2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben uni baby yeni doğan sarı kapak aldım sıvı deterjan ile yıkayacağım yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum aslında granül sabunda güzel olur geçen A Asliyokfotokopisivar kullandı 🙏🏻
Kuzum bende yumusatici kullanmiycam ben Dalin granül aldım hiç koku kalmiyor kuruduktan sonra o yüzden çok beğendim bide siz soyledikten sonra deterjan gözüne direk koydum ve süper mükemmel yıkadı hiç kalıntı da kalmadı 😅😅

Kuzum bende yumusatici kullanmiycam ben Dalin granül aldım hiç koku kalmiyor kuruduktan sonra o yüzden çok beğendim bide siz soyledikten sonra deterjan gözüne direk koydum ve süper mükemmel yıkadı hiç kalıntı da kalmadı 😅😅
Bende alıcam granül ya mantıklı geldi kuzum sen diyince 😄🙏🏻

İnşallah olacak kuzum benim doktor da 1 1,5 kilo arası olsa bize yeter biz büyütürüz onu dedi en son gittiğimde 870 gramdı 2 hafta önce Salı yada pazartesi gideceğim umarım Elisa da kilo almıştır 🤲🏻
İnşallah almıştır kuzum 🙏 benim de doktorum öyle diyor ama bizim daha zayıf 😔

Kızlar beni yine mide bulantısı başladı galiba ya. Dün doktora gittim kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum bişey yoktu akşamları hazımsızlık şişlik vs oluyo ama bulantı geçmişti Bayadır :KK43: şimdi yine Bi tuhaf midem. Sizinde öle mi

10 gün ilerideyiz biz, kilosuda 1250 gram. Bu arada dün kan ilacına başladım doktor sabah akşam yazmış ama ben akşama doğru içtim sadece. Vegaferon fort içiyorum. O mu yaptı acaba dicem ama üstünden 6 saat geçti.

Kızlar beni yine mide bulantısı başladı galiba ya. Dün doktora gittim kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum bişey yoktu akşamları hazımsızlık şişlik vs oluyo ama bulantı geçmişti Bayadır :KK43: şimdi yine Bi tuhaf midem. Sizinde öle mi
Bulantım yok benim canım ana ilaç değiştirdiysen ya da kan uyuşmazlığı iğnesi mi yaptı bilmiyorum da geçicidir bence

X