2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum mide yanmasında saçlı olacak derler 🧿
Benim inanılmaz bi mide yanmam var böyle boğazımdan alev çıkıyor sanki sıcak bişey içinde cayır cayır oluyorum. Bakalım hurafe mi yoksa doğru mu yoksa benim kız sürekli mideme vurduğu oralarda gezindiği için mi yakıyo doğunca öğrenicez 😅

Ben kuzum ben aldım, indirimdeyken bence al, neden içi baya geniş senin için daha iyi olabilir ikiz olduğu için. Tabi daha büyük çantalar var mı onu bilmiyorum ben Kraft ve bunun arasında kalmıştım. Bu daha gözüme hitap etti, birde önde ve yanda termal olması beni ikna etti
Kesinlikle mcd daha estetik güzel duruyor 🥰

Benim inanılmaz bi mide yanmam var böyle boğazımdan alev çıkıyor sanki sıcak bişey içinde cayır cayır oluyorum. Bakalım hurafe mi yoksa doğru mu yoksa benim kız sürekli mideme vurduğu oralarda gezindiği için mi yakıyo doğunca öğrenicez 😅
Aynen canım bakalım bu olacak mı, benimde var yanmam ama o kadar değil. Yanma olunca hemen gaviscon alıyorum canım

Aynen canım bakalım bu olacak mı, benimde var yanmam ama o kadar değil. Yanma olunca hemen gaviscon alıyorum canım
Hiçbir şey işe yaramıyor ayva kesiyordu ilk zamanlar artık oda yaramıyor. Mide yanması için bi şurup verdi doktorum onu içiyorum oda fayda etmiyor artık bende umursamıyorum oflaya poflaya uyuyorum da sabah geçmiş oluyor

Hiçbir şey işe yaramıyor ayva kesiyordu ilk zamanlar artık oda yaramıyor. Mide yanması için bi şurup verdi doktorum onu içiyorum oda fayda etmiyor artık bende umursamıyorum oflaya poflaya uyuyorum da sabah geçmiş oluyor
Canım kaç haftalıksın peki ?

Ne zamandır var kuzum benimde var inşallah artmaz benimde 30+1 ama aslında 29+1
Ultrasona göre aslında bizim de 5 günde onu söylersem neredeyse 32 olması lazım ama ben uygulamaya göre takip ediyorum her hafta ileride gözükmez diye 🥹 benim yaklaşık 1 aydır var

Ultrasona göre aslında bizim de 5 günde onu söylersem neredeyse 32 olması lazım ama ben uygulamaya göre takip ediyorum her hafta ileride gözükmez diye 🥹 benim yaklaşık 1 aydır var
İnşallah benim benimde artmaz ama bugün baş yukarda ayaklar aşagıdaydı. Midem yanıyor bu yüzden galiba

Kızlar bana uyku tulumları hakkında bilgi verin olur mu? Şimdi bana bugün 37 38 arası doğum olur dedim ama yine gidişata göre karar vereceğiz dedi. Ben doğum martta olur diye açıkçası düşünmedim almayı şimdi doğum şubata gelecek böyle olursa. Sizler aldınız mı?
Ben almadım kundak yapıcam

Kızlar sol kasığım sızlıyor bugün sürekli özellikle şu 10 dakikadir arttı neden acaba vurmuyor da sancılanıyorum durduk yere

Ayy bende öyle bir izledim ki ne ara bitti anlamadım, evet tekrar soygun yapacaklar keşke yakın zamanda çıksa yaa 😍😍 bu İspanyollar valla çok iyi rol yapıyor 😂 Vis a Vis izlemismiydin oda efsaneydi Sierra'ya o diziden beri hastayım resmen Berlin'de de görünce aşırı sevindim 😂
Evet vis a vis de izledim o da güzeldi 😊 bende deniyorum. Bu tarz filmleri dizileri

Ay kızlar yine kan beynime sıçradı. Görümcem bugün diyor ki Ayza ismini hiç beğenmedim daha güzel isimler var. Ay herkes bu kadar isim konusına meraklıysa doğurup koysun arkadaş size ne. Diğer görümcem de diyor anne yanı beşikler sağlıklı değil wldlsşwlflfl maşallah her konuda fikirleri vae bi diploma eksik. Çıldırdım geldim yine
Ay ne güzel işte sen de kendi cocuklarina koyarsın o isimleri deyiver 😂 ben de karar verdiğimiz ismi söylerken olumsuz yorum ve görüşlere açık değiliz kararimiz net diyorum gülerek 😂 olumsuz yorumlardan da hiç etkilenmiyorum açıkçası herkesin zevki ayrı hepsi aynı anda memnun olamaz sonuçta. Benim kendi annem bile hâlâ isim öneriyor vazgeçelim diye 😅

Ben şifayı tahinde buldum canım, midem yandığında 1 tatlı kaşığı yiyorum, 10dk içinde geçiyor, tavsiye ederim

ay tamamdır yok o zaman öyle yapayım, çok teşekkür ederim

ben tam 15 gündür kurtulamadım, geçen gün de yazdım, kalabalıktan uzak durun, kalabalıkta da maske takın diye. çünkü anlatılmaz yaşanır 😔

ben owli aldım, 0.5 tog zaten max 23 derece olmalı uyduğu oda, şubatta olsa martta olsa oda ısısını ona göre ayarlamam gerektiği için tulumda daha kalını düşünmedim/düşünmezdim.
Bende owli 0.5 aldım ,aynen oda sıcaklığı tog değerine uygun olur hem de Muğla da yaşıyorum diye çok kalın almadım.
Ben aldığımda 952 tl idi 1.320tl olmuş 🙄

X