2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay maşallah maşallah bende oğluşumu özledim sen böyle anlatınca neyseki cuma göreceğimm kaç haftada kaç gram aldı kızzz sen sanki 1100 olsa yeter diyordun çok sevindim ya sanki kendim çıktım muayeneden

Peki çalışan kızlar sizler izne kaçıncı haftanızda ayrılmayı düşünüyorsunuz?

Bende sanırım 1 gün çalışmama seçeceğim ya da biz de kısmi çalışma diye bir şey var 9 saat değil de 4 saat çalışıyorsun belki onu da seçebilirim o an ki duruma bakıcaz artık inşallah o vakitlere gelelim de

O zor işte dediğin gibi canım hele okul ortamı zaten hastalık bir an önce vakit hızlı geçse keşke sana
geçen hafta her sınıfta en az 6-7 öğrenci yoktu aslında burdan anlamam lazımdı maske takmam gerektiğini. gün sayıyorum artık cidden. Doğumdan sonra da izne ihtiyacım var ama 32. haftada hemen bırakıcam okulu.

Valla ben 32 den sonra hala çalışabilenlere hayranım helal olsun ağırlık gece uykusuzluğu falan çok zor idare etmesi

Valla ben 32 den sonra hala çalışabilenlere hayranım helal olsun ağırlık gece uykusuzluğu falan çok zor idare etmesi
Ayy inanır mısın okulda alaturka tuvaletten kalkamıyorum ben. peçetelerle iki yandan destek alıp kalkıyorum daha şimdiden benim için mümkün değil fazlasını çalışmak.

Bende çok özlemiştim bekleyemedim cumayi hahah benim kız hep ultrasonla aynı gün çıkıyordu kuzum oğlumun ultrasonuna baktım (hala sakliyorum ) oğlum 28+1 de 1250 Gr çıkmış 1 hafta önde görülüyor bende dedim o zaman benim kız Max. 1100 olur ama elhamdülillah yakalamış abisini

Ayy inanır mısın okulda alaturka tuvaletten kalkamıyorum ben. peçetelerle iki yandan destek alıp kalkıyorum daha şimdiden benim için mümkün değil fazlasını çalışmak.
Oy oy canım bir de sürekli hareket halindesin ders anlatırken ee ders sonrası ordan oraya yürü git gel in çık düşünebiliyorum durumun zorluğunu bir de ilerleyen haftalarda buna daha çok ağırlık ödem eklenecek yani dayanana helal olsun ama diyorum ya ben dayanamam

Kızlar bir de Allah nasip ederse doğumdan sonra elimde kalan tüp bebek ilaçlarım olacak tarihleri de 2025 onları acaba hastane sağlık ocağı ya da eczane gibi yerlere versem ücretsiz alırlar mı ihtiyaç sahiplerine vermek için eğer almazlarsa buradan ücretsiz ihtiyacı olanlara vermeme izin verirler mi ki yazık günah dünya para olmuştur elbet ihtiyacı olan çıkar bilgini var mı öyle veriliyor mu bir yerlere

Kuzum tüp bebek ilaçlarını bilmiyorum ama bende de progestan iğne falan vardı sağlık ocağına bıraktım ihtiyaç sahiplerine veriyoruz dediler, çok iyi düşünmüşsün pahalı ilaçlar en azından ihtiyacı olan birileri faydalansın

Lise ama çocuklar hareketli ve dersten kopmaya meğilli tahtada işim bitince onlar yazarken otursam da hemen konuşmalar başlıyor mecbur aralarına girmek gerekiyor. Şansıma tüm sınıflarım giriş katta ve idarem sağ olsun nöbet tutmak için zorlamadı beni.

Ay çok iyi yapmışsın canım ya inşallah sağlık ocağına olmadı bir sorayım alıp ihtiyaç sahiplerine verirler mi öyle gelip ilaç soran var mıdır diye bende de Protestanlar kan sulandırıcılar tüp bebek ilaçları özel sağlıktan aldığımız için zamanında kutu kutu almışız resmen dolapta duruyorlar bir ara gidip sorayım inşallah öyle bir uygulamaları vardır bizim sağlık ocağının da bir de tüp bebek merkezime sorayım belki onlar da birilerine ulaştırırlar mı eşimde dedi ücretsiz verelim bir yere başkalarına da şifa olsun

Ay nöbet ve giriş kat olayı süper olmuş canım senin için ama liselilerle uğraşmak aman aman sabırlarrrr

Cnm kalan oksaparları ben saglık ocagına verıcem.
Alıyolar cunku bnada verdı aile hekimiama tüp bebek ilaçlarının aile hekimiyle bı alakası yok bnce onları almazlar dıye düşünüyorum

Merhaba güzel anneler yeni katıldım aranıza 28 haftalık hamileyim allah nasip ederse oğlum olacak ama bi kac kere forumda denk geldim cinsiyette yanılma çok oluyormuş okuduğum kadarıyla sağlıklı olsun hic onemli değil ama hazirliklara başladik en doktorum 14 haftadan beri erkek diyor en son 24 te gittim o zamanda erkek demiştide etrafimdada bi kaç kişi doğana kdr bile yanılma oluyor dedi büyük haftalardan sonra yanılma olurmu acabaaa

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah sanmıyorum artık ya 28 den sonra değişirse de üzülür insan o kadar hazırlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…