2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Maşallaaaah maşalllah çok güzel haberler. İkisi arasında 80 gram olmasına da ayrı sevdindiö resmen fark yok gibi. Çok güzel böyle devam etsinler inşallah.
Evet canım çok şükür kiloları eşitlendi artık 1 aydır iyi gidiyorlar önceden 200 gr kadar fark vardı şimdi daha iyiler şükür ki

Sende inşallah 18:00 de gir de bir an önce güzel haberler al gel inşallah Allahın izniyle

Rahim ağzının kisalmamasina çok sevindim kuzum inşallah böyle devam eder aferin senin kızlara bak görüyormusun içerde başlamışlar kardeş payı eşit kilo alıyorlar amin canım inşallah sağlıkla gidebilecekleri en Max. Haftaya gitsinler öyle mi inşallah ondan da bişey çıkmaz sürekli yattigin içindir belki.

İnşallah hepimiz sağlıkla alıp evimize gelelim kuzum
Belkide yattığım için mi anlamadım , Dr. 12/8 normal dedi, gözler de sıvı basıncından oluyor hamilelikte kornea inceyse dedi, kokulu kaşıntı için antibiyotik fitil verdi o bana iyi geliyor, 2 bacak şişip ödem normal kan aşağıda gölleniyor uzun oturma ve ayakta kalmada ama tek ayak morarması diyince sanmıyorum kötü bir şey değildir dedi gelişimlerinde sıkıntı yok baya rahattı kan alalım ihmal etmeyelim dedi içimiz rahatlar en azından dedi iyi oldu içim rahatlasın en azından

Cnm gözün aydın kaç kilo olmuş peki bebişler

Kızlar ilk nst ye ne zaman girdiniz? Biz 31 haftalık olucaz cuma günü hiç girmedik acaba sorun benim doktorum da mı
Bnde henüz girmedim, doktora kalsa sokmıcak bni bnce, ama kasılmalarım var, cuma kontrole gdıcem, nst istıcem

1440 - 1360 gr canım maşallah zaten çok ağırlaştım artık ciddi anlamda şikayet etmiyorum asla ama ikisinin ağırlığını hissediyorum bir de ben yiyorum üstüne akşamları oluyorum 100 kilo
Canım sana önde dediler mi peki bana 1400 kilo ile 29+1 iken 30+1 ile uyumlu dedi. Oyyyy maşallah canım bebişlerine maşallah

1440 - 1360 gr canım maşallah zaten çok ağırlaştım artık ciddi anlamda şikayet etmiyorum asla ama ikisinin ağırlığını hissediyorum bir de ben yiyorum üstüne akşamları oluyorum 100 kilo
Çok sevindim canım adına MaşAllah kızlara

nesilsah canım doktoruma söyledim gözümün önünde uçan noktalar oluyor çok sık zaten ben daha demeden tansiyon kaç dedi 12/8 max gördüğüm dedim yok göz tansiyonu ya da gizli tansiyon değil nasıl noktalar dedi tarif ettim kornea da sıvı birikmesi çok sık görülür kornea inceyse hatta tekil gebeler normal doğum öncesi göz muayenesi mutlaka olmalı böyle durumda kornea yırtılmaması için falan anlattı zaten ben 6 ayda bir düzenli göz doktoruna gittiğim için gebelik öncesi gittiğimde de kornea inceliğim vardı hatta lens bile takamayacak kadar ince korneam ölçüm yaptırmıştım hatta akıllı lens ve göz çizdirme sormuştum göz doktoru buna uygun olmadığımı korneamın çok ince olduğu için zararlı olacağını söylemişti o yüzden gözlük takıyorum zaten rutin hayatımda da haber edeyim dedim kısacası gözdeki sıvı artan kan hacminde gebelikte basınç yapıyormuş o basınç sonucunda gözdeki bir madde var dedi adını unuttum tıbbi bir kelimeydi onların yansımasını görüyorsun aslında dedi

Canım sana önde dediler mi peki bana 1400 kilo ile 29+1 iken 30+1 ile uyumlu dedi. Oyyyy maşallah canım bebişlerine maşallah
Kuzum 29+0 benim önde 1 hafta dedi kilo olarak yani kilo uyumu 30. Hafta uyumlu şeninde öyle demiş bence şekerden değildir endişe etme tabi sen yine de yemene dikkat et zaten ediyordun bir de bizde amniyotik sıvı normal değerde az veya çok değil kilo olarak da aşırı önde değiller dedi doktor hani şekerle ilgili olduğunu sanmıyorum beslenmeyle, anneden bebeğe giden kan akımlarıyla alakalı bir durum o yüzden senin bebetonunda kilosu maşallah iyi hep iyi olarak devam etsin inşallah

Canımm çok teşekkür ederimmm Alezi hangi marka aldın

Tek aklıma takılan sağ ayak morarma ve şişmem olduğu için baktım şöyle bir test istemiş kan verdim. HbA1C testi, Tip1 ve Tip2 diyabet hastalarının teşhisinde ve kontrollerinde genellikle son 2-3 aylık kan şekeri düzeylerinin araştırılması için yapılan taramalarda kullanılan en yaygın kan testidir.
İnternette böyle diyor herhalde detaylar bir şey mi istedi daha önce böyle bir kan testi veren var mı aramızda

Canımm çok teşekkür ederimmm Alezi hangi marka aldın
Rica ederim kuzum Elele aldım kendi internet sayfasından yatak alırken sepete ekledim ama trendyolda da var aynı markanın hatta geldi baya kaliteli aynı bizim yatağımızın alezi gibi altı su geçirmez koruyuculu

benim aile hekimi de istemişti kuzum bu testi 3 aylık genel şeker durumu için bakılıyor, kontrol amaçlı ona da bakmak istemiştir morluk için belki

Evet haklısın kuzum az bir sıvı artışım var 5 ti sıvı 6 olmuş, o yüzden şekerden dedi, kuzum maşallah senin bebişlerine tatlı kızlarımız bizim ay kuzu önde dert, geride dese dert vallahi yaaa haftaya beni tekrar görecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…