2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Tamam kuzum sağol. Gargara yapabiliyor muyuz ki boğazlara falan
Sirke ve suyu karistir gargara yap canım. Yutabiliyorsan sarımsak yutmak da iyi geliyor. Hatta sarımsak+bal karıştırıp yiyebilirsin
Sıcak suyun içine zencefil+zerdeçal+bal az miktarlarda karıştırıp içebilirsin.
Ihlamur ve kuşburnu çayı da iyi gelebilir

Aaa sarımsak yutmak ilk defa duymuştum kız. İlaç gibi onu yutayım çok mantıklı he . Çayları da yapıcammm

Reactions: The
Aaa sarımsak yutmak ilk defa duymuştum kız. İlaç gibi onu yutayım çok mantıklı he . Çayları da yapıcammm
Sarımsağın üzerine küçük bir kesik atarsan daha iyi olur canım daha kolay sindiriliyormus. Ben doktora sorduğumda yutabilirsin demişti, her gün yutacam diye sormama rağmen hem de

Canım çok geçmiş olsun.

Ben önlem alıyorum da benimle bitmiyor ki. Eve eşim getirdi. Kendimi kötü hissediyorum hasta olcam sanki dediği an yatakları ayırdık, evde ayrı odalarda takıldık ama bana da bulaşmış. Test yaptık covid çıktık. Baya ağır gidiyor benim de. Dün antibiyotik verdi doktor, ciğerlerim parçalanıyor resmen pek iyi değilim. Ama iyi olacağım inşallah.

Gızzz anam bir belim ağrıyor bir başım ağrıyor tırnak ucum bile ağrıyor yeminle 95 model şahin gibiyim gencecik yaşımda hurdaya döndüm
Ben geceler böyle oluyorumSanırım vitaminler etkisini azaltmış el ayak parmaklarım ağrıyor geceler ayaklarıma şiddetli kramplar giriyor uyuyamıyorum

Kızlar eşimin kardeşinin kızı 9 yaşında epilepsi tanısı konmuştu, Eeg çekiliyor dün gecenden beri rica etsem dua eder misiniz bu sefer sonuçları güzel çıksın. Hamilelerin duaları kabul olur.
Allah yardım etsin kimseye bu hastalığı vermesin çok zor sürecler

Gecmiş olsun kuzum..aman dikkat et kendine.Benim eşimde hastalandı ayrı tabi yatdık sonra anneme bulaştı mecbur kaldım maske taktım ikisine bakmaktan bitmiş haldeyim.

Kızlar boğaz ağrısı ve halsizlikle uyandım . Cenaze evine gelen insanların neredeyse hepsi gripti zaten farklı bir şey beklemiyordum . Daha henüz tam başlamamışken ne yapmamı önerirsiniz?
Canım benimde 3-4 gündür boğazımda yanma başladı nebulizator ile izotonik su alıyorum çok iyi geliyor baska bişey yapmıyorum normal şartlarda şuan iki burnumda tıkalı öksürmeye başlamış olurdum çok şükür nebulizator çok iyi geliyor

Kızlar boğaz ağrısı ve halsizlikle uyandım . Cenaze evine gelen insanların neredeyse hepsi gripti zaten farklı bir şey beklemiyordum . Daha henüz tam başlamamışken ne yapmamı önerirsiniz?
İbni sina grip tarifi var baya iyi geliyor bence. Ben sirkeyi sevmediğim için çok az atıyorum. Bide şekerin varsa balı da çok atmaa

Eklentiler

• IMG_7152.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 42
Reactions: dgn
Kizlar ben bu gun ultrasona girdim. 28 haftaligim son adet tarihimden. Ultrasonda 27+6 çikti. 1kl 52 gr çikti sizce nasil kilosu. Boyunu soylemedi
Normal kiloda canım. Biraz daha kilo aldıracak şeyler yiyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…