2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Samsun Eğitim araştırma hastanesinde, 3,4 gibi alacaklar doğuma. Allahım dualarımızı kabul etsin Arya ve annesi iyi olsun inşallah bende inanıyorum iyi olacak hersey inşallah

Samsun Eğitim araştırma hastanesinde, 3,4 gibi alacaklar doğuma. Allahım dualarımızı kabul etsin Arya ve annesi iyi olsun inşallah bende inanıyorum iyi olacak hersey inşallah
Bir anda tansiyon mu yükselmiş canım nasıl karar vermişler acaba doğuma artık Allahın izniyle yaşam sınırına ulaştılar erken doğan bir çok bebiş var 23. Haftada 480 gr bile var Rabbim büyük inanıyorum melekler yanlarında olacak sonra bebeğine kavuşacak

İnşallH kuzum . Bence de artık yaşam sınırına ulaştılar yaa. Grubumuzun ilk meleğinden güzel haberler alıcaz inanıyorum

Kan akışında bozulmalar var diyordu en son, sağlıkla atlatsın lar bu süreci

Kan akışında bozulmalar var diyordu en son, sağlıkla atlatsın lar bu süreci
Evet artık bebek gelişmiyordu kan akışında sıkıntı olduğu için birde gebelik zehirlenmesi teşhisi koymuşlardı Allah'ım yardımcısı olsun güzel haberlerle geleceğine inanıyorum ben

Canım onu tam bilmiyorum kan akışı bozulmuş bebeğe giden. Riske girdi demek ki, inşallah yaa inşallah bebeğine kavuşur. Çok üzüldüm çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…