2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yine de git canım yarın bi 30 a kadar normal bakılıyor şiddetli devam etmiyorsa düzenli değilse ama düzenliyse tabi farklı değerlendiriliyor en iyi doktor yorumlar
Aslında benim hep oluyor ama bianda oturduğum yerde bile rahatsız oldum ayaklarımı uzattım yine geçmedi adet ağrısı gibi hafiften hissettim korktum şuan geçti çok şükür iyiyim dinlenicem eve geçip

Kızlar günaydın, tweeetyyy tweeetyyy arkadaşımızı bugün doğuma alacaklar. Hepimiz onun için dua edelim. Ya şafi çekebilen çekerse çok iyi olur. Dualarımız arkadaşımız ve bebeği ile olsun.Aklım fikrim arkadaşımızda ve bebeğinde. 3,4 gibi doğumu olacak. Allahım Aryayı ve arkadaşımızı korusun kollasın. Ne diyeceğimi inanın bilmiyorum.
Allah sağlıkla sıhhatle birbirlerine ve sevdiklerine bağışlasın ikisini de, her şey yolunda gitsin inşallah 🙏🏻🌸

Aslında benim hep oluyor ama bianda oturduğum yerde bile rahatsız oldum ayaklarımı uzattım yine geçmedi adet ağrısı gibi hafiften hissettim korktum şuan geçti çok şükür iyiyim dinlenicem eve geçip
Kuzum doktor demiş sana spor yapabilrisin vs ama böyle kasilman varken bence sakin bir gebelik geçir ya yerinde olsam öyle yaparım. İnsan endişe ediyor bence 😐

Kizlar bende özeliklle geceleri karnim Kas kati oluyor sanki Patlicak gibi. Pozisyon degistirince geciyor. Sanki kasilmam var. Bide çok haraket etmiyor. Az az ediyor. Eşi önde o yuzden mi acaba. Daha onceki gebeligimde bu haftalarda faln belli belli hareketler oluyordu.

Kızlar günaydın, tweeetyyy tweeetyyy arkadaşımızı bugün doğuma alacaklar. Hepimiz onun için dua edelim. Ya şafi çekebilen çekerse çok iyi olur. Dualarımız arkadaşımız ve bebeği ile olsun.Aklım fikrim arkadaşımızda ve bebeğinde. 3,4 gibi doğumu olacak. Allahım Aryayı ve arkadaşımızı korusun kollasın. Ne diyeceğimi inanın bilmiyorum.
Yaaa kıyamam inşallah sağlıkla doğar minik Arya'mız çok üzüldüm dua edeceğim bol bol 🤲🏻

Kuzum ben zaten daha önce de konuşurken demistim yata yata dogurucam diye izin versede hayatta yapmam doğum şeklinden önce bebeğim önemli ☺️
Evet evet aynen öyle. Şimdi nasılsın geçti mi kasılmaların? Nedensiz bir şekilde bende de iki gün önce öyle oldu. Sürekli sürekli kasildim durdum, geçti şükür.

Yine de git canım yarın bi 30 a kadar normal bakılıyor şiddetli devam etmiyorsa düzenli değilse ama düzenliyse tabi farklı değerlendiriliyor en iyi doktor yorumlar
Kuzum bı kere de 50 de çıkmış ama bu kasilmayi hissettiğim andı bı kere kasılmam oldu nst varken karnım çekildi hissettim o sırada 50 olmuş

Eklentiler

• IMG_20240101_153034.jpg
    IMG_20240101_153034.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 50
Evet evet aynen öyle. Şimdi nasılsın geçti mi kasılmaların? Nedensiz bir şekilde bende de iki gün önce öyle oldu. Sürekli sürekli kasildim durdum, geçti şükür.
Çok şükür kuzum benim de özellikle hareket halindeyken oluyor kasilmalarim sık sık ama sabahkinde hafif ağrı hissedince korktum elhamdülillah şuan iyiyim sıkıntı yok yine ara ara oluyor kasılma yürüyorum eve geçiyorum evde uzanicam hep

Kuzum bı kere de 50 de çıkmış ama bu kasilmayi hissettiğim andı bı kere kasılmam oldu nst varken karnım çekildi hissettim o sırada 50 olmuş
Kuzum sen her ihtimalde yarın bi tekrar doktoruna git nst geçsin bir de öyle bir şey ki o an çekilirken çıkmaz ama aslında kasılman vardır yani ihmal etmekten iyidir gidip içini rahatlat

Kuzum sen her ihtimalde yarın bi tekrar doktoruna git nst geçsin bir de öyle bir şey ki o an çekilirken çıkmaz ama aslında kasılman vardır yani ihmal etmekten iyidir gidip içini rahatlat
Evet kuzum yarın yine gidicem inşallah ebe çok rahat konuştu adet ağrısı kadar bile yok gayet iyi falan dedi ben ihmal etmiyim yarın gideyim yine

X