2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım kızlar, son bir haftadır siteye girip okuyup çıkıyorum, ellerimde uyuşma beni çok zorluyor o yüzden telefon tutarken bile çok sıkıntı yaşıyorum ama doğuma kadar sabredicem Öncelikle rahatsızlık geçirenlere çok geçmiş olsun diliyorum. İnşAllah çok güzel geçer son zamanlarımız, herkesin dilediği gibi olur Benim ellerimde uyuşma ve çok sık tuvalete çıkma dışında bir sorunum yok çok şükür ama gece yatarken sola yatmaktan uyuşuyorum diyorum ki sağa yatayım sonra Ali Kerem tekmelemeye dönmeye başlıyor herhalde rahatsız oluyor diyorum yine sola dönüyorum ve 4-5 kere de tuvalete gidiyorum biraz fazla su içiyorum sanırım ama hayal.ettigim gibi yürüyüşler vs yapamıyorum yaaa sadece kayınvalidem üstümde olduğu için günde 4 5 kere belki daha da fazla inip çıkıyorum. Belki o iyi gelir Bizde durumlar böyle

Çok şükür canım darısı bize olsun
Yarında ben böyle güzel şeyler duyayım inşallah tontiş yanak en sevdiğim

canım doktoruna söyle magnezyum verir benimki direkt başlattı çok rahat ettim

Saol kuzum yaa artık tam bebek gorunumundeler içim eridi bugün bide benim kız doğuştan botoxlu dudaklar kocaman hadi bakalım inşallah çok guzel gosterir oğlusun kendini
Yaaa kız güzelliği işteEşime sinir oldum sonuncu defa giderken hiç iyi çekmedi bir şey göremedim bu defa dedim iyice çek çünkü orda olarken o kadar stresli oluyorum ki iyice bakamıyorum hep soru soruyorum

Yaaa kız güzelliği işteEşime sinir oldum sonuncu defa giderken hiç iyi çekmedi bir şey göremedim bu defa dedim iyice çek çünkü orda olarken o kadar stresli oluyorum ki iyice bakamıyorum hep soru soruyorum
Kız erkekler beceremiyor benim adamda videoyu başlattı zannediyor halbuki boşa tutuyor kamerayı kaydı baslatmamis o yüzden ben kendim çekiyorum hem doktorun dediklerini tekrar dinliyorum yoksa benimde aklımdan çıkıyor

Bu defa ben edeyim ya dediğim gibi o kadar kafamda sorular oluyorki hem heyacan suyu gelişimi nasıl diye o an diyorum amaan çekmese ne olucakki ama çıkınca diyorum neden çekmedin

Kızlar yasal olarak malum süt iznimiz var. İstersek günde 1,5 saat istersek haftada 1 tam gün çalışmayabiliyoruz bebek 1 yaşına gelene kadar.

Bunun öncesinde de ben ücretsiz izin kullanmak istiyorum 1 ya da 2 ay yasal doğum izninden sonra. Acaba ücretsiz izin kullanırsam süt iznim yanıyor mu? Yoksa ücretsiz izinden dönünce süt iznini de kullanabiliyor muyum bilgisi olan var mı?

ben 32+0 diye biliyorum ama idaren daha net bilgi verir canım. Benimde sömestre gidiyor 2 haftam ve sonraya aktaramıyoruz o kısmı dimi sömestrden sonra ben gitmeyeceğim ama şimdiden zor geliyor. Branşın neydi zor olmaz mı

Süt iznini izne çıktığın andan itibaren kullanmaya başlıyorsun 1 yaşına kadar sen ücretsiz izin kullandığın vakitlerdki süt iznin yanıyor diye biliyorm ve ayrıca haftada 1 gün süt izninj her iş yeri vermiyor malesf benim clastgim yer sahsen vermiyor günlük 1.5 saat veriyor malesf

Reactions: The
Ayy benimki de çekemiyor ya gıcık oluyorum . İlk çek dediğim zaman gitmiş fotoğraf çekmiş. Orda fark etmemiştim. Çıkınca bakayım dedim kuru kuru fotoğraf bişey belli değil. Video demedinki diyor. Sonrakilerde tembihledim. bebek gülüyor gibiydi ilk ultrason açtığında en son bile oraları çekememiş ya. . Kendi fotoğraflarımı çektiriyorum hiçbirini beğenmiyorum. Geçen fotoğraf çektirdim çok güzel çektim hepsini beğencen bu defa diyor. Bi baktım suratıma blur gibi bişey atarak çekmiş. HDR diye bişey mi ayarlamış napmış öyle diyor.. Benim ben olduğum belli değil. Sinirimden gülmwye başladım

Bu arada kızlar benim bebiş sırt üstü yattığımda baya hareketleniyor ama sağ ya da sol yatarken öyle değil. Acaba sırt üstünde rahatsız mı oluyor yoksa hoşuna gittiği için mi öyle hareketler artıyor anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…