2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar benimde bebe gece coştu çişe kalktim galiba oda uyandı 😅 ayağını bir diriyor artık sanki karnım yirtilacak acayip acıyor 😅 sola yatmaya calsiyorum ama artık yan yatmalarda sırtım çok ağrıyor 😥 sağ tarafta da rahat ediyorum ara ara dönüyorum valla napiyim 🥴 benimde hergun mide yanmam oluyordu ama bu hafta anlayamadigim şekilde kesildi 😂😂 halbuki aynı besleniyorum bide bı kaç arkadaş demişti karnımın üstü indi benimde inmiş sanırım ondan geçti mide yanmam 😂 (maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor geri gelirse şaşırmam 😂)
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Aha nazar boncuğu kalkanı gönderiyorum sana 🤣

Kızlar çok fena gribim. 2 burnumda tıkalı, fıs fıs sıkıyorum açılmıyor. 😔Gce uyuyamadım, sağa dönuyorum sağ taraf tıkanıyor, 2 dk sonra sola dönuyorum, sol tıkanıyor, wc zırt pırt kalk, belim kopuyor🤦
Ihlamur yapmaya bıle takatim olmadı.

Buarada bnımde midem yanmam faln yok çok şukur🙏inşallh olmaz.
Bnım oğlum 1 yaşına kadr keldi. 😁
Şimdi görseniz sert ve kalın telli aslan yelesi gbi 🦁

Kızlar çok fena gribim. 2 burnumda tıkalı, fıs fıs sıkıyorum açılmıyor. 😔Gce uyuyamadım, sağa dönuyorum sağ taraf tıkanıyor, 2 dk sonra sola dönuyorum, sol tıkanıyor, wc zırt pırt kalk, belim kopuyor🤦
Ihlamur yapmaya bıle takatim olmadı.

Buarada bnımde midem yanmam faln yok çok şukur🙏inşallh olmaz.
Bnım oğlum 1 yaşına kadr keldi. 😁
Şimdi görseniz sert ve kalın telli aslan yelesi gbi 🦁
Ay çok geçmiş olsun. Ben daha yeni yeni toparlanıyorum. O burun tıkanıklığı insanı mahvediyor. Doktorum 1 lt suya 3 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı karbonat koyup burnuma gün içinde çekip temizlememi söyledi. O iyi geliyor. Ben eczaneden nazar yıkama seti de aldım. Nazal yıkama seti sayesinde daha da rahatladım. Tavsiye ederim ikisini de.

Aman dikkat edin kuzular hastaneler dolu pik yapmış durumda bu hastalık.Kalabalık ortamlarda maske takalım inşallah hemen iyileşin kızlar geçmiş olsun hepinize

Kızlar malum ıslak mendil bebişlerde pişik yapıyor. Sizler kullanacak mısınız? Ben ilk doğduğundan 6 aylık olana kadar kullanmayı düşünmüyorum pek ama dışarıda da pamukla falan uğraşamam. Sanki mutlaka ıslak mendil bulundurmak gerekecek. Ne marka alalım sleepy mi?

Kızlar malum ıslak mendil bebişlerde pişik yapıyor. Sizler kullanacak mısınız? Ben ilk doğduğundan 6 aylık olana kadar kullanmayı düşünmüyorum pek ama dışarıda da pamukla falan uğraşamam. Sanki mutlaka ıslak mendil bulundurmak gerekecek. Ne marka alalım sleepy mi?
Bende sleepy de var sarı yazılı paket bir de yenidoğan dönemi için molfix izotonik olandan aldım baya yorumları iyi ama tabi ıslak mendil kullanımı tercih meselesi kimisi 6 aya kadar hiç ıslak mendil kullanmıyor kimisi pamuk da kullanmayıp suyla altını sürekli temizliyormuş ( mesela annem yeğenlerimin altını ıslak mendille pamukla silmiyor direk suyun altında yıkıyor sürekli öyle bir durumda 😄 ) kimisi normal ıslak mendil bile kullanıyor parfümlü ben olabildiğince kendimce içime sinen molfix izotonik kullanacağım pamukta aldım belki o an ki ruh halim pamuk da kullanabilirim herkesin tercihi farklı oluyor bu konuda benim gördüğüm kadarıyla 🙂

Gecmis olsun sakincasi yok dimi ihlamurun benimde basim kotu burnum akiyor bogazdada agri var
Canım bana kendi doktorum dedi, ben içine yarım limon, elma, portakalı tarçında atıyorum kaynatıp içiyorum, bende öyleyim şuan hiç halim yok, tekrar yapıp içeceğim. Şeker problemin koysa içine bal koy güzelce iç canım. Bal limon ılık su yap iç oda iyi gelecek

Kuzum bende evde kullanmak istemiyorum cislerde pamukla temizlerim kakalarda lavaboda yıkarım oglanda öyle yapmıştım. Dışarda dediğin gibi mümkün olmayacağı için mecbur ıslak mendil de aldım uni baby aldım ben

1 yaşa kadar pamuk kullanmayı düşünüyorum evde ıslak mendil sadece dışarda ben sleepy bio natural aldım

Ya benim niye midem yanmıyor kel mı doğacak çocuğum 😅
😂 benim de öyle her zaman yanmıyor da salçalı şeyler falan yersem oluyor ama napalım misafirliklerde falan mecbur kalıyoruz ya
Bendede durum aynı malesef hem fitilim var hem 2 tane magnezyum ama yine kramplar giriyor sabaha doğru başım başladı ağrımaya evde tansiyon aletimde yok bilmedik ne yapayım sağa sola dönüyorum ağrılarım var.Allah yardım etsin bizlere az kaldı🙌🏻🙌🏻
Kramp çok kötü ya 😢 Bazen bir giriyor ne yapacağımı şaşırıyorum acıdan kıvranıyorum

X