2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
benim aile hekimi de istemişti kuzum bu testi 3 aylık genel şeker durumu için bakılıyor, kontrol amaçlı ona da bakmak istemiştir morluk için belki
He öyle ciddi bir şey değil sanırım o zaman canım bakmak istedi demek ki dediğin gibi kontrol amaçlı sende bir şey çıktı mı o zaman baktırdığında

Evet haklısın kuzum az bir sıvı artışım var 5 ti sıvı 6 olmuş, o yüzden şekerden dedi, kuzum maşallah senin bebişlerine tatlı kızlarımız bizim🧿 ay kuzu önde dert, geride dese dert vallahi yaaa 🤭 haftaya beni tekrar görecek.
Hep iyi olsunlar Allahın izniyle hepimizin kuzum Allah herkesin yardımcısı olsun hiçbirimizin yaşamları kolay değil valla 🤲🏻🙏🏻🥰
Ama kuzum sen neyseki diyette yapıyorsun dikkat de ediyorsun Allahın izniyle stres olma zaten doktor düzenli görüyor takip ediyor az kaldı bir 8 hafta daha hepimizin bi dayansa 🤭 haftaya yine sana şeker için mi bakacak

Kız kek süt mü yapıyor şoking 👀

Eklentiler

• IMG_3173.jpeg
    IMG_3173.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 106
He öyle ciddi bir şey değil sanırım o zaman canım bakmak istedi demek ki dediğin gibi kontrol amaçlı sende bir şey çıktı mı o zaman baktırdığında
yok yok ciddi bişey değil şeker durumu için bakılıyor canım, benim güzel çıkmıştı sonucum ama yine de yaptırmıştım şeker yüklemesi o zaman

Rica ederim kuzum 💜 Elele aldım kendi internet sayfasından yatak alırken sepete ekledim ama trendyolda da var aynı markanın 🙏🏻 hatta geldi baya kaliteli aynı bizim yatağımızın alezi gibi altı su geçirmez koruyuculu
Ay ben de alayım😍 o da eksik benim daha doğrusu 1 tane annem aldı ama yukarıda anne yanı beşiğe de almak istiyorum ona da bakayım hemen❤️

Hep iyi olsunlar Allahın izniyle hepimizin kuzum Allah herkesin yardımcısı olsun hiçbirimizin yaşamları kolay değil valla 🤲🏻🙏🏻🥰
Ama kuzum sen neyseki diyette yapıyorsun dikkat de ediyorsun Allahın izniyle stres olma zaten doktor düzenli görüyor takip ediyor az kaldı bir 8 hafta daha hepimizin bi dayansa 🤭 haftaya yine sana şeker için mi bakacak
Su artışı olacak mı, rahim ağzım kısalmış mı diye bakacak. Sonra iki haftada bir çağıracağım dedi.

Canım ancak eve gelebildim nst de sancı çıktı ben ağrı hissetmedim ama kasılma hissettim daha dedim umarım kapıda yansımıştır inanılmaz kasılma hissettim kağıda yansımış doktor değerlendirdi düzensiz sancılar ama 40 lara çıkmış doktor tedirgin olma düzenli değil dedi ben yine de kağıdın fotosunu çektim yine nst çekilirsem karşılaştırmak için ama baya kasıldım yani iyi oldu nst de denk gelmesi o an 🙏🏻

Bir tane bebişin sonunda yüzünü gördük aynı babası fotosunu yakalayabildik esnerken , esniyordu normal dedim gece hiç uyumadık ki 😄🧿

Rahim uzunluğum 2 hafta öncekiyle aynı hala 28 mm iyi dedi doktor açıklıkta şükür yok vajinal baktı 🙏🏻

Baş ölçüleri 1 hafta önde , karın ölçüleride 1 hafta önde, kiloları haftasıyla uyumlu ikisi arasında sadece 80 gr fark var şükür kan akımları iyi ki kiloları eşit ilerliyor doktor dedi zaten bu gidişle sen bunlara kilo aldırırsın böyle devam ederlerse süper olur dedi onlar için yiyorum yediklerimi inşallah hep böyle ilerler kiloları 🧿🧿

Allah’ıma Şükür iyiydik umarım böyle devam etsin sağsalim 🤲🏻 şikayetlerimi söyledim ödem, tansiyon, göz önündeki cisimler hepsi normal dedi sadece buraya yazmak istemedim sağ ayak morarması var bir kaç gündür şişiyor morarıyor sadece sağ ayağım onun için kan verdik bir şeyler dedi adlarını hatırlamıyorum ama kan değerlerine bir bakalım dedi onun sonucu çıkınca bilgi verecekler inşallah o da iyidir🙏🏻

Doğum ücreti sordum 1 haftaya belli olacakmış yeni ücret daha belli değil dediler 🤭
@Samms 🙏🏻
Bende cumartesi sordum kontrolumde birdaha gelmeden belli olur dedi 2 hafta sonra kontrolüm bakalm ne diyecekler doğum ucretini

Tek aklıma takılan sağ ayak morarma ve şişmem olduğu için baktım şöyle bir test istemiş kan verdim. HbA1C testi, Tip1 ve Tip2 diyabet hastalarının teşhisinde ve kontrollerinde genellikle son 2-3 aylık kan şekeri düzeylerinin araştırılması için yapılan taramalarda kullanılan en yaygın kan testidir.
İnternette böyle diyor herhalde detaylar bir şey mi istedi daha önce böyle bir kan testi veren var mı aramızda
Kuzum ben hba1c verdim kanda 3 aylık şekere bakılıyor benim doktorum şeker yüklemesini bu testlere göre gerek duyarsa yapıyor

Kızlar ben telefonumu değiştrdım
İnstadan vıdeo atamıyorum buraya cunku bağlantıyı kopyala dıye bi secenek yok

Eklentiler

• Screenshot_20240103_143334.jpg
    Screenshot_20240103_143334.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar ben telefonumu değiştrdım
İnstadan vıdeo atamıyorum buraya cunku bağlantıyı kopyala dıye bi secenek yok
Şu tamam gibi işaretten yok mu canım hiçbir yerde

Eklentiler

• IMG_3174.jpeg
    IMG_3174.jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 93
Kişinin durumuna göre değişiyor canım bence doktora göre de değişiyor ben 26 dan beri düzenli giriyorum tekil gebelerde bazı doktorlar 32 ya da 35 de bile başlatıyormuş
O zaman var olan şikayete göre yol alınacak bizde de

Kuzum muayenen çok güzel geçmiş maşallah çok sevindim 🥰 Allah'ın izniyle sen bu bebisleri bence güzelce kilo aldirip öyle doğuracaksin ben öyle hissediyorum. 🤍 Bence küveze bile gerek kalmayacak 🥰 B Buddy x

tweeetyyy tweeetyyy canım benim güzel Arya'na kavuştun artık emin ellerde. Her geçen gün daha iyiye gidecek güzel bebeğin. Okurken içim cız etti ama güzel günleriniz yakın inşallah 🙏 sende daha iyisindir umarım artık. Dualarım hep seninle ve prenses Aryamızla 🙏

Tek aklıma takılan sağ ayak morarma ve şişmem olduğu için baktım şöyle bir test istemiş kan verdim. HbA1C testi, Tip1 ve Tip2 diyabet hastalarının teşhisinde ve kontrollerinde genellikle son 2-3 aylık kan şekeri düzeylerinin araştırılması için yapılan taramalarda kullanılan en yaygın kan testidir.
İnternette böyle diyor herhalde detaylar bir şey mi istedi daha önce böyle bir kan testi veren var mı aramızda
Canım ben şeker yüklemesi yapmasak olur mu diyince doktorum HbA1C ye baktırmamı istemişti benden. 3 aylık ortalama şeker oluyor.

X