2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim ağrım olmuyordu kuzum bugün ilk defa hafif adet ağrısı gibi hissettim ondan korktum demekki artık böylesi de olmaya başlıyor. En iyisi kendimizi çok yormamak..
Cnm bnım yürürken pek olmuyor yada bi işle uğrasırken aklımda gdıyor, genelde belli pozisyonlardayken oluyor.
Sabit oturdugumda özellıkle ve hafif agrı oluyor o esnada. Bebiş kıpırdayınca daha çok kasılıyor sanki. Daha yeni kontrolden geldim gecen gün.

Öyle mi sende de tam tersi o zaman canım. Bende geçen hafta muayene olmuştum ama yarın yine bir gidicem inşallah normaldir de ben yine ihmal etmeyim

Ay şimdi bakabildim sayfaya ve çok üzüldüm. İnşallah sağlıklı bir şekilde süreç tamamlanır ve bebeğini kucağına alır

Yaa ne diyorsun Allah yardımcısı olsun ikiside sağ salim aramıza katılsınlar inşallah tabiki dualarımız onunla

Öyle mi sende de tam tersi o zaman canım. Bende geçen hafta muayene olmuştum ama yarın yine bir gidicem inşallah normaldir de ben yine ihmal etmeyim
Cnm dun akşam sabit oturdum, çok yedim oyuzdenmi oldu bılmıyorum.
Şuan bile oturup kalkarken çok agrım var. Aşagı baskı var. Enfeksiyonmu yoksa normalmi hiç blmıyorum. Brazdan yola cıkıcaz eve gdıyorum. İnsanın evi gbi yok

Canım senin acaba şeker mi yapıyor? Nolur yediklerine dikkat et aman diyim.

Canım senin acaba şeker mi yapıyor? Nolur yediklerine dikkat et aman diyim.
Cnm oda aklıma geldi. Şekermi acaba bnı boyle yapıyor dıye offff. Aksam neler yedgımı gör şaşar kalırsın. Annem dayıyor önüme tatlıları, kahvaltıda reçelleri.
Söylüyorum çek şunları dıyorum, vıtamin al hrseyden dıyor. Eskıden yoktu boyle seyler dıyor

Bnde atlar gıderdım cnm.
Off bıraz daha dursaydı bebiş 1-2 hafta daha, kilosu çok düşüktü en son, 1-2 hafta geride kalmıştı, Allahım yardım et, çok kötü oldum, kasıldım direkt
Aynen, hiç bir şeye odaklanamıyorum. Aylarca birlikte hamile kalmaya çalıştık. Nelerimizi bilir olduk. Birbirimizi göremesek de bir bağ kurduk. Hele bir alabilsek güzel haberini.

Sen bakma ona. Ben çok az tatlı tükettim hamileliğimde. Abur cubur da öyle. Normal öğünlerimde de şişmeden yedim. Arada canım bişiler atıştırmak istyeyince salatalık havuç kemirdim. Maşallahı var bebişimin. Ben 6. ayda 3 kilo aldım. Yarın sabah kontrol ver bebiş büyümüştür sanırım en son iyi gidiyordu. Bebek besleniyor yani her türlü. Asıl o reçeller hep zarar kuzum.

Rabbim onları birbirine bağışlasın ne diyeceğimi bilemedim güzel haberler alalım inşallah

Canım annelere kalırsa dünyanın yemeğini yedirirler birde eskiden böyle diğildi hala doktora giderken annem diyorki sor ekmek tatlı yeye bilirmisin diye ben diyorumki anne ben suyumun derdindeydim sen ekmeğin..kendi kendinin doktoru olucan bu kadar reçel kim yese şeker olur..benim kahvaltım bir küçük dilim ekmek pendir yumurta ceviz bu kadar

Yok canım sanırım çok merakta kaldık sanmıyorum bir süre yazacağını zaten son zamanlarda hiç iyi değildi şimdi daha kötüdür hayal edebiliyorum
Evet kuzum . İyi değilim diyordu sürekli kıyamam. İnşallah hiçbir sıkıntı yoktur bebeğinde de kendinde de .. iyi ki gitmiş Samsun’a .

Kızlar haber var mı tweeetyyy den . Aklım onda
Haber yok, ancak ben bir süre daha haber alamayacakmışız gibi hissediyorum niyeyse. Kim bilir ne haldedir şimdi. Burayı düşündüğünü sanmıyorum Ama içimizden biri belki çok yakınıysa anca öyle duyarsak duyarız sanırım. İyi olsunlar da inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…