2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Amin kuzum hepimiz iyi olalım 🙏

inşallah kuzum inşallah her gün daha güzel şeyler duyalım. Gerçekten inanılmaz birşey yoğun bakım yenidoğan 😔 bazısının bebeği zamanında doğmuş ama yoğun bakımda. Allah ım tüm bebekleri korusun kimse üzülmesin 🙏
Oy Kurban olurum sizi verene sende bebiste iyi olacaksınız biliyorum ben sen kendini üzme sakın onun sana ihtiyacı var 💕💕 birseye ihtiyacın olursa yazman yeter biliyorsun çok merak etmiştim seni

Astigmatım var her iki gözümde gözlük kullanıyorum küçüklükten beri. Direk siyah noktalar oluyor bir iki değil baya her yerde uçuyorlar bulut gibi değil de nokta gibi bir sürü . İnternette de kornea incelip gözdeki sıvı basıncı oluyormuş bende kornea inceliği de var hamilelik öncesinde de vardı acaba o mu tetikleniyor yarın soracağım inşallah
Dediğin gibi olabilir ben de kornea vs incelemesini 3 hafta önce goz doktoruna yaptırdım ayrıntılı şekilde kafama taktıgım ıcın. Goz kurulugu artmıs damla verdı bi tık iyi geldi. Bana da bilgi verirsen sevinirim:)

Ya kızlar ben size birsey danışacağım soracağım. Sizce neden başıma geliyor eşimle konuştuk şimdi. Şimdi ben hamile kalmadan önce kuzenimin eşi doğum yaptı. Ona amniyosentez önerdiler falan, yaptırmadı o dönem ben çok etkiledim. Hayatımda ilk defa bu amniyosentez ile tanıştım. Sonra doğum oldu sağlıklı bir kızımız oldu. Sonra ben hep aç yaşayan biriydim o kadar dikkat ediyordum ki kilo almayayım diye çünkü su içsem yarayan biriydi hep diyordum ki hamile kalayım canım ne isterse yiyeceğim tatlılar, börekler hersey yiyecegım sonra kilo veririm. Sonra hamile kaldım, hamile kaldığım günden itibaren amniyosentezi araştırmaya başladım, ama deli gibi okumadığım yazı sayfa kalmadı Sanki evrene olumsuz enerjini gönderdim ve amniyonsentez oldum. Sonra herşeyi yiyecegım canım hangi tatlıyı isterse dedim, şimdi gebelik şekerim var asla yiyemiyorum. Hamile öncesi bir dakika yerinde duran biri değildim, aktif çalışan biriydim. Hatta uzun saatler uyuyanlara kızardım. Aylarca hamileliğim boyunca yattım. Yani ben ne kötü düşündüysem başıma geldi.
Evrende her şey iki kere yaşanır, olaylar önce zihinde tasarlanır sonra da gerçekleşir, tıpkı bir mimarın binayı tasarlayıp planını çizmesi ve mühendisin de onu inşa etmesi gibi. Zihinde tasarlanmayan hiçbir şey evrende gerçekleşmez. Söz de aslında büyüdür. Bu cümleleri bir videodan izleyip çok etkilenmiştim.

Canım bunu daima ben de yaşıyorum o yüzden anda kalmayı şimdiyi yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor. 🙏

Oy Kurban olurum sizi verene sende bebiste iyi olacaksınız biliyorum ben sen kendini üzme sakın onun sana ihtiyacı var 💕💕 birseye ihtiyacın olursa yazman yeter biliyorsun çok merak etmiştim seni
İnşallah kuzum. Ben iyi olurum. Kızım iyi olsun hiçbir sorun çıkmasın inşallah 🙏

Kızlar göğüs kafesi ağrısı yaşayan var mı aranızda? Bildiğiniz göğüs kafesindeki kemiklerim ağrıyor ve hiçbir pozisyonda geçmiyor bir süredir böyle, çocuğun suyuyla ilgilenmekten bunu doktora sormak gelmedi aklıma. Önce acaba akciğerimde mi bir şey var diye düşündüm ama rahat derin nefes alabiliyorum ve batma olmuyor. Acaba bebek kaburgama baskı yapınca oraya da mı etki ediyor bilmiyorum ki yaşayan var mı aranızda

Kızlar göğüs kafesi ağrısı yaşayan var mı aranızda? Bildiğiniz göğüs kafesindeki kemiklerim ağrıyor ve hiçbir pozisyonda geçmiyor bir süredir böyle, çocuğun suyuyla ilgilenmekten bunu doktora sormak gelmedi aklıma. Önce acaba akciğerimde mi bir şey var diye düşündüm ama rahat derin nefes alabiliyorum ve batma olmuyor. Acaba bebek kaburgama baskı yapınca oraya da mı etki ediyor bilmiyorum ki yaşayan var mı aranızda
göğsümün altında ağrı oluyor bazen bende en çok solda ama böyle dik otururken yok illa kendimi düzeltmeliyimki ağrım olmasın

göğsümün altında ağrı oluyor bazen bende en çok solda ama böyle dik otururken yok illa kendimi düzeltmeliyimki ağrım olmasın
Ben şimdi düz yatmayı deneyeyim dedim öyle ağrısı düzeldi sonra geri sola dönünce tekrar ağrımaya başladı. Belki de devamlı aynı pozisyonda olmaktan kaynaklı olabilir ekstra bebek de baskı yapıyor sanırım ay çok zormuş giderek zorlanıyorum. Bebeğin hareketleri de çok sertleşti bazı hareketleri canımı çok acıtıyor bir de çok kuvvetli son gücüyle itiyor sağ üst yanımı

Kizlar 27 haftamdaykm ve kahverengi akintilarim var daha onceleride yasadim bunu ama bisi olmadi yani cocukta sorun vs yoktu yasayan var mi bu seklde

Ben şimdi düz yatmayı deneyeyim dedim öyle ağrısı düzeldi sonra geri sola dönünce tekrar ağrımaya başladı. Belki de devamlı aynı pozisyonda olmaktan kaynaklı olabilir ekstra bebek de baskı yapıyor sanırım ay çok zormuş giderek zorlanıyorum. Bebeğin hareketleri de çok sertleşti bazı hareketleri canımı çok acıtıyor bir de çok kuvvetli son gücüyle itiyor sağ üst yanımı
Pozisyondan ola bilir canım bebiş artık baskı yapıyor sonuçta devamlı diğil ağrılar önemli olan o..korkma

Kizlar 27 haftamdaykm ve kahverengi akintilarim var daha onceleride yasadim bunu ama bisi olmadi yani cocukta sorun vs yoktu yasayan var mi bu seklde
Doktorunuza bildirin durumu progestan fitil verir rahim uzunluğunuzu kanama alanı var mı yok mu onları değerlendirir bol dinlenip su için🙏🏻

Kız yediğim şeylerde de öyle aman aman enerji verecek bir şey yoktu aslında :KK70: benimki hep geceleri böyle. Gündüzleri sessiz sakin takılıyor. Gececi kuş olcak gibi :)
Ay olur mu olur derler ya anne karnında nasılsa doğunca da öyle olurmuş 🤭🤣
Ben acıktım bir demişimdir pekmez yedim ekmekle uyuyacağım varsa da uyumam artık 😄

X