2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım onu tam bilmiyorum kan akışı bozulmuş bebeğe giden. Riske girdi demek ki, inşallah yaa inşallah bebeğine kavuşur. Çok üzüldüm çok
Evet öyle diyordu haftada 50 gr zor almış demişti sonra gebelik zehirlenmesi teşhisi konulmuştu daha sonra da bebeğe giden kan akışı bozulmuştu memleketinde hastaneye sevk etmişlerdi yatış için. 1 kilo oldu mu acaba bebeği

Arkadaşlar konuyu açtım burdan alan ve okumak isteyen varsa Ya şafi topiğine yazabilir

Kızlar hadi az çok demeden destek olalım lütfen yer gök dua ile

Allahım yardım et

Reactions: The
Nst cekilden kızlar kasilmalariniz kaçta çıkıyordu?
Adet sancısı hissettiğimde kasılmayla beraber 50-60 çıktığımda oldu canım. Sık sık aralıklarla kasılma olduğunda girdiğimde 30-35 çıktığıda oldu. Ama normal rutin 10-20 arası çıkıyor benim. İlaç verilirse 10 ve aşağısı çıkıyor o da zaten normal

Samsun Eğitim araştırma hastanesinde, 3,4 gibi alacaklar doğuma. Allahım dualarımızı kabul etsin Arya ve annesi iyi olsun inşallah bende inanıyorum iyi olacak hersey inşallah
Çok üzüldüm ve korkuyorum Allahım evladını sağ salim ona bağışlasın ne denir daha başka bilmiyorum

Kızlar bende tam yazacaktım gruba twety'nin haberini okudum.
Akşamdan beri kasım kasım kasıldım, taş kesildım, vajınada ve kasıkta hep agrı, otururken baskı, kalkamıyorum aşagı baskı.
Akşam çok yedım oyuzden mi bılmıyorum. Kaskatı kesildim. Hiç iyi değilim enfeksıyondan desem lokositimde yok, anlamadım bu işten

En son 650 gr dı diye hatırlıyorum 10 günlük konuşmalardan

Allah Allah neler oluyor canım bi nst ye mi gitsen

Kızlar görmeyen vardır belki, az çok demeden okuyalım Şifa niyetine tweeetyyy ve bebeği için

Benimde sabah karnım cok sertleşti bıraktı doktorumda yoktu gittim ebe nst çekti sancı yok yalanci kasılma dedi 29-30 arasiydi hep yarın kendi doktoruma tekrar bir gidicem yinede

canım google baksan ben de yarın yüzde 90 doğururum hiç alakası bile yoktur azıcık bile umursama bazen benimde öyle oluyor bence gaz da şişiriyor bazı günler o sürekli dönüyor daha yeri belli değil

Benimde sabah karnım cok sertleşti bıraktı doktorumda yoktu gittim ebe nst çekti sancı yok yalanci kasılma dedi 29-30 arasiydi hep yarın kendi doktoruma tekrar bir gidicem yinede
Yine de git canım yarın bi 30 a kadar normal bakılıyor şiddetli devam etmiyorsa düzenli değilse ama düzenliyse tabi farklı değerlendiriliyor en iyi doktor yorumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…