2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ahh kuzum çok zor biliyorum bebişler için dayanıcaz mecbur, onlar iyi olsun yeter ki yolum sonu aydınlık

Çok geçmiş olsun canım . Şu salgın illetiyle başımız dertte ya .. yaklaşık 1 aydır toplu yerlere girerken maske kullanıyorum ama sanırım yavaştan bana da merhaba diyo hastalık

Kızlar boğaz ağrısı ve halsizlikle uyandım . Cenaze evine gelen insanların neredeyse hepsi gripti zaten farklı bir şey beklemiyordum . Daha henüz tam başlamamışken ne yapmamı önerirsiniz?
Canım hemen güzel ıhlamur, içine tarçın elma portakal, limon at güzelce kaynasın içmeye başla. Portakalı mandalinayı ve limonu sık onuda iç.

Eğer kırılma yeri varsa kırabilirsin diye biliyorum. Bazı hapların kırılmadan kullanılması gerekiyor draje gibi olanlar. Ama antibiyotik kırılabilir

Canım azıcık tuz ve sirke ile yap, burnun tıkanırsa deniz suyu al eczaneden, bugün bolca dinlen. Tavuk suyu çorba içebilirsen limonlu oda iyi gelir daha kötü olmadan önlemlerini al kuzum
Sağolasın kuzum yapıcam

Kızlar eşimin kardeşinin kızı 9 yaşında epilepsi tanısı konmuştu, Eeg çekiliyor dün gecenden beri rica etsem dua eder misiniz bu sefer sonuçları güzel çıksın. Hamilelerin duaları kabul olur.
Oyyy kıyamam. Allah hayırlı güzel haberler duyursun canım benim

kızlar bısı sorcam. 23+3 üm suanda. bebek sadece gecelerı 11 de yatınca tekme atmaya baslıyor gunduz asla hıssetmıyorum. bazen de 1 gece hıc atmıyor mesela ama diğer gun yenıden atmaya baslıyor yatınca. sizde de oluyor mu bu sekılde bazen hissetmemek ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…