2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İnşallah benim kızım da güzelliklerle sağlıkla gelecek bana sağıyorum kuzum iki saatte bir. İnşallah artacak

Senin leke cikarici babyme degil miydi kuzum ? Degilse bile ilk leke cikarici uygularsin sonra yikarsin 2 kere zaten birebir cilde temas etmiyo bence sorun olmaz
Yok kuzum leke çıkarıcı bebek için ben almadım e bebekte stok yoktu burada alan kızlar olunca bakmıştım stok yok diye kaldı almadım ama bencede bir şey olmaz ya 2 kez durularım makinada

Allah on dediği oluyor kuzum. Biz ne dersek ne yaparsak yapalım. Allah büyüktür. Bebeğim büyüyecek inşallah Allah’a emanet

İnşallah kuzum şifa olsun bebeğime. İnşallah en kısa zamanda sağlıkla kavuşalım

İnşallah kuzum inşallah zamanla büyüyecek daha da iyi olacak herşey

Yok kuzum leke çıkarıcı bebek için ben almadım e bebekte stok yoktu burada alan kızlar olunca bakmıştım stok yok diye kaldı almadım ama bencede bir şey olmaz ya 2 kez durularım makinada
Sen ondan da al gorunce malum sorunu var demir ilaci sorunu var

Kuzum iyiyim. Görünce biraz üzüldüm tabi çok küçük. İhtimaller de var malum. Ama büyüyecek inşallah hiç kötüyü aklıma getirmiyorum 3 şırınga sağdım bugün bir tane daha yapcam inşallah yollayacağım

İbrahim meltem var belki bilirsin bi fenomen. Onun hastanedeki hemşiresinin bi kürü bu süt için. Atayım belki yaparsın aklında bulunsun en azından
Kuzum hala midem kötü. Bugün ilk kez izin verildi yemek yememe ama çorba. Onu bile zorla yiyorum. Hala midem bulanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…