2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
bende 3 gündür şehir dışındaydım 1 saat önce döndüm geldiğimden beri dua ediyorum Allah yardımcıları olsun gerçekten çok üzgünüm Allah onlara kuvvet versin bu haftalarda doğanların olasılıkları çok yüksek ama tabiki moral olarak eminim çok üzgündür kıyamam ya güzel haberlerini alacağız ben inanıyorum

Bende aynı fikirdeyim sanmıyorum bura yazsın yazsa bile bir kişiye yazar bu kadar.Allah ikisinede yardım etsin

İnşallah haber alırız, bende çok merak içindeyim. Öyle oturdum kaldım hiç birsey yapamıyorum. Çok merak ediyorum. Bana yazar ise hepinizi haberdar edeceğim. İnşallah güzel haberler alırız. Aramızda onuna 5 gün falan vardı sanırım. Ben 28+6yım. Oda sanırım 28+1 falan olması lazım.

28+1 idi ama bebiş son 2 haftadır kilo almıyordu, gerıde kalmıştı, oyle dıyordu

Kızlar ben yazamadım bakamadım da bir yakınımızın ameliyatı vardı onu görmeye gittik ama aklım hep tweeetyyy de çok etkilendim düşünmeden edemiyorum inşallah rabbim zeval vermesin sağlıkla kavuşsun yavrusuna zaten korkularım başladı Allahım evlatlarımıza sağ salim zamanında kavuştur bizi bugünde bebeğim hep aşağıda tepindi durdu öyle bir vuruyordu ki sanki çıkacak gibi çok endişeliyim

28+1 idi ama bebiş son 2 haftadır kilo almıyordu, gerıde kalmıştı, oyle dıyordu
Evet canım maalesef öyleydi. 10 gün geriden geliyordu. Perşembe günü 690 gramdı Arya. Allahım arkadaşımızın yüzüne baksın ne hevesle hazırlığını yaptı. Şuan onun halini düşündükçe ağlıyorum. Allahım şafi ismi ile ikisinede şifa versin.

Eve geçince onun ve bebeği için okuyacağım inşallah Allah yardım etsin güç kuvvet versin

Sezaryen olduğundan bide riskli doğumda belden uyuşturup aynı zamanda uyutuyorlar hafif narkozla. O an bebeğin aciliyet durumunu görmemesi için. O narkoz zaten bu gece uyu uyan baya sarsar onu bide yoğunbakımda tutuyorlar genelde üniversite hastanelerinde 1 gece yani zaten telefonu eline alamaz. Yarın bebeği görebilirse inşallah ondan sonra yazabilirse yazar diye düşünüyorum. Üniversite hastanelerinde de pandemi durumu kalktı haftada 3 gün görüş izni var ailelere. Başta kucağına alamaz belki ama yakından görse bile yeter. İnşallah ikiside iyidir travmam tekrar nüksetti o anlar gözümün önünden gitmiyor düşündükçe aklım çıkacak gibi Allahım yardım etsin inşallah

29. hafta içine girmiş kuzucuk. 26. haftada doğanlar yaşayabiliyor o yüzden sürekli iyi düşünmek ve aklıma asla kötü bir şey getirmek istemiyorum. Sadece pozitifi çekelim. Birazcık hastanede kalacak bebeği ama iyi olacak inşallah.

Aynen çok haklısın iyi düşünelim güzel olsun,

İnşallah doktoru yanlış ölçmüştür daha kilolu doğmuştur minik Aryamız.

Şimdi okudum yazılanları. Cansu’yu ben de gebelik planladığımız zamanlardan beri tanıyorum. Çok üzüldüm çok merak içindeyim tweeetyyy inşallah ameliyat sorunsuz geçmiştir sen de bebeğin de iyisinizdir ikiniz de Allah’a emanetsiniz Dualarım sizinle canım benim

Benim kızım 26 haftalık doğdu canım şükür sağlıklı yanımda. Üstelik ciğer geliştirici iğne yetişmemişti yapıldıktan sonra 1 hafta filan geçmeli ki iyice etki etsin. Ayrıca doğumdan sonra her bebeğe yapılan apgar skoru testinde olabilecek en kötü düzeylerdeydi. Cansu’da bebeğe etki etmiştir diye düşünüyorum Allahın izniyle. Bi bebeğin kilosu düşük onuda 500 gram doğanda yaşıyor yeterki ciğerleri vs iyi olsun. Biz ciğerlerin tamamen iyi olması için tam 90 gün beklemiştik. Umuyorum Cansu okadar beklemicek ciğerleri solunumu tez vakitte oda oksijenine geçip inşallah bi kilosunu bekler genelde de kuvezde ilk 1hafta-10günden sonra kilo almaya başlıyorlar zaten ortalama 2 kg olunca da taburcu oluyor

Ama sanırım Cansu en son kontrole gittiğinde ciğer geliştirici yapmadılar yapacaklar diye gitti yapılmadı diye hatırlıyorum

Ama sanırım Cansu en son kontrole gittiğinde ciğer geliştirici yapmadılar yapacaklar diye gitti yapılmadı diye hatırlıyorum
24 aralıkta ilk doz yapılmış ikinci doz da yapılacaktı doktor gerek görmedi diyor keşke yapsalardı onuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…