2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ahh kuzum benim tahmin edebiliyorum inşallah öyle güzel günler gelsin ki aryaya anlatacagin anı olarak kalsın sadece... Sen evladin için elinden gelen herseyi yaptın kuzum eğer ki böyle uygun gördüyse doktorlar bebeğin için en iyisine karar vermişlerdir. Amin kuzum amin güzeller güzeli çok iyi olsun mucize bebeğimiz ❤️❤️
Şuan için iyi demiş doktor.min 60 max 80 gün arası kalır demiş eşime. Eşim çok rahatladım doktorla konuşurken diyor. Ben göremedim yavrumu henüz eşim aşık oldum ben diyor ❤️❤️

Şuan için iyi demiş doktor.min 60 max 80 gün arası kalır demiş eşime. Eşim çok rahatladım doktorla konuşurken diyor. Ben göremedim yavrumu henüz eşim aşık oldum ben diyor ❤️❤️
Yaa cansuuu yaa 🥹🥹🥹 kurban olurum verene 😍😍 allahimm inşallah 60 günde çıkar öyle iyi kilo alirki rabbim nefesine kuvvet versin uzun ömür versin prensesim benimm 🥹🥹 inşallah yarın sende görürsün için rahatlar

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Kurban olduğum güçlü minik arya. Allah sağsalim hastaneden çıktığı kucağına geldiği günleri nasip etsin 🙏.her şey bi anda olmuş bitmiş demekki hayırlısı böyleymiş .şimdi o güzelce kilo alacak büyüyecek❤️ senin güzel kalbin ,bebeğin için yaptıkların her şeyin en iyisini hak ediyorsun kuzum. Allah kalbindekini sana getirsin 🥺🙏

Yaa cansuuu yaa 🥹🥹🥹 kurban olurum verene 😍😍 allahimm inşallah 60 günde çıkar öyle iyi kilo alirki rabbim nefesine kuvvet versin uzun ömür versin prensesim benimm 🥹🥹 inşallah yarın sende görürsün için rahatlar
Amin kuzum amin inşallah yarın görebilirim. Biraz yattığım kattan uzakmış. Gidebilirsem inşallah 🙏 saçları da varmış kızımın ❤️ Allah ım sen meleğime güç kuvvet ver 🙏 iyi olsun biran önce toparlasın 🙏

Kurban olduğum güçlü minik arya. Allah sağsalim hastaneden çıktığı kucağına geldiği günleri nasip etsin 🙏.her şey bi anda olmuş bitmiş demekki hayırlısı böyleymiş .şimdi o güzelce kilo alacak büyüyecek❤️ senin güzel kalbin ,bebeğin için yaptıkların her şeyin en iyisini hak ediyorsun kuzum. Allah kalbindekini sana getirsin 🥺🙏
Amin kuzum amin inşallah 🙏 gerçekten aşırı hızlı gelişti ve ben şok oldum. Eşim annem vs evdeydi çünkü yanıma da almıyorlardı. Hemen gelin diye aradım. Panik oldum çok. Ama şükür doğum kısmı geçti. Şimdi güzel kızıma kavuşmak için gün sayma kısmı başladı ❤️

Amin kuzum amin inşallah yarın görebilirim. Biraz yattığım kattan uzakmış. Gidebilirsem inşallah 🙏 saçları da varmış kızımın ❤️ Allah ım sen meleğime güç kuvvet ver 🙏 iyi olsun biran önce toparlasın 🙏
İnşallah kuzum gidebilirsin yaa annesi gibi olucak saçları desene 🥹❤️ aminnn rabbim güç kuvvet versin hemen toparlasin sorunsuz sıkıntısız bir kuvez donemi olsun saglikla çıksın insallah 🤲🏻🤲🏻

Amin kuzum amin inşallah 🙏 gerçekten aşırı hızlı gelişti ve ben şok oldum. Eşim annem vs evdeydi çünkü yanıma da almıyorlardı. Hemen gelin diye aradım. Panik oldum çok. Ama şükür doğum kısmı geçti. Şimdi güzel kızıma kavuşmak için gün sayma kısmı başladı ❤️
Yeter ki sağlıkla çıksın 60 gün 80 gün fark etmez🥺 biz de şok olduk. Hele bi büyüsün aceleci prenses 😍 sen eşin minik arya çok mutlu olun yuvanızda bunların hepsi acı tatlı bi anı olarak kalsın❤️

Yeter ki sağlıkla çıksın 60 gün 80 gün fark etmez🥺 biz de şok olduk. Hele bi büyüsün aceleci prenses 😍 sen eşin minik arya çok mutlu olun yuvanızda bunların hepsi acı tatlı bi anı olarak kalsın❤️
Amin kuzum amin inşallah 🙏 bizi çok korkuttu şu son bir aydır yaşadıklarımız şaka gibi gerçekten. Sonu güzel olsun ❤️ daha iyiyim. Korkum geçti en azından bebeğe zarar gelecek mi korkusu. Tansiyon kelimesini duymak dahi istemiyorum.

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Şükürler olsun yarabbim. 💕🙏 Çok daha iyi olacaksınız inşallah kuzum. 🙏💕 Nasıl mutluyum tarifi yok.

Canım benim bugün hep kalben seninle birlikteydik, hepimizin aklı sendeydi. Bol bol dualar edildi hiç görmediğimiz ama gönül gözüyle gördüğümüz sen ve bebeğin için.❤️ Allah sağlıkla kavuştursun inşallah. Bebeğini görünce de yaz bize🥰 minik savaşçının annesi oldun artık Allah analı babalı büyütsün, kucağınıza alacağınız sağlıklı ve mutlu günleri de nasip etsin size 🤲🏻

Canım benim bugün hep kalben seninle birlikteydik, hepimizin aklı sendeydi. Bol bol dualar edildi hiç görmediğimiz ama gönül gözüyle gördüğümüz sen ve bebeğin için.❤️ Allah sağlıkla kavuştursun inşallah. Bebeğini görünce de yaz bize🥰 minik savaşçının annesi oldun artık Allah analı babalı büyütsün, kucağınıza alacağınız sağlıklı ve mutlu günleri de nasip etsin size 🤲🏻
Sağol kuzum ❤️❤️ inşallah zamanı gelince darısı hepinize 🙏 erkenci olmasınlar sıpalar. Biz de sağlıkla kavuşalım inşallah 🙏

Ayyyy kuzumm çok güzel haber verdin, gözyaşlarım pıt 🥹 Arya bebişte çok kuvvetli maşallah sana ve ona , sağlıkla kokusunu da duyacaksın canım çook çok mutlu oldum haberine🙏🏻🙏🏻😇😇♥️♥️♥️

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin
Canım o kadar mutlu oldum ki güzel haberlerini aldığımıza çok sevindim şükürler olsun iyisiniz!😍 Allah analı babalı büyütsün!🙏🏼🙏🏼🙏🏼 güçlü anne ve kızına kocaman maşallah!🧿 Dualarım hep sizinle! Sağlıkla kucağınıza alın inşallah en kısa zamanda prensesi! 🙏🏼💕

Tez zamanda inşallah Rabbim bebeğine kavuşmayı nasip etsin cnm hayırlısıyla ikinizde sağ salim hastaneden çıkacaksınz dualarımız sizinle 😘

Yaaa sabah namazimi yeni bitrdim.dua ettim.size internetimi actim begeni bildirimin dustuu.. 🥹🥹🥹🥹 minik kuzuuu bir savascı insallah annecigine kavusacak Rabbim senide bebisinide korusun.. Cok sevindim gozlerim doldu ...

X