2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar doğum ücretleri uçmuş hastaneye göre değişiyor ben daha ne doğumu nede ücretini konuşmadım ama benim hastanemde ücreti önden kabul etmiyormuş onu biliyorum sadece iyice şişirirler şimdi
Ay evet ya, benim doktor en son 20.000 di bundan 3 ay önce. Yılbaşından sonra zamlanacak demişlerdi. Biz doğurana kadar nolcak bakalım.

Beyazlıya vuruldum

Cnm sütün geldiğini bebek emerken anlıyorsun zatn ama dosya da anlayacaklar zamn oluyor ilk zmnlar bebekleri anlamak çok zor

Evt bnde geç kaldım maalesef. Cnm etrafta daha uygun fıyatlı ozel hastanelerde var, 25 bın 30 bin falan onlarda
Ay evet ya, benim doktor en son 20.000 di bundan 3 ay önce. Yılbaşından sonra zamlanacak demişlerdi. Biz doğurana kadar nolcak bakalım.
Artık değiştirme gibi bir lüksüm yok malesef doktorumdan çok memnunum yapacak bişey yok kızlar battı balık yan gider Ama ücretler çok farklılık gösteriyor biri 18 biri 50 neye göre bu fiyatlar kime göre anlamadım

Benim hastane 4 ay önce tüp bebek doçent doktor 24.000 tl sezeryan istiyormuş yılbaşından sonra fiyat ne olur hiç bilmiyorum normalde neyseki özel sağlık sigortam var iş yerim %90 karşılıyor doğumu ama tüp bebek doktoru olunca sigorta işlemiyor gerçi hastane onu ayarlarız demişti tüp bebekten değil kadın Doğumdan kayıtları açarız demişlerdi umarım yaparlar

Kafalarına göre

Anaaa epidural uyuşturma için bir de para mı istiyorlar ayrıca uyuşturmadan mı kesçekler vermezsek.
Cnm epidural normal doğum için. Onun farkını her hastane alır. Doktor gce evınden gelirse ekstra ücret falan bunları baska özel hastanelerde alıyo.

Bak buda 2024 doğum paketi fıyatları sezeryan için
Yakınlarınıza lohusa şerbeti ikramı dıyorayy kımse gelmıcekki hastaneye zaten, bide szın istedgınız 20 kişiye bildırım mesajı atacaklarmışayy yok kalsın, telefonlar susmuyor sonra, mumkunse kımse bılsın istemıyorum ilk 2 gün doğurdugumu, sadece bebişime odaklanmk istıyorum

Eklentiler

• IMG_20231229_150832.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 60
Ay çok güldüm 20 kişiye sms ayy yok kalsın demene ahahahah çok doğru gerekirse üstüne para vereyim kapıdan içeri kimseyi sokmayın

Ay çok güldüm 20 kişiye sms ayy yok kalsın demene ahahahah çok doğru gerekirse üstüne para vereyim kapıdan içeri kimseyi sokmayın
Aaaahhaaaaayneen bncedeeee

Bn oğlumda giden gelenden emziremedim yavrumu sarılık oldu ve mıkrop kaptı. Annemin telefonları susmadı bnle ılgılenemedi, ayyy kabustu kabusss

Aaaahhaaaaayneen bncedeeee

Bn oğlumda giden gelenden emziremedim yavrumu sarılık oldu ve mıkrop kaptı. Annemin telefonları susmadı bnle ılgılenemedi, ayyy kabustu kabusss
Ayy deme korkulu rüyam gelen kış kış diyebilsem keşke bir de her yer mikrop herkes hasta ben hastaneye maske götürücem kendi annem babama bile kv kp hepsine maske taktırıp sevdiricem bebekleri yoksa kimse maskesiz odaya giremez bu konuda çok net olucam. Yeğenlerim korona vakti doğdu biz hastane odasına çift maskeyle girdik giren önce ellerini yıkamıştı abim yoksa giremezsiniz demişti gayet açık hatta annemler torunlarını 2 ay maskeyle sevdiler maskesiz eve bile giremedik

bende aynı düşüncedeyim ,maske önemli minnacık olacaklar , bağışıklıkları zayıf olucak çok doğru , ben şu dönemde kalabalık bir mekana giriyorsam maske takıyorum valla , salgınlar gene hortladı

Bende dışarı nadir çıkıyorum çıktığımda hep maskeliyim çok uzun süre gitmiyor nasıl bir illetse şuanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…