2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hahaha 😂 ay biz uyanacak bir bahane bulurduk kendimize yine bence 😃
Benim kocam horluyor ya. Ondan da uyuyamıyorum. Çok kilo aldı. Eskiden hiç horlamazdı. Ara ara ayrı yatıyoruz o yüzden. Ama yine de uyuyamıyorum, uyuyamıyorum. Çok özledim şöyle akşam yatayım sabah zınk diye kalkayım.

Benim kocam horluyor ya. Ondan da uyuyamıyorum. Çok kilo aldı. Eskiden hiç horlamazdı. Ara ara ayrı yatıyoruz o yüzden. Ama yine de uyuyamıyorum, uyuyamıyorum. Çok özledim şöyle akşam yatayım sabah zınk diye kalkayım.
Bu kocaların hormonlarının bizden daha çok etkilenmesine kaç puan peki :))) benim eşim de öyle . 6-7 kilo aldı hamilelik sürecimde . Haliyle çok horluyor o da . Sürekli uyandırıp arkana dön diyorum :KK70:

Bu kocaların hormonlarının bizden daha çok etkilenmesine kaç puan peki :))) benim eşim de öyle . 6-7 kilo aldı hamilelik sürecimde . Haliyle çok horluyor o da . Sürekli uyandırıp arkana dön diyorum :KK70:
Benim eşimde aynı hamilelik sürecinde benle bir yarışıyor suanda kilo konusunda bi de demez mi sen doğurunca kilolar gidecek ama ben napacgaim diye 🤣🥰

Benim eşimde aynı hamilelik sürecinde benle bir yarışıyor suanda kilo konusunda bi de demez mi sen doğurunca kilolar gidecek ama ben napacgaim diye 🤣🥰
Hahaha 😂 bunun cevabını sen bul artık deseydin :KK70: geçende benim eşim de göbeğimi elliyor . Dedim hiç elleme. Benimki bebek , göbek değil ve 2 ay sonra adaya veda edecek. Seninki ne zaman gidecek? 😂

Evrende her şey iki kere yaşanır, olaylar önce zihinde tasarlanır sonra da gerçekleşir, tıpkı bir mimarın binayı tasarlayıp planını çizmesi ve mühendisin de onu inşa etmesi gibi. Zihinde tasarlanmayan hiçbir şey evrende gerçekleşmez. Söz de aslında büyüdür. Bu cümleleri bir videodan izleyip çok etkilenmiştim.

Canım bunu daima ben de yaşıyorum o yüzden anda kalmayı şimdiyi yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor. 🙏
Çok güzel anlatmışsın canım, yazdıklarının örneğini yaşadım, Haklısın benim öyle oldu beynimde tasarladım. Sonra onlar resmen hayata geçti. Yani aslında bu hamileliğiminden sadece bir kaç örnekti. Hayatım boyunca düşündüğüm hersey başıma geldi. Ama bu son yaşadıklarım ders niteliğinden oldu. Bende artık anı yaşayama elimden geldiğince ‘’ya böyle olursa demeyi bıraktım’’ inşallah bunu hayatımın her evresinde yaşarım, anı yaşarım sadece.

Kızlar göğüs kafesi ağrısı yaşayan var mı aranızda? Bildiğiniz göğüs kafesindeki kemiklerim ağrıyor ve hiçbir pozisyonda geçmiyor bir süredir böyle, çocuğun suyuyla ilgilenmekten bunu doktora sormak gelmedi aklıma. Önce acaba akciğerimde mi bir şey var diye düşündüm ama rahat derin nefes alabiliyorum ve batma olmuyor. Acaba bebek kaburgama baskı yapınca oraya da mı etki ediyor bilmiyorum ki yaşayan var mı aranızda
aynısını yaşıyorum 3 gündür. mona lisa gibi geziyorum artık sfjsfj dik durmaktan yoruldum. tahminime göre ayaklarıyla baskı yapıyor oraya, oturduğumda oluyor genelde bana

Kızlar depend vs alacaklar için söylüyorum bir poşet almanıza gerek bile yok. Benim bitti bile kanama diyebilirim. Biz acil olduğumuz için ben almamıştım hastane marketinden eşim almış 4-5 tane. 2 tane belki kullandım. Ama sezeryan için söylüyorum bunu tabi ki

paris2023 paris2023 canım nasılsın iyi misin ? Ya kaç zamandır yazacağım sana. Az aktif oluyorsun canım, hersey yolunda dimi
Günaydın tatlım çok şükür iyiyiz benim de kontrole gitmeyeli bir ay oldu hatta gecti :) bakalım bu hafta gideriz her gittiğimde doktorlarım saçma sapan konuştukları için en son doğuma gidicem diyordum ama :) işe de devam ediyorum part time artık kendimi dinlemiyorum vitaminleri 2 güne bir alıyorum yoksa annelik akıl tutulması bir ömür boyu merak endişe doğumla bitmeyecek ki ☺️

Kızlar depend vs alacaklar için söylüyorum bir poşet almanıza gerek bile yok. Benim bitti bile kanama diyebilirim. Biz acil olduğumuz için ben almamıştım hastane marketinden eşim almış 4-5 tane. 2 tane belki kullandım. Ama sezeryan için söylüyorum bunu tabi ki
Ben demiştim bir poşet her kes diyor alın yeterli kalsada kalsın içim rahat etsin ama fazlasına gerek yok.Nasılsınız kendiniz?prenses nasıl?

Cnm tesekkr ederiz bebis nasıl iyi misinz 🥰

Yaa sen nasıl bir minnossun 😍 birde bizi bilgileniriyorsun bu sıkıntının içinde 😍😍🥹

Günaydın tatlım çok şükür iyiyiz benim de kontrole gitmeyeli bir ay oldu hatta gecti :) bakalım bu hafta gideriz her gittiğimde doktorlarım saçma sapan konuştukları için en son doğuma gidicem diyordum ama :) işe de devam ediyorum part time artık kendimi dinlemiyorum vitaminleri 2 güne bir alıyorum yoksa annelik akıl tutulması bir ömür boyu merak endişe doğumla bitmeyecek ki ☺️
Ah canımın içi bende öyleyim, bu doktorlar bizi mahvetti gerçekten. Eskiden görmek için can atardık şimdi ise asla öyle değil. Ben inan bugün gideceğim ama gel bana sor yüreğim yerinden çıkacak acaba başka birsey daha duyacak mıyım? Ama iyi olacağız kuzum ben inanıyorum, kuzum neden vitaminleri iki günde bir alıyorsun

Ahahha aynen ben de öyle. Uyandırıyorum diğer tarafa dön diyorum 😂😂😂😂

Bana da arkadaşım verecekti 6 tane. Almayım bari yeni paket.

X