2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlarrrr günaydın ben arkadaşımızdan haber aldım şükürler olsun Allahıma Cansu’da bebeğinde iyi, dualarınıza devam edelim Arya kızımız iyi olsun, Şafii çekelim Arya kızımıza şifa olsun. Hemen toparlasın. Yoğun bakımda Arya. Daha güzel haberler alacağız inşallah grubumuzun ilk çiçek kızından. İnanın gözüme uyku girmedi. Cansu’da iyi olacak Aryada

Kızlar hızlıca yazdım, T tweest sanıeım yazmış gruba, hiç bakmadan yazdım ama sanırım yazmış yorumunu gördüm.

Amin kuzum inşallah sağlıkla kucağımıza da alalım sürecim zorlu ama başından beri zordu. Şimdi bebeğim daha güvenli yerde dua edeceğiz bol bol

Ahh kuzum benim nasıl mutlu oldum iyi haberimize ilk annemiz aklımız da kalbimiz da dualarımız da hep sizde arya kızımız da hemencecik toparlayacak inanıyorum Allah analı babalı büyütsün eminim çok güzeldir annesi gibi grubumuzun ilk meleği hoş gelmiş uğur getirsin ailesine ve bize

Çok şükür canım benim gelip bu mesajı yazdın binlerce kez şükür dualarımız seninle burada bir sürü hamile var hamilelerin duası kabul olurmuş sütün de gelecek her şeyin güzel olacağını düşün sen iyisin bebiş iyi biran önce toparlanacaksınız buna hepimiz kalpten inanıyoruz bundan sonra ağlamak yok inşallah güzel haberlerini alacağız

Amin kuzum inşallah sağlıkla kucağımıza da alalım sürecim zorlu ama başından beri zordu. Şimdi bebeğim daha güvenli yerde dua edeceğiz bol bol
Allah buraya sağlıklı bir şekilde "Arya ile eve gidiyoruz" yazmanı nasip etsin. Dualar seninle ve bebişle, çok güçlüsünüz bu zorluğun çok güzel bir mükafatı olacak inşallah

Kızlar gunaydin bebegim bugün 30. Haftada ama iki gündür hareketlerini az hissediyorum normalde daha güçlü ve belirgindi ama 2 gündür daha hafif sakin azalmis hissediyorum. Gece uyuyamazdım uyandirirdi ama 2 gündür gece hic uyandirmiyor. Endiselendim aynı durumda olan var mi acaba

Çok sağolun kızlar Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem
Cnm gözyaslarımı tutamıyorum, çok merak ettık, aklımız hep sendeydi, beynim uyuştu resmen dünden beri her namazda dua ettım ve edıyorum, Allahın izniyle rabbım buyuk bebişinle kavuşursun

Cnm gözyaslarımı tutamıyorum, çok merak ettık, aklımız hep sendeydi, beynim uyuştu resmen dünden beri her namazda dua ettım ve edıyorum, Allahın izniyle rabbım buyuk bebişinle kavuşursun
Amin kuzum amin inşallah sağlıkla kucağıma alayım güzel kızımı. Bugün görcem inşallah yoğun bakım kabul ederse

Cnm bende de oluyor bazen insan endişe ediyor ama içiniz rahat değilse bir görünün derim doktorunuz

Yoğun bakım gelmemi kabul etmiş iyiyse gelsin demiş. Kızım da iyiymiş dün doğmasına göre çok iyi demişler anneme
Allahıma çok çok şükürler olsunBak sen artık annesin ya ne güzel bir duyğuSütünle prenses kilo alıcaken hayırlısı bu hem senin için hem bebiş için senide riske sokmak istemediler tek bebişi diğil..yavaştan kurtulucaksın bu tansiyondangrupun ilk bebişi uğur getirsin hepimize kızlar

Çok sağolun kızlar Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem
Zaten midesi minicik ve annesinin sütüne çok ihtiyacı var o damla kadar sütü bile veriyorlar maşallah suphanallah kısa zamanda sütleri buzlukta koyacak yer bulamıcaksın öyle çoğalacak Allahın izniyle bebişte iki aya çıkar böyle giderse inşallah durumuda iyiymiş birkaç güne entübeden çıktı haberini alırız Allahın izniyle

Yoğun bakım gelmemi kabul etmiş iyiyse gelsin demiş. Kızım da iyiymiş dün doğmasına göre çok iyi demişler anneme
Çok şükür canım, senden ve bebeğinde haber almak çok güzel inan seninle birlikte buradaki arkadaşlarla güç birliği yapıp dualar ettik, Rabbim kabul etsin yer gök dua ile, dualarımız sizinle, sütün şifa olsun yavruya

Rüyamda gördüm çok güzeldiniz sen de kızın da, saçları vardı o kadar minik değil diye düşünüp sevinmiştim. Hayır olsun diyerek kalktım. Şükürler olsun öyle mutluyum ki ağlıyorum sevinçten üzerimden büyük bir ağırlık kalktı. Şimdi artık Arya kuşumuz bir an önce annesinin kollarına kavuşsun diye dua edicez, bol bol güzel enerjiler göndericez size. Bir an önce gelmiş geçmiş olsun bugünler, kalpli tulumlu totosunu bizle paylaştığın günleri gelsin çiçek kızımızın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…