2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Nasıl yapıyorsun canım içinden çıkan su ağızlığı falan takıyor musun?

Kızlar konuyla alakalı diğil benim yaralı yerim deterjansiz kendiniz için hangisini alıyorsunuz?ben ariel kullanıyorum şimdi bitmek üzre ama pekte memnun diğilim mesela eşofmanda yağ lekelerini çok zaman çıkartmaz

Ariel falan hayatta kullanmam. Lekeli çıkmasi da pek umrumda olmaz, gerekirse doğal bir leke çıkarıcı kullanırım yine de o markayı ve muaili kimyasal içeren deterjanları kullanmıyorum. Bir de israil hassasiyetimden dolayı kullanmıyorum.

Farklı farklı türlü yerli ve doğal ürünü kullandım. Arastirabilirsin sen de canım çok fazla doğal içerikli ürün var artık. Ben de kullandıklarımi bulup yazarım

Bu arada özellikle doğumdan sonra da bebek sürekli üstümüzde omzumuzda falan yatacağı, kıyafetlerimizle haşır neşir olacağı için doğal ürün kullanmak gerekiyor bence. Yumuşatıcı falan zaten kesinlikle önerilmiyor. Meme reddine kadar uzanabiliyor kokusundan dolayı. ( Memenin kendi kokusunu çamaşır gizlediği için ) Niqu

Muz ceviz gibi seyler mi. Ben 14 kilo almişim şimdiden.
Aynen canım protein ağırlıklı. Muz, ceviz, kaşar gibi. Kendine aldığın kilo muhtemelen karbonhidrat ağırlıklı beslenmekten olabilir

Ben çok fazla almıştım şimdi bitiyor İsrail'den dolayı tekrar almak bende istemiyorum kesinlikle zaten o kadarda beğenmiyorum ama başka onun yerine ne alayım bilmiyorum kendi memleketimde her şeyi çok güzel istediğim gibi alıb kullanıyordum burda tanımadığım için kaldım öyle

Kızlar boğaz ağrısı ve halsizlikle uyandım . Cenaze evine gelen insanların neredeyse hepsi gripti zaten farklı bir şey beklemiyordum . Daha henüz tam başlamamışken ne yapmamı önerirsiniz?
Ben bi kaç ay önce hastalanmıştım doktorum suda eritilen c vitamini kullan demişti bide parol. Geçenlerde yine hasta gibi olacaktım bi kaç gün c vitamini içtim olmadım şükür. Hastalığın geçince içmeyi bırak demişti

Ayyy onu bilmiyordum mesela duş jeli parfüm aklımdaydı kullanmıcaktım ama deterjanı hiç düşünmedim

Doğrudur canım.
Ben boron sıvı deterjan olanını kullandım, duru granülü hem bebeğe hem kendine kullanabilirsin, siveno , mom's green vs yorumlara bakıp bu tarz bir şey alabilirsin. Ha işte tabiki doğal urunlerin de sıkıntısı leke çıkarmada yetersiz kalıyorlar. O yüzden leke çıkarıcı kullanmak gerekiyor çoğunlukla.

Ayyy onu bilmiyordum mesela duş jeli parfüm aklımdaydı kullanmıcaktım ama deterjanı hiç düşünmedim
Yumuşatıcı solumak genel olarak sıkıntılı canım, bizim için bile sıkıntılı ki bebek için zaten öyle. Ben de bir ebeden dinlemiştim.

Hangi markayı kullandın acaba

İbni sina grip tarifi var baya iyi geliyor bence. Ben sirkeyi sevmediğim için çok az atıyorum. Bide şekerin varsa balı da çok atmaa
Tamamdır teşekkürlerr

Ay ben de aşırı sevdim ya kendime ben de kullandım oğlum hastayken. Yani hasta değildim ama o buharı solumak çok zevkli geldi bana
Hahaha indirim kovalayayım ben en iyisi

Tamamdır teşekkürler canım

Sen dedikten sonra benimde karşıma boron çıktı..boron istediğim marketten bula bilirmiyim acaba yoksa siparişmi etmeliyim.Sanırım dediğin gibi leke çıkarıcı almalıyım kendimiz için gerçi bebiş için aldım green clean.

Reactions: The
Y
Yumuşatıcı solumak genel olarak sıkıntılı canım, bizim için bile sıkıntılı ki bebek için zaten öyle. Ben de bir ebeden dinlemiştim.
Yok bebek için almadım bende okudum olmaz diye yumuşatıcı ama kendimizi hiç düşünmemiştim

Boron her yerde var canım, marketlerde falan. Duru granülü de her yerde bulabilirsin. Ama diğerlerini sipariş vermen gerekiyor. Green clean de kullanmıştım sanırım, o da güzeldi
Ben genelde doğal içerikli bir ürün alıp tüm çamaşırları onunla yıkıyorum. Bebek/ kendi kıyafetim diye ayırmıyorum. Yalnızca ilk birkaç sefer ayırdım sadece

Ayyy ne güzel sağol valla sevindim deterjan buldum diyeboronun birde toz deterjanı varmış beyazlar için kullandınmı hiç sen?bebek için baby me aldım beğenirmiyim bilmiyorum.Duru granül bir kaşık koysam yeterlimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…