazım yaa 😂

Kızlar hayırlı geceler pek giremedim iki gündür bugün de temizlik falan çok uğraştım akşam çok fazla kasılma hissettim düzenli değildi ama dayanilacak gibi de değildi riske atmak istemedim hastaneye geldim ve sancım çıktı düzenli değil ama yatış verdiler bi serum takıldı bekliyorum. Siz siz olun kendinize çok dikkat edinn yormayın vallahi az az yapın işinizi :KK43:

X