2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bir de yengem baby nest verdi ama beyaz kısımları hep kusmuk ya da yemek bilmiyorum sarı kahverengi karışık renkler var bebeğin tam yatacağı yerde normalde ben onu elimdeki çamaşır leke çıkarıcılarla haşat eder çıkarırım o lekeleri ama bebekler yatacak ya bizim leke çıkarıcımız zarar verir mi ki? Ya da karbonat kullansam 2 kez durulama yapsam? Bilemedim nasıl çıkarsam kıyafet değil karbonat kullansam zarar vermez herhalde bebeğe 2 kez durularım diye düşündüm sizce
BEn de bir kaç kullanılmış ürünü normal deterjanla yıkayacağım önce. Ardından 2 defa bebiş deterjanıyla yıkayacağım. Sanmıyorum bir şey olsun.

Bunu bende kaydettim bir de asiye Gökhan var şnstada o da kimyon falan bir şeyler karıştırıyordu onları bende denemeyi düşünüyorum etkisini görmüşler 🙏🏻
Bende ss aldım aksi bi durumla karşılaşırsam diye. Senin iki bebiş bol bol süte ihtiyacınız olcak kesinlikle yap böyle takviyeler

Kuzum iyiyim. Görünce biraz üzüldüm tabi çok küçük. İhtimaller de var malum. Ama büyüyecek inşallah 🙏 hiç kötüyü aklıma getirmiyorum 3 şırınga sağdım bugün 🙏 bir tane daha yapcam inşallah yollayacağım ❤️
Sütünün geliyor olması çok güzel bir işaret 🥰 o 3 şırıngayı içince gör bak 2-3 güne bile nasıl fark edecek inşallah 🥰🙏

Kuzum hala midem kötü. Bugün ilk kez izin verildi yemek yememe ama çorba. Onu bile zorla yiyorum. Hala midem bulanıyor
Eve geçtiğinde süt getiriceksiniz ya hastaneye o zamana toparlarsın inşallah yemen içmen de düzelir baktın problem yaşıyorsun denersin kürleri

Kızlar sizinde göğsünüzün kahverengi kısmı arada büzüşüp meme ucunuza doğru toplanıyor mu acı da veriyor neden böyle oluyor 🤷🏻‍♀️
Benim oluyor. Başından beri göğüs uçlarım hep acıyor zaten geçmedi acısı bi türlü. Hassaslar çok, nasıl emzircem bilmiyorum.

Benim oluyor. Başından beri göğüs uçlarım hep acıyor zaten geçmedi acısı bi türlü. Hassaslar çok, nasıl emzircem bilmiyorum.
Benimki o kadar hassas değil sürekli ağrımıyor ama sanki böyle süt varmış da bir yere toplanıyormuş gibi oluyor

Kızlar sizinde göğsünüzün kahverengi kısmı arada büzüşüp meme ucunuza doğru toplanıyor mu acı da veriyor neden böyle oluyor 🤷🏻‍♀️
Evet canım aynı dediğin gibi oluyor benimde kahverengi kısım uca doğru büzüşüp toplanıyor orası daha kalın ve sertleşiyor o zamanlar ekstra acıyor benimde. Geçen gece uyurken sol göğüsümden süt gelmiş şeninde yakında gelir üst pijamam baya süt olmuştu ve süt sabaha kadar kuruyup sertleşmiş üstümde. Göğüsümün ucundaki kabuklar da kendiliğinden gitmişti sanırım kanallar açılıyor şimdi yine kurudu ucu o ucu toplanan göğüsümden gelmiş süt

Ayyy maşallah yaa 🧿 çok şükür. 🙏 Nasıl şifalı gelecek o süt şimdi ona. Löp löp yağ olsun kızımıza 💕
Amin inşallah yağ olsun can olsun kan olsun ❤️
Sütünün geliyor olması çok güzel bir işaret 🥰 o 3 şırıngayı içince gör bak 2-3 güne bile nasıl fark edecek inşallah 🥰🙏
inşallah kuzum 🙏 inşallah büyüsün güzel kuzum

Bu arada kızlar tweeetyyy tweeetyyy mesajlarını hayranlıkla okuyorum tam bir anne olmuş MaşAllah🥹 hatda bilmiyorum banamı öyle geldi şimdi daha pozitif düşünüyor böyle olmasına çok sevindim😍Birde bunuda söyleyim ben hep diyorum Allahın bir bildiği vardır erken doğulsa bile şimdi üzülüyorsun minik görünce belkide arada ama üzülme sen bana yazdın ya sütün geldi diye o zaman ben dedim kendi kendime bak iyiki erken doğuldu senin şimdi sütün geçte gele bilirdi ama geldiki sen kızını yediresin ve anne sütüyle bak nasıl toparlanıcak çok inanıyorum çok🙌🏻🙌🏻🙌🏻🥹🥹

Evet canım aynı dediğin gibi oluyor benimde kahverengi kısım uca doğru büzüşüp toplanıyor orası daha kalın ve sertleşiyor o zamanlar ekstra acıyor benimde. Geçen gece uyurken sol göğüsümden süt gelmiş şeninde yakında gelir üst pijamam baya süt olmuştu ve süt sabaha kadar kuruyup sertleşmiş üstümde. Göğüsümün ucundaki kabuklar da kendiliğinden gitmişti sanırım kanallar açılıyor şimdi yine kurudu ucu o ucu toplanan göğüsümden gelmiş süt
Aa bilmiyordum ay ne güzel işte ya sütüm gelecek mi diye endişe etmezsin 🤲🏻

Bu arada kızlar tweeetyyy tweeetyyy mesajlarını hayranlıkla okuyorum tam bir anne olmuş MaşAllah🥹 hatda bilmiyorum banamı öyle geldi şimdi daha pozitif düşünüyor böyle olmasına çok sevindim😍Birde bunuda söyleyim ben hep diyorum Allahın bir bildiği vardır erken doğulsa bile şimdi üzülüyorsun minik görünce belkide arada ama üzülme sen bana yazdın ya sütün geldi diye o zaman ben dedim kendi kendime bak iyiki erken doğuldu senin şimdi sütün geçte gele bilirdi ama geldiki sen kızını yediresin ve anne sütüyle bak nasıl toparlanıcak çok inanıyorum çok🙌🏻🙌🏻🙌🏻🥹🥹
Evet gerçekten daha iyiyim. Çünkü karnımdayken büyüdü mü kilo aldı mı tansiyondan etkilendi mi kafayı yemiştim. Hiç iyi değildim tükenmiştim yani. Şimdi zarar görmeyeceğini biliyorum 🩷 inşallah çok daha iyiye gidecek 🙏

Evet gerçekten daha iyiyim. Çünkü karnımdayken büyüdü mü kilo aldı mı tansiyondan etkilendi mi kafayı yemiştim. Hiç iyi değildim tükenmiştim yani. Şimdi zarar görmeyeceğini biliyorum 🩷 inşallah çok daha iyiye gidecek 🙏
Hiss etdim zaten kuzum şimdi çok rahatsın..hep iyi olun ikinizde🙌🏻🙌🏻☺️☺️

Gördüm kuzum. Çok küçük. Ama iyi olacak güzel kızım. Yürümeye başladım bugün baya kendimi zorladım sırf gidebilmek için. Daha iyiyim. İğne etkisi geçince ağrım oluyor sadece
İnşallah canım senin gibi çok güçlü oda hemen büyüyecek allahin izniyle 🤲🏻 çok sevindim canımm daha da iyi olacaksın yavrunun iyi haberlerini aldıkça ❤️

Kızlar yaaa ben yine soğuk algınlığına yakalandım galiba. Baş ağrım var ve ateşim var parol içebiliyor muyuz ?

X