2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İnanmıyorum. Tüylerim diken diken şu an çok kötü oldum. Allahım en güzel şekilde sonuçlanmasını nasip etsin inşallah yarabbim. Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. İnşallah tweeetyyy arkadaşımız da bebeği de bu süreçten sonra çok daha iyi olurlar. Allahım yardım et.

Benim de kasılmalarım arttı bikaç gündür. Benim sağ bacağıma kalçamdan bi ağrı da vuruyor kasıldıkça eşim de şehir dışına gitti bugün sabah. Yarın akşam gelcek. İnşallah yarına kadar sancım kasılmam olmaz. Gerçi doğuma kadar olmasın hiçbirimizin Çok panik yaparım eşim de yok diye.

Benimde karnıma sancılar giriyor dün mesela çok eğildim malum eşim hasta bittim ona bakarak bir an belimde ağri ve karnımda sancılar oldu hemen uzandım geçti..çalışıyorum kötü bir şeyler düşünmeyim

Benim de yürüdükten sonra ayakta uzun kaldıktan sonra kasılma fazlalaşıyor kuzum.

Bu sertleşmeler bende fazla olmayı başlamış en son nst sancım çıkmadı bendede
Doktorum zaten bana muayenede normal artık demişti kuzum bende takmiyorum rahim kendini hazırlıyor sonucta bugün bı turlu rahat edemedim hafiften ağrı hissettim o zaman korktum çoğu gruptaki kizimizda olmaya başlamış sık sık normal demekki zaten ama ağrı hissedersek ihmal etmeyelim önemli olan o bende artık yormuycam kendimi dikkat edicem

Ben doktoruma karnımda olan toplanmaları söyleyince hemen dedi nst birde o günü benim çok fazla yürürken kasıklarımda ağrı vardı ama nst çok şükür temiz çıktı demekki bundan sonra öyle olucak canım.Mesela haraket fazla edince resmen çocukta durmadan vuruyor beni ve sonra sancı oluyor karnımda ve belime vuruyor uzanınca geçiyor..

Benim ağrım olmuyordu kuzum bugün ilk defa hafif adet ağrısı gibi hissettim ondan korktum demekki artık böylesi de olmaya başlıyor. En iyisi kendimizi çok yormamak..

5.000 kaldı kızlar
Hadi el birliğiyle bitirelim duası yarım kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…