2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kizlar merhaba nasilsnz bebismin ultrason goruntusu ama tam olarak neyi neresi anlayamadim.

Eklentiler

• 20231211_130802.jpg
    20231211_130802.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 68
Aaa yan yatma yastığı nasıl bir şey kuzum link atabilir misin
Kuzum benim aldığım sevi bebe reflü yatağı onun içinde de var yan yatma yastığı reflü yatağı almak istiyorsan bu aklında olsun kiraz çekirdeği de var

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-24-18-04-01-559_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-24-18-04-01-559_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 61
29 haftalıkken çarşaf değiştirmek yük olurmuş insana fok balığı gibi hissediyorum kendimi
Peki ben ne yaptım havanın güzelliğine dayanarak kocisle camlara giriştim ben önleri o arkaları sildi avizeleri temizledik perde yıkadım astım evi supurdum sildim şuan pertim 😂😂 kızımın içerden sövdüğüne yemin edebilirim ama ispatlayamam 😂😂

Peki ben ne yaptım havanın güzelliğine dayanarak kocisle camlara giriştim ben önleri o arkaları sildi avizeleri temizledik perde yıkadım astım evi supurdum sildim şuan pertim 😂😂 kızımın içerden sövdüğüne yemin edebilirim ama ispatlayamam 😂😂
Aynen kuzum bn yıne bugun kocişle oda düzenle, çer çöp at, süpürge, çamasır derken yemk yap akşam oldu zten
Hawada guzeldi kız sen adaparka gıdecektın?

Canım ben de olucam 27 haftalık olucam yarın . Eşim iğneyi sordu. İğne yok demişler depoda. İğnenin adı immunorho diye bişey. Doktorla konuşucam tekrar . Bu hafta bulamazsak.
Evet bende 4 ocakta 28 hafta oluyorum. Benimde esim sormus bulamamis daha. Biraz pahali galiba

Aynen kuzum bn yıne bugun kocişle oda düzenle, çer çöp at, süpürge, çamasır derken yemk yap akşam oldu zten
Hawada guzeldi kız sen adaparka gıdecektın?
Sende günü temizlikle öldürdün desene 😂😂 güzel hava neden bizim için gezmek değil de temizlik yapmak anlamına geliyor 😂😂 bacım elbisem kocamdan veto yedi 😂😂 doğumdan sonra giy toton ayrı göbeğin ayrı ortaya çıktı dedi bende madem öyle bari camlari sil dedim gidemedik 😂😂 ama evde iki üç kare bişey çekildim ona izin verdi 😂

Öyle düşünüyorum kuzum. Bu da benim hayattaki sınavımmış diyorum. Tabi eşim de ben de dağıldık yani aslında ama iyi olmaya çalışıyoruz
Canım şimdi biraz okudum, az önce bir arkadaşın yorumu çok hoşuma gitti bebek kilo alıyor doğumda sonra bebekte birsey yok sağlığı yerinde çok şükür. Lütfen kuzum moralli ol, Annem neren yanarsa canın oradadır derdi. Hep diyorum kuzum bana bak 28 haftadır yatıyorum resmen. Bebeğin kalbindeki deliğin riskli bölgede olması, şeker hastalığım. Amniyonsentez olmam bende bir travma resmen. Ama günün sonunda diyorum ki, ya bunu bile bekleyen dolu insan var. Tansiyon olup sağlıklı bebeğini kucağına alan bir sürü tanıdığım var. Sen ne kadar moralli olursan emin ol tansiyonun düşecek. İnan bana sana yeminler ederim amniyosentez olalı 3 hafta olacak ilk günler sürekli kabuslar gördüm bebeğin düştüğü falan. Akıl sağlığım gidecekti resmen, doktor belki bebek hemen sana gelmez, önce kardiyoloji muayanesinden geçecek dedi bana, seni çok iyi anlıyorum çok ama moralimizi yüksek tutmamız lazım, az kaldı sabır edeceğiz kuzum

Sende günü temizlikle öldürdün desene 😂😂 güzel hava neden bizim için gezmek değil de temizlik yapmak anlamına geliyor 😂😂 bacım elbisem kocamdan veto yedi 😂😂 doğumdan sonra giy toton ayrı göbeğin ayrı ortaya çıktı dedi bende madem öyle bari camlari sil dedim gidemedik 😂😂 ama evde iki üç kare bişey çekildim ona izin verdi 😂
Aahhaa sen beni gör, toto ve göbek dışarda, kalça çıkığı gbi yürüyorum töbe yareppim 🙊

Evet bende 4 ocakta 28 hafta oluyorum. Benimde esim sormus bulamamis daha. Biraz pahali galiba
Bana yazılan 1700 TL miş canım. Ama devlet karşılıyormuş. Normal hastane doktoru yazarsa fiyat bayağı düşer dediler. Ecza depolarında yok dediler. Tek tek eczane gezerek bulduk. O eczanede başka ilçeden getirtti Aldık yarın olucam inşallah ben de iğneyi. Özellikle hastane yakınlarındaki eczanelere sorun dediler bize.

X