2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar geçen de yazdım ama yine yazayım istedim gerçi yarın doktora da soracağım ama belki görmeyen olmuştur başına gelen varsa 1 haftadır gözlerimin önünden siyah noktalar uçuyor günde 3-4 kez olmaya başladı ve her gün oluyor ayakta, otururken, yatarken hiç farketmiyor tansiyonum da eskiye göre yüksek çıkıyor 12/8 - 12/7 gibi başka belirtilerimde oluyor ya yazmak istemedim. Başına gelen var mı bu siyah nokta uçmalarından?

Kızlar 29 haftalıkken bebişleriniz kaç gr olmuştu. Benim yarın 29+1 ama 4 falan geri çıkıyor ultrasonda. Kilo alımı biraz yavaştı. Çok merak ediyorum yarın ne diyecek doktor.

Bende tansiyonum düşünce oluyor kuzum. Bende parlak ışıklar görüyorum gibi hemen ölçüyorum düşük çıkıyor. Kuzum 12/8 en normal tansiyon demişti bana doktorum yüksek değil yani kuzum.

Oy maşallah canım kilosu çok güzel benim doktorum hiç öyle detay söylemiyor yani hani kilosu kaç hafta? Başı karın çevresi. Gerçi bence oda herseyi taktığımı anladı bence, eşim birde şikayet ediyor beni herseyi araştırır falan diye diye doktor bana birsey söylemez oldu ya,

Kızlar yaaa ben yine soğuk algınlığına yakalandım galiba. Baş ağrım var ve ateşim var parol içebiliyor muyuz ?
Evet içebiliyoruz canım ateşi düşürüyor o hemen. Plus yazanı içme ama. Normal parol alman gerekiyor

Kuzum çok sevindim sütünün gelmesine 3 şırınga ona büyük ölçüde yeterli gelir bence maşallah mideleri minicik zaten. Sagdigin sütleri nasıl veriyorlar kuzum yutma refleksi var mı? Anne oldun resmen ya Rabbim en kısa sürede kucağına almayı da nasip etsin yavrunu inşallah. tweeetyyy

Canım, benim tansiyonum yükseldiğinde ve uzun süre düşmediginde yıldızlar uçuyordu etrafta çarpıntı baş ağrısı ve burun kanamam olmuştu ama siyah noktalar uçuşmuyordu. Bir de 12/8 iyi bir tansiyon böyle belirti vereceğini sanmıyorum ama yine de görün doktoruna. Eşimde de siyah noktalar uçuşuyordu hep uzun süredir hatta hala devam ediyor, doktora gittiğinde gözün arkasındaki bir şey yüzündenmiş tam hatırlamıyorum ama bununla yaşamaya alışacaksın dedi 2 doktor da. O tarz bir şey olabilir belki

Plus olanı da ise yarıyor aslında ya
İşe yarıyor da hamilelikte yasak plus lar o yüzden dedim benim doktorum adı üstünde plus fazla, artı demek hamilelikte kullanmıyoruz demişti

Son düzenleme:
Reactions: The
Kuzum benim düşük tansiyon bugun evden caddeye çıkana kadar bütün apartmanların merdiveninde oturdum bazen bianda düşüyor elim ayağım çekiliyor bayılacak gibi oluyorum hiç öyle gözümün önünde bişey ucusmadi bu esnada belki tansiyon yükselince olan biseydir..

Kızlar bnde şifayı kaptım, eşimle ben yatıyoruz. Boğazlarım fena ve halsizlık var.
Bnımde dolabım gecen hafta kurulmuştu. Köyden oğlumun bebeklik zıbınlarını falan getrdım. Kızında giyebılecegı bıkaç parça getirdım.
3-5 zıbın aldım hiç kıyafetımiz yok dıyordum ama hepsını birleştrınce sankı dolap doldu.
Bi arkadasımda ayrıyeten zıbın vs verdi.
Dolaptakıler yenıdoğan - 1 yaş arası sizi yanıltmasın
Bu hafta yıkama yapmak istıyorum artık. hastane için hurçlara koymk istıyorum.

Eklentiler

• IMG_20240102_152531.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20240102_152504.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20240102_152441.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20240102_152420.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20240102_152351.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar ya canım aşırı şekilde karanfil istiyor. Tabiki yiyorum ama aşırı aşırı fazla istiyor ya her şeyin fazlası zarar olduğu gibi eminim bunun da öyledir. Nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum

İşe yarıyor da hamilelikte yasak plus lar o yüzden dedim benim doktorum adı üstünde plus fazla, artı demek hamilelikte kullanmıyoruz demişti
Ciddi misin? İyi de parol plus 250 mg, normal parol 500 mg. Ben tam tersi diye biliyordum

Yıkıldım şu an womi gerçekten parol plus daha etkiliymis. Doğum sonrası doktor bana parol plus yazmıştı, demek bundanmis ben de diyorum parol etki etmezken plus nasıl ediyor

salgından şifayı ben de kaptığım için henüz yeni okuyabildim, ilk okuduğumda çok üzüldüm sonra iyi olduğunuzu okuyunca da inanılmaz sevindim. Rabbim sizi birbirinize, ailenize bağışlasın, sağlıkla büyüyüp evinizde, yuvanızda kavuşmayı nasip etsin. Bu durumda da tabi çok tebrik ederim

Geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatirsin maşallah baya dolmuş yavaş yavaş yıka ütüle aradan çıkar bı ufaktan çanta hazırlamaya da başla eksiklerini görüyorsun yavaş yavaş doğuma kadar tamamlarsin bende öyle yaptım eksiklerimi azar azar alicam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…