2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar depend vs alacaklar için söylüyorum bir poşet almanıza gerek bile yok. Benim bitti bile kanama diyebilirim. Biz acil olduğumuz için ben almamıştım hastane marketinden eşim almış 4-5 tane. 2 tane belki kullandım. Ama sezeryan için söylüyorum bunu tabi ki
Yaaa sana kıyamam grubumuzun ilk annesi ❤️ evet biliyor musun onu eltimde diyor hastanede veriyorlar. Hastaneden çıkana kadarda kanama azalıyor ped ile devam edebilirsin diyor, ama tabi kişiden kişiye değişiyor olabilir.

Benim kocam horluyor ya. Ondan da uyuyamıyorum. Çok kilo aldı. Eskiden hiç horlamazdı. Ara ara ayrı yatıyoruz o yüzden. Ama yine de uyuyamıyorum, uyuyamıyorum. Çok özledim şöyle akşam yatayım sabah zınk diye kalkayım.
Al benden de o kadar horluyor aşırı dürtüyorum 2 dk susup yine başlıyor bende uyuyamıyorum yanında kalkıp gidiyorum çocuk odası ya da salonda uyuyorum benimkide aşırı kilo aldı benle beraber 10 kilo aldı horlamaları arttı normalde sadece yorgunken horlardı şimdi kilodan her gün horluyor çok da dürtüp uyandırmıyorum işe gidiyor yazık uyusun diye 🙁

yani ben iyiyim. Ama bebiş için çok güzel şeyler duymadım az önce . Bilmiyorum nasılım gerçekten
Canım doktorlar bir şekilde her ihtimali sayıyor bu biliyorsun hamilelikte de böyleydi doğduklarında da böyle olacak hep en kötü ihtimallere kadar sıralıyorlar hamileyken oldu biliyorsun Allahın izniyle bebiş bi kilo aldın ciğerleri tam bi gelişsin mis gibi o da zamanla olacak şeyler bu da senin için yeni bir süreç zor ama eminim ki geçecek bir süreç geçeceğine inan her şeyin çok güzel olacağını kızınla evine döneceğini hayal et hep olumsuza yer verme 🙏🏻

Ben kan ve idrar tahlili istemişti doktorum, dün gittim kan serumu bağlayacak bana, ferritin biraz düşmüş, ilaç çok etki etmedi bende, günde iki sefer kullan dedi ama tiroid ilacımla olmuyor yatmadan önce alıyordum, çok etkili olmadı, bu serum baya götürür seni dedi, serumu aldım aldım daha taktırmadım, bir dahaki kontrolde artık
Pahalı birşey sanırım, hemen rapor çıkarttı, rapor ile 500 liraydı😮 arkadaşım diyor raporsuz iki yıl önce 1500 e yaptırdım

Kızlar artık haftada 500 gram alıyorum 🤭 güncel aldığım kilo 11,500 oldu. Bugün kontrole gidecek arkadaşım ve ben inşallah güzel şeyler duyarız 🤲
Canım sen diyetisyene gittin mi
Ben dün gittim listemi hiç beğenmedim 😂inşallah bebiş beslenir bu diyetle

Ben kan ve idrar tahlili istemişti doktorum, dün gittim kan serumu bağlayacak bana, ferritin biraz düşmüş, ilaç çok etki etmedi bende, günde iki sefer kullan dedi ama tiroid ilacımla olmuyor yatmadan önce alıyordum, çok etkili olmadı, bu serum baya götürür seni dedi, serumu aldım aldım daha taktırmadım, bir dahaki kontrolde artık
Pahalı birşey sanırım, hemen rapor çıkarttı, rapor ile 500 liraydı😮 arkadaşım diyor raporsuz iki yıl önce 1500 e yaptırdım
Geçmiş olsun canım ya demek ki dediğin gibi pahalı zaten şubat grubunda denk gelmiştim pahalı yazmışlardı eskiden de inşallah şifa olur 🙏🏻
Diyet listesi basıl verdiler sana çok mu sıkı liste

Geçmiş olsun canım ya demek ki dediğin gibi pahalı zaten şubat grubunda denk gelmiştim pahalı yazmışlardı eskiden de inşallah şifa olur 🙏🏻
Diyet listesi basıl verdiler sana çok mu sıkı liste
Bak böyle
Endokrin doktorum, bir kalori söylemiş, ona göre hazırlamış

Eklentiler

• IMG_20240103_101559.jpg
    IMG_20240103_101559.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 71
bebek bezı aldınız mı kızlar ?stok ıcın ? marka ya da beden olarak ne dusundunuz ?

Çok güzel anlatmışsın canım, yazdıklarının örneğini yaşadım, Haklısın benim öyle oldu beynimde tasarladım. Sonra onlar resmen hayata geçti. Yani aslında bu hamileliğiminden sadece bir kaç örnekti. Hayatım boyunca düşündüğüm hersey başıma geldi. Ama bu son yaşadıklarım ders niteliğinden oldu. Bende artık anı yaşayama elimden geldiğince ‘’ya böyle olursa demeyi bıraktım’’ inşallah bunu hayatımın her evresinde yaşarım, anı yaşarım sadece.
Evet canım iyi ve güzel olanı çekmek için sıfırda kalmalıyız, anda kalmalıyız. Güzel olan bizimle çok şükür gayet sağlıklılar, biz de sağlıklıyız, eşlerimiz de sağlıklı, her şey yolunda. Korkularımızın esiri olmayalım güzel anılar biriktirip tadını çıkaralım 😟

aynısını yaşıyorum 3 gündür. mona lisa gibi geziyorum artık sfjsfj dik durmaktan yoruldum. tahminime göre ayaklarıyla baskı yapıyor oraya, oturduğumda oluyor genelde bana
😂😂 Sabaha kadar uyuyamadım ben de ağrıdan ama uyuyabilince şu an geçmiş şimdi ayaklanayım bakalım inşallah tekrar başlamaz🙈 hanımefendi de hıçkırıyor şu an minnoş tam bazen canımı acıtıyor ama onu hissetmek her şeye rağmen beni rahatlatıyor bir garip duygu işte çok şükür rabbime 🥰

bebek bezı aldınız mı kızlar ?stok ıcın ? marka ya da beden olarak ne dusundunuz ?
Ben stok yapmadım canım sleepy aldım 1 numara 3 paket o kadar. Belki iyi gelmez ya da memnun kalmama ihtimaline karşı stok yapmak istemedim. Doğduktan sonra ihtiyacına göre alacağım bakalım 🤗

X