2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Artık sırt üstü yatınca rahatsızlık oluşuyor. Baş dönmesi ,ateş dönmesi gibi reaksiyonlar yaşamaya başladım. Sol omzumda da bi ağrı oluşmuş yatamıyorum o tarafa. Sağ taraf da bi süre sonra rahatsız ediyor. 🥺🥲

Artık sırt üstü yatınca rahatsızlık oluşuyor. Baş dönmesi ,ateş dönmesi gibi reaksiyonlar yaşamaya başladım. Sol omzumda da bi ağrı oluşmuş yatamıyorum o tarafa. Sağ taraf da bi süre sonra rahatsız ediyor. 🥺🥲
bir kaç gecedir dönüp dönüp duruyorum bende. ne yöne yatsam o taraf ağrıyıp uyuşuyor aşırı kalitesiz uyuyorum 🥺

Kızlar bu serviks uzunluğu karından bakılınca mi daha uzun çıkıyordu vajinal mi ? Benim bugün karından 35 çıktı ama tedirginim yaa, sizlerin kaç çıkıyordu 27. Haftalarda?

Kızlar belki aranızda bilen denk gelen olmuştur.
İş yeri ikramiye ödemesi yapacak. Bende 11 ocakta yasal ücretli izne başlıyorum doğum öncesi ikizde 10 hafta önce başlanıyor ya. İkramiye ödemesi de 11 Ocak’a kadar verilecek ama Ocak sonu maaş ile alacağız. Sizce bana da yatırırlar mı sonuçta ücretli izindeyim vermeleri gerekir demi ?
Cnm bnce hakkındır.
Sonuçta sen çalıştıgın yılın ikramıyesini alacaksın

Maşallahhhh seninki önde gidiyor, ben de bugün gittim 29+6 1470 kilo çıktı ama renkli ultrasonda gözüme çok tontiş geldi dudakları kocamandı 😄😄🙃
Bende renkli ultrasona gideceğimm ama kaçıncı haftada gitsem şöyle net bir fotoğraf istiyorumm 🥲🥲 30 da gideyim dedim ama bakayim 😊

Bende öyleyim ya maalesef hamile yastığım var ama yine de fayda etmiyor karnım iyice büyüyünce ne olacak acaba 🥲

Bende renkli ultrasona gideceğimm ama kaçıncı haftada gitsem şöyle net bir fotoğraf istiyorumm 🥲🥲 30 da gideyim dedim ama bakayim 😊
Her muayenende bakmıyorlar mi canım? Benim bugün göstermedi ama normalde hep görüyorum normal muayenede. oğlumun 32 . Haftadaki fotoğrafı resmen doğumdaki haliyle ayniydi :) o haftalarda çok net oluyor

Kızlar bu serviks uzunluğu karından bakılınca mi daha uzun çıkıyordu vajinal mi ? Benim bugün karından 35 çıktı ama tedirginim yaa, sizlerin kaç çıkıyordu 27. Haftalarda?
Canım en doğru ölçüm vajinal yapılan sanırım daha uzun çıkıyor, benim de 33-35 arası olurdu hatta ben sevinmistim kolay olacak doğum diye son muayenemde 28+1 uzunluk 48 çıktı hatta iyi bir idrarin var olmasa daha da uzun çıkar dedi

• Beğen
Reactions: The
Her muayenende bakmıyorlar mi canım? Benim bugün göstermedi ama normalde hep görüyorum normal muayenede. oğlumun 32 . Haftadaki fotoğrafı resmen doğumdaki haliyle ayniydi :) o haftalarda çok net oluyor
Ben bir ay özele bir ay devlete gidiyorum bulunduğum yerde maalesef özel klinik yok özel hastanede sürekli gidemiyorum devlet daha yakın doktorum da tanıdık devlette ki orda yok renkli ultrason en son 24. Haftada görmüştüm ama küçüktü bir dahakine de geç gideyim dedim 😊

• Beğen
canım bence çok normal 35 benim de öyleydi neden endişelendin ki 25 in altı riskli diyorlar ama birde rahim ağzı kısalığı yetmezliği 22. gibi orta haftalarda sorun olan bir durum şimdi bir kısa bir uzun gidecek zaten zamanla da kısalmaya başlayacak

Bende öyleyim ya maalesef hamile yastığım var ama yine de fayda etmiyor karnım iyice büyüyünce ne olacak acaba 🥲
Kesinlikle 28 haftadayım hamile yastığımı göbeğim eziyor hiç bir şey anlamıyorum koltuk yastıklarından destek alıyorum göbeğim 2 kilodan fazla hamile yastığımda haklı 😄

Vajinal doğru ölçüm canım. Benim 24+4 de 32 mm di , 26+4 de 28 mm e düşmüş bakalım 29 da yine gideceğim kaç olacak

• Beğen
Canım en doğru ölçüm vajinal yapılan sanırım daha uzun çıkıyor, benim de 33-35 arası olurdu hatta ben sevinmistim kolay olacak doğum diye son muayenemde 28+1 uzunluk 48 çıktı hatta iyi bir idrarin var olmasa daha da uzun çıkar dedi
Benim bir önceki vajinaldi ve 41 çıkmıştı kuzum 2 hafta önce. Bugün karnimdan 35 çıktı işte. Doktor sıkıntı yok dedi progestani bile kesti ama benim aklım karıştı 😂

Benim bir önceki vajinaldi ve 41 çıkmıştı kuzum 2 hafta önce. Bugün karnimdan 35 çıktı işte. Doktor sıkıntı yok dedi progestani bile kesti ama benim aklım karıştı 😂
Kuzum zaten bu haftalarda artık yavaş yavaş rahim ağzı kısalmaya başlayacakmış benimde dr normal demişti

• Beğen
X