2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aynen annemde kakadan sonra popo yıkama taraftarı hep kaka kokmuyor çocuk mis gibi oluyor diyor ıslak mendille temizleyince kaka kokusu ister istemez kalıyor suyla temizlemek daha iyi diyor 😄🤷🏻‍♀️
Evet cnm bnada annem yaptırıyodu zaten😁

Anneler çok şey bilir ama anneanneler herşeyi😅😅😅

Kızlar bana dua edin ne olur şu hastalığı atlayayım. Öksürmekten ölüyorum, antibiyotikte kullanıyorum ama yok yani fayda eden bir şey yok. Burda gebelikte kullanılan oastiller vardı onları hatırlayan var mı eşime aldirsam belki iyi gelir

Eklentiler

• IMG_20240106_135325.jpg
    IMG_20240106_135325.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar ya sufle yiyen var mi aranızda 😁 canim bu ara cok cekiyor ama yumurtadan dolayi cok onermiyorlar ya 🥲

Kuzum bende evde kullanmak istemiyorum cislerde pamukla temizlerim kakalarda lavaboda yıkarım oglanda öyle yapmıştım. Dışarda dediğin gibi mümkün olmayacağı için mecbur ıslak mendil de aldım uni baby aldım ben
Kakayi nasıl yıkıyordun canım ya ben suyu isitana kadar bir ton su akar israf oluyor gibi. Bir de yenidoğanken günde 6 7 defa kaka temizledigimi hatırlıyorum ne bileyim yıkamak çok zor gibi 😁

Kızlar ya sufle yiyen var mi aranızda 😁 canim bu ara cok cekiyor ama yumurtadan dolayi cok onermiyorlar ya 🥲
Sufle bende hiç cesaret edemedim belki bir şey olmaz ama evde yaptığımı bile yemedim doğumdan sonra artık 😄 zaten eşim pimpirik izin vermiyor sufle browni tam pişmedikleri için 🙄

Çıktım doktordan kızlar bende doktor hiç nst gir demedi 31+1 , boy 37 cm 1.580 gr olmuş , boyu biraz kısa dedi ,suyum fazla diyete devam , sezeryan olursa 38.hafta sonu 39 da alırız dedi , başgeliş pozisyonunda 35. Haftaya kadar çok değişir daha dedi , 35 den sonra artık değişmez kolay kolay dedi
Benimde suyum fazla o zaman 38 39 düşüneyim bende🙌🏻☺️Ama boyu çok kısa diğilki bende 31 haftamda 39 boyu ama kilosu azdı 1462 haftaya doktordayım umarım kilosu iyi çıkar🙌🏻

Aynen annemde kakadan sonra popo yıkama taraftarı hep kaka kokmuyor çocuk mis gibi oluyor diyor ıslak mendille temizleyince kaka kokusu ister istemez kalıyor suyla temizlemek daha iyi diyor 😄🤷🏻‍♀️
Popo kokmuyor ama banyo pis kokuyor ya her seferinde banyoyu da yıkamak zorunda kalıyorsun ben sadece pişik olursa yıkıyordum o yüzden her seferinde banyoya götürmek yorucu da zaten

Popo kokmuyor ama banyo pis kokuyor ya her seferinde banyoyu da yıkamak zorunda kalıyorsun ben sadece pişik olursa yıkıyordum o yüzden her seferinde banyoya götürmek yorucu da zaten
Cnm kaka yapıp orasına burasına bulaşıyor, bi ton ıslak mendil harcanıyor.
Ne kadar silsen kaka kokusu kalıyor, elınde bile kalıyor, hazır altı cıbışken, çeşmenın altına tut yıka😁😁

Cnm kaka yapıp orasına burasına bulaşıyor, bi ton ıslak mendil harcanıyor.
Ne kadar silsen kaka kokusu kalıyor, elınde bile kalıyor, hazır altı cıbışken, çeşmenın altına tut yıka😁😁
Çok baş edemeyecek gibiysem ya da pişik olduğunda yıkadım ama banyoyu da kokutuyor bastıbacakların bokları ya😂

X