2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İnşallah güzel güzel büyüyecek orada. Anne karnında olmadı ama şimdi sağlığına kavuşacak inşallah güzel kuzum

Yarın 31 oluyorumBen bu hafta başlıcam baktımki çok diğilmiş şimdi kolay olucak benim için sonra yapamam.
Ben bugün yıkadım kızlar bir posta , küçük küçük makine dolmuyor bile ama çamaşırlık yetmedi, az önce astım

Eklentiler

• IMG_5635.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 82
Çok zor oluyor tek başına bence ne kadar erken o kadar iyi bebek kıyafeti ütülemek daha zormus. İyi yapmışsınız benimde battaniyelerim babynestim ve nevresim kaldı yıkanacak

Kızlar nasipse bende haftaya yıkamaya başlayayım diyorum kıyafetleri . Sizce kurutmaya atmalı mıyız ne dersiniz? bir de bizim daha dolap kurulmadı . O yüzden şimdi yıkayıp ütüleyip hurca koyayım diyorum mantıklı mı

Canım bende ilk yıkamada kurutmaya atmaya kıyamadım ama nevresim ince battaniyeleri bende kurutmaya atsam mı diye düşündüm onları yarın atabilirim bence de dolabı beklersen sonra daha çok yorucu olur kuzum yıka ütüle yavaştan burçlara koyarsın bende dolaba koyacağım ama yine üzerine örtü falan örterim, senle günümüz aynı zaten canım 30+4 dimi senin kontrol ne zaman

Aynen canım doğru diyorsun . Zaman geçtikçe zorlanıcam çünkü .30+4 olduk bile yaa hurçlarda da kırışır mı acaba diyorum . Dolapta direkt asardım ne güzel

Ayyy inşallah kuzum inşallah ama daha çok küçük. O kadar erken olabileceğini sanmıyorum henüz
Modunu düşmüş gibi hissettim. Kuvez süreci çok inişli çıkışlı bigün iyi bigün kötü haber alabilirsin bigün yüksek bigün düşük mod olabilir bunlar çok normal canım mümkün olduğunca güçlü durmak zorundasın annesin artık. Kulağa çok hoş geliyor dimi ANNESİN oysa daha dün anne adayıydın. Senin sütüne ihtiyacı olan senin gücünü hissedip güçlenecek minicik bi beden var orda. Ona inanmaktan bir an bile vazgeçme tüm kalbinle inan bir an kötüyü düşünme. Süreç evet uzun ama sonu güzel olsun yeterki sağlıkla kucağına gelsin 60 gün olur 80 gün olur sonunda kavuşmak olsun da.
İnan bana kavuştuktan 2 ay sonra bu günleri nasıl geçirmişim Allah bana nasıl güç vermiş diye şaşıracaksın

Aynen canım doğru diyorsun . Zaman geçtikçe zorlanıcam çünkü .30+4 olduk bile yaa hurçlarda da kırışır mı acaba diyorum . Dolapta direkt asardım ne güzel
O da var üzerinden geçersin asacak olanları canım zamanın olursa , zıbınları falan katlayıp düzenleyiciye falan koycam bende çünkü öyle paketli etiketli artık görmekten daraldım ben

O da var üzerinden geçersin asacak olanları canım zamanın olursa , zıbınları falan katlayıp düzenleyiciye falan koycam bende çünkü öyle paketli etiketli artık görmekten daraldım ben
Ahh bende öyle dolapta nasıl düzenlesek ki ya. Kimi kıyafetler 0-3 aylık mesela. Kimisi 2-4 kimisi 3 aylık

Ahh bende öyle dolapta nasıl düzenlesek ki ya. Kimi kıyafetler 0-3 aylık mesela. Kimisi 2-4 kimisi 3 aylık
Bende iç etiketleri keserken onu düşündüm nasıl ayırt edeceğim diye ama çoğu şeyi e bebekten aldığım için içinde etiketi kestikten sonra ense de damgası var aylar yazıyor yazmayanları da hatırladığım kadarıyla büyüklüğüne göre askıya dizerim artık

Canım benim şimdiden yara gibi açıyor, kaşınıyor yarın doktora soracağım. Ne yapayım diye

Bugün randevumu vardı çok şükür bebeğim gayet iyi. 30+4'teyim 1700 gram olmuş kol ve bacak 30.hafta gövde 31, kafa ile 32 hafta ile uyumlu olduğunu söyledi. Kan akışında da sıkıntı gözükmüyor çok şükür. Suyun azalmış dedi şaşırdım çünkü suyun azalması için bir şey yapmadim aksine yılbaşı ve kardeşimin nişanı derken biraz karbonhidrat ağırlıklı beslendim. Doktorum tam 32 de gelmene gerek yok iki hafta sonra gel öyle çalışır raporu vereyim dedim. Ben okulda doğurucam bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…