2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayy inanmıyorum 😟 çok üzüldüm 🤲🏻🙏🏻 Allahım yardımcısı olsun dualarımız onunla inşallah 🧿🙏🏻 Allahın izniyle sağsalim doğumu atlatıp bebişine kavuşacak inanıyorum. Şükür ki gittiği en son hastane yenidoğan küvezine uygundur diye düşünüyorum rabbim gönüllerine ferahlık yollarına güzellik sersin evladına sağsalim sonucunda kavuşsun 🤲🏻
Samsun Eğitim araştırma hastanesinde, 3,4 gibi alacaklar doğuma. Allahım dualarımızı kabul etsin Arya ve annesi iyi olsun inşallah bende inanıyorum iyi olacak hersey inşallah 🤲

Samsun Eğitim araştırma hastanesinde, 3,4 gibi alacaklar doğuma. Allahım dualarımızı kabul etsin Arya ve annesi iyi olsun inşallah bende inanıyorum iyi olacak hersey inşallah 🤲
Bir anda tansiyon mu yükselmiş canım nasıl karar vermişler acaba doğuma 🙁 artık Allahın izniyle yaşam sınırına ulaştılar erken doğan bir çok bebiş var 23. Haftada 480 gr bile var Rabbim büyük inanıyorum melekler yanlarında olacak sonra bebeğine kavuşacak 🙏🏻

Bir anda tansiyon mu yükselmiş canım nasıl karar vermişler acaba doğuma 🙁 artık Allahın izniyle yaşam sınırına ulaştılar erken doğan bir çok bebiş var 23. Haftada 480 gr bile var Rabbim büyük inanıyorum melekler yanlarında olacak sonra bebeğine kavuşacak 🙏🏻
İnşallH kuzum . Bence de artık yaşam sınırına ulaştılar yaa. Grubumuzun ilk meleğinden güzel haberler alıcaz inanıyorum 🙏🏻

Kan akışında bozulmalar var diyordu en son, sağlıkla atlatsın lar bu süreci 🤲

Kan akışında bozulmalar var diyordu en son, sağlıkla atlatsın lar bu süreci 🤲
Evet artık bebek gelişmiyordu kan akışında sıkıntı olduğu için birde gebelik zehirlenmesi teşhisi koymuşlardı Allah'ım yardımcısı olsun güzel haberlerle geleceğine inanıyorum ben 🤲🏻

Canım onu tam bilmiyorum kan akışı bozulmuş bebeğe giden. Riske girdi demek ki, inşallah yaa inşallah 🤲 bebeğine kavuşur. Çok üzüldüm çok

X