2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay deme çok gerçekçiydi. O telaşla hastane çantami hazirliyorum. Bebek esyalarini falan. Niye oyalaniyon demi gerekli seyleri al çik git yetis hastaneye demi. Perşembe kan uyusmazligi ignesi olucam hastaneye yaticam zatn. Insallah bebism iyidr. Çantayi hazirlasakmi acaba Allah korusun erken dogum gibi seyler olursa içimiz rahat olur.
Rüya işte canım. Ben de gördüğümde günlerce etkisinde kalıyorum. Hastaneye neden yatacaksın . Ben de 2 hafta içinde hazırlamak istiyorum.

Ay deme çok gerçekçiydi. O telaşla hastane çantami hazirliyorum. Bebek esyalarini falan. Niye oyalaniyon demi gerekli seyleri al çik git yetis hastaneye demi. Perşembe kan uyusmazligi ignesi olucam hastaneye yaticam zatn. Insallah bebism iyidr. Çantayi hazirlasakmi acaba Allah korusun erken dogum gibi seyler olursa içimiz rahat olur.
Bu kadar etkilenmemeye çalışın. Dua edin inşallah rüya sadece ☺️

Kizlar iyi gunler yeni gune yeni yila. Gece bir ruya gordum etkisinden hala cikamadim. Benim kanli bir sekilde suyum geliyor baya çok geliyor her yer siril siklam oluyor hastaneye gitmeye calisiyoruz fakat bir sekilde gidemiyoruz. Uyandim çok şükür ruyaymis. Daha 28 hafta bile olmadik kesin dogacak ölücek diye çok korktum ruyamda :KK43: zaten daha once bebek kaybim var insallah iyiye işarettir. Zamaninda gelir insallah
Kan rüyayı bozar diye duymuştum. Esas rüya değil yani doğum yaklaşıyor kaygılarımız artıyor canım bilinçaltımızın gösterdiği şeyler bunlar. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız.🤲🏻 Ben böyle kötü rüyalar gördüğümde ama aslında iyi olduğumu bildiğimde ya da sağlığımla ilgili eşimin sağlığı ya da karnımdaki bebeğimin sağlığıyla ilgili iyi haber aldığımda sadaka vermeye çalışırım bir yardım kutusuna 5 lira bile atsam içim rahatlar çok şükür iyiyim iyiymişiz diyerek ya da sma lı bir bebeğe küçük miktar da olsa yardım da yaparım rahatlarım, tavsiye ederim canım. İyi hissedersin 🤗

Kızlar ben progestan fitil kullanıyorum. Sabah akşam afedersiniz bazen fitille karışık sarı ve beyaz şeffaf jelimsi akıntım oluyor. Hafif hafif yanmada başladı sizde durumlar nasıl? Oluyormu böyle akıntılarınız. Daha önce olıyordu nadiren idrarda verdim kaç kere bişey çıkmadı ama şikayetim pek yoktu o zaman yanma gibi 10 ocakta randevum var inşallah enfeksiyon değildir.
Progestan kullanırken o akıntı bende de oluyordu ama yanma yoktu canım

Kizlar iyi gunler yeni gune yeni yila. Gece bir ruya gordum etkisinden hala cikamadim. Benim kanli bir sekilde suyum geliyor baya çok geliyor her yer siril siklam oluyor hastaneye gitmeye calisiyoruz fakat bir sekilde gidemiyoruz. Uyandim çok şükür ruyaymis. Daha 28 hafta bile olmadik kesin dogacak ölücek diye çok korktum ruyamda :KK43: zaten daha once bebek kaybim var insallah iyiye işarettir. Zamaninda gelir insallah
Canım dedikleri gibi doğum yaklaştıkça böyle rüyalar normal bilinç altımızda. Bende bu hafta 3 kez erken doğum yaptığımı gördüm ama uyandığım da şükür ettim dua okudum sadaka verdim rahatladım 3 gün üst üste görünce sadaka verdik ferahladım Allahın izniyle vakitlice gelsin hepsi gönlüne rabbim ferahlık versin 🙏🏻🤲🏻

Rüya işte canım. Ben de gördüğümde günlerce etkisinde kalıyorum. Hastaneye neden yatacaksın . Ben de 2 hafta içinde hazırlamak istiyorum.
Ben hamile kaldigimdan beri 4 kere hastanede yattim. Daha oncede kayiplarim dusuklerim oldugu icin . Hamile oldugumu ogrendigim anda takip ediliyorum. Kendime bir doktor sectim o takipte. Her ay duşmemesi için hastanede yatiyrom.

Kızlar günaydın yeni yılınız kutlu olsun benim 2 gün once sabah kalktim hafif akintili kanamam vardi peceteye silince farkettim. Hemen acile gittik herseye bakildi hersey normaldi geri geldik eve kanama yok ama aşırı ağrım var vajinamda oturup kalkarken veya bir anda giriyor sızlama ignr batma seklinde. Ilk cocugumda cati agrim olmustu ama son ay olmustu 26 haftalıgız henüz cok korkyorum. 😔

Kızlar günaydın yeni yılınız kutlu olsun benim 2 gün once sabah kalktim hafif akintili kanamam vardi peceteye silince farkettim. Hemen acile gittik herseye bakildi hersey normaldi geri geldik eve kanama yok ama aşırı ağrım var vajinamda oturup kalkarken veya bir anda giriyor sızlama ignr batma seklinde. Ilk cocugumda cati agrim olmustu ama son ay olmustu 26 haftalıgız henüz cok korkyorum. 😔
Geçmiş olsun canım 🙏🏻 aktif bir kanama yok demek ki iyi bir şey en azından. Peki rahim ağzı açıklığı be rahim uzunluğuna bakıldı mı

Geçmiş olsun canım 🙏🏻 aktif bir kanama yok demek ki iyi bir şey en azından. Peki rahim ağzı açıklığı be rahim uzunluğuna bakıldı mı
Evet canım herseye baktı rahim agzi acikligi parmak ucu dedi oda normal dedi sorun yok dedi psikolojim bozuldu resmen nişanım geldi sandım

Çok geçmiş olsun bende böyle bir şeyi geçen hafta yaşadım çok korktum ama her şey normal çıktı doktor enfeksiyon riskine karşı antibiyotik başlattı şükür geçti enfeksiyon olabilir mi acaba sizde de ☹️

Çok geçmiş olsun bende böyle bir şeyi geçen hafta yaşadım çok korktum ama her şey normal çıktı doktor enfeksiyon riskine karşı antibiyotik başlattı şükür geçti enfeksiyon olabilir mi acaba sizde de ☹️
Çok tesekkur ederim 8 inde randevum var söylicem doktora agrımın oldugunu bi kan idrar baktiriyim 😔 sizede gecmis olsun

Geçmiş olsun hamilelikte basur ve hemeroit ihtimali çok oluyormuş bende de oldu sanırım acaba kan ordan mı geldi, ben şuan her lavaboda kan görüyorum

Kızlar Allah nasip ederse 10 güne 30. Hafta olacağım hamilelik çekimi yaptırmayı düşünüyorum ama elbise bulamadım öneriniz var mı nasıl bir şey olmalı beden bulmak da sıkıntı 🙄

X