2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay yengeme sordum yeğenlerimin babynesti varmış ben unutmuşum resmen inşallah ikiside sağlamdır bakıp haber edecek inşallah sağlam duruyorlardır 😁

Eklentiler

• 95ea6abf-85f8-42c5-8e4a-96b707fe6b1d.jpeg
    95ea6abf-85f8-42c5-8e4a-96b707fe6b1d.jpeg
    140,1 KB · Görüntüleme: 75
Ya canım sen ilkinden tecrübelisin bilirsin. Ben reflüsü olmasa bile reflü yatağını isteme nedenim Allah göstermesin tabi de yatarken kusarlar o an göremem ya da nefessiz kalırlar falan yatakların içinde reflüyle yan yatırırım rahat olurlar diye istiyorum ama ne düşünüyorsun ?

Ay yengeme sordum yeğenlerimin babynesti varmış ben unutmuşum resmen inşallah ikiside sağlamdır bakıp haber edecek inşallah sağlam duruyorlardır 😁
Ayyy ne güzel😍😍bende baktım çantaya koyulandan alıcam sanırım hiç ucuz diğil al kendisinden masraf olmasın☺️

Baby nest arkadaşım hediye aşdı . Reflü yatağı almadım anne yanı beşiği eğimli reflü görevi görüyor . Gerek duymadım anne yanı varken

Ayyy ne güzel😍😍bende baktım çantaya koyulandan alıcam sanırım hiç ucuz diğil al kendisinden masraf olmasın☺️
Evet kuzum ya baktım da tanesi 650 tl en azından onunla başka bir şeyler alırım diye düşündüm 🤭 bende internette çanta gibi olanları gördüm eğer olmasaydı ondan alırdım sanırım gerekli ya salonda falan yatır içinde dursun mis 🥰

Baby nest arkadaşım hediye aşdı . Reflü yatağı almadım anne yanı beşiği eğimli reflü görevi görüyor . Gerek duymadım anne yanı varken
Aaa anne yanı beşiğinin öyle olmadı ne güzel canım ne aldın sen anne yanı olarak

Evet kuzum ya baktım da tanesi 650 tl en azından onunla başka bir şeyler alırım diye düşündüm 🤭 bende internette çanta gibi olanları gördüm eğer olmasaydı ondan alırdım sanırım gerekli ya salonda falan yatır içinde dursun mis 🥰
500 bir tanesini buldum onu alırım bencede gerekli☺️başka yere gederken kendi yatağında uyusun hem içimde rahat eder🥰

500 bir tanesini buldum onu alırım bencede gerekli☺️başka yere gederken kendi yatağında uyusun hem içimde rahat eder🥰
Arkadaşım diktirdi benim babynestimi set olarak 850 ye diktirmiş babynest, puset örtüsü,bebek yastığı, emzirme yastığı, bebek yorganı, alt açma örtüsü birde bebek pikesi 😊😊

Arkadaşım diktirdi benim babynestimi set olarak 850 ye diktirmiş babynest, puset örtüsü,bebek yastığı, emzirme yastığı, bebek yorganı, alt açma örtüsü birde bebek pikesi 😊😊
Ne güzel☺️Öylede var eltim bana hediye olarak almak istedi ama ben o zaman puset örtüsünü alt açma örtüsü almıştım yastık yorgan şimdilik zaten kullanmıcam set bana fazla geldi🥰

Hee baby nest dediğinz bumu? 😁
Bn aldım bundan. Bebişi gce yanıma yatrmayı düşünüuyorum busefer. İlk zamnlar Beşik kullanmıyacagım.
Gce emzırırken yanımdan alıp yanıma koyacagım. Öyle planlıyorum. Çunku oğlumda kalk, beşiğe git. Yatır, kaldır çok zorlandım, tam yatıyodu, 2 dk sonra aglıyordu yıne kalk😤

Bakalım böyle denicem. Hiç kalkmadan bu işi halletmk istıyorum😅

Hee baby nest dediğinz bumu? 😁
Bn aldım bundan. Bebişi gce yanıma yatrmayı düşünüuyorum busefer. İlk zamnlar Beşik kullanmıyacagım.
Gce emzırırken yanımdan alıp yanıma koyacagım. Öyle planlıyorum. Çunku oğlumda kalk, beşiğe git. Yatır, kaldır çok zorlandım, tam yatıyodu, 2 dk sonra aglıyordu yıne kalk😤

Bakalım böyle denicem. Hiç kalkmadan bu işi halletmk istıyorum😅
Kız sen tecrübelisin yaparsın benim aklım çıkar eşim korkudan bebekler yatakta diye yatağa yatmaz 🤣

Kızlar ya enfeksiyon olduğunuzu idrarda yanma ağrı ile mi anlıyorsunuz yoksa hiç bir belirti yokken tahlil de mi çıkıyor ben uzun zamandır yaptırmıyorum tahlil bir belirtim de yok ama görünce endişelendim yaptırmalımıyım diye
Bende hiç bir belirti yokken çıktı 2 seferdir. Ama az miktarda var dedi doktor. Yine de şase verdi.

X