2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Çok sevindim kuzum ne yedin ne içtin maşallah 1100 olsa yeter diyordun
Ne istiyorsan yapabilirsin derken orayı çok seyapamadim cinselliği mi kasdediyor ahshdhd

Saçları da görünüyor mu ultrasonda yaa maşallah maşallah. İnşallah benim kızım da kel olmaz

MaşAllah canımAyy sen öyle deyince oğluşumu özledim acaba nasıl biri olmuş2 gün daha sabr edeyim

Satıcılara dikkat et kuzum bir de soru cevap kısmından sor ya da yazılanlara bak son kullanma tarihleri kaçmış diye yakın tarih olan satıcıyı alma. Ben şimdi trendyoldan molfix 12 li paket izotonik sulu yenidoğan aldım baya övülüyordu bir de sleepy sensitive 12 li paket aldım zaten sleepy evde kendim de kullanıyordum stoklu ev için molfixi de merak ettim aldım

Oy oy maşallah

Maşallah canım , hepimiz böyle mutlu çıkalım doktor odasından

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor
Benimki de çok hıçkırıyor ve uzun sürüyor ama benimki hıçkırınca tepinmiyor arada kaburgama çok sert bir tekme yiyorum o yetiyor zaten

Süpperr cnm büyümüş bebişin
Ayy bnde persembe gdıcem çok merak edıyorum kılosunu bakalım okdar yemeye nolmuş.
Kasılma için kötü bısey demedi dımı
Elhamdülillah kuzum hadi bakalim senin minnosta güzel büyümüş olsun inşallah yok kuzum rahmin çok güzel aktif dedi rahim ağzı iyi çıkınca sanırım endişelenecek bişey olmuyor

Benimki de çok hıçkırıyor ve uzun sürüyor ama benimki hıçkırınca tepinmiyor arada kaburgama çok sert bir tekme yiyorum o yetiyor zaten
5 dk falan suruyo bizimde ooof tepinmek ki ne tepinmek sagdan soldan vuruyo masallah idrar torbama dogru bide

Elhamdülillah kuzum hadi bakalim senin minnosta güzel büyümüş olsun inşallah yok kuzum rahmin çok güzel aktif dedi rahim ağzı iyi çıkınca sanırım endişelenecek bişey olmuyor
Hım ozmn ben nst ye hiç girmiyim
2 gündür kasılmam da azaldı. O endolu kullandgım günden sonra gunde 1-2 kez oldu

Kız sorma bende çok şaşırdım aslında yine aynı beslendim ekstra olarak hergun protein olsun diye tavuklu rokalı salata yedim geri kalan standart muz ceviz yumurta kaşar ama onlara rağmen hep aynı gün çıkıyordu tavuğu sevdi galiba kızım hahaha bence onuda kastedmistir ama egzersiz yürüyüş olarak dedi spor yapabilirsin dedi ben bakınca anlayamadım ama o gördü ultrasonda saçlı doğacak iki kutu hindistan cevizi yağıyla gel doğuma dedi vajinaya sürüyormuş yumusasin diye saçlı olunca çok gidiyormuş

Demek tavuk yedin heee. Benimki de cuma , 4 gün boyunca tavuk yemeliyim ajsjsj
Yaa doktorun perine masajı mi yapacak süper inşallah kesisiz yirtiksiz bir doğumun olur canım. Ben de doğumdan önce başlayacagim kendim yapmaya.

Hahaha ye ye inşallah senin kızda sever evet kuzum öncesinde de evde sana başlatıyor benim doktorumun çok değişik yöntemleri var kız bu bişey mi

Reactions: The
Alacağım şeyi Google yazıp en ucuz yazmca Akakçe veya cimride aratiyorum en ucuzlar çıkıyor ordan karşılaştırma yaparak alıyorum tavsiye ederim

Canım benim çalıştığım şirkette insan kaynakları 32+0 kabul edilmiyor en geç 31+6 da alınması lazım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…