2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Baska multıvıtamın yok. Hıçbısey vermedi. Vıtamınlerım normal hatta kanımda ıyı ama yınede kan hapı verdı. Ve bn daha baslamadım
Bilemedim canım acaba kullanmasan vitamin değerlerinde bir azalma olur mu olmaz mı doktor ne der bu duruma ben doktor kullan dedi diye kullanıyorum ama vitamin değerlerim yüksek de değil düşük de değil normal seyrediyor

Ay çok kötüymüş. Çok sinir bozucu. Uzun zaman olmuş ama geçmiş olsun kuzum . İnsan evde kıymetli şeyler tutmaya korkuyor.

Kızlaaar kızlaaaar. Eşlerinizden doğum hediyesi ne istediniz ben söylemesem öyle bir hediye alması gerektiğinden bihaberdi eşim. Yavaş yavaş kulağına su kaçırın
Benime gecen aklıma geldi dedim bana bilezik kolye alırsın hediye (hayatta takı sevmem aslında ama ağız aramak için ) hemen tamam dedi hevesim kaçtı hayır deseydi isterdim bişeyler ama robot süpürge isteyebilirim belki 1+1 evim ama süpürmek silmek gözümde çok büyüyor bebek olunca düşünemiyorum

Ay çok kötüymüş. Çok sinir bozucu. Uzun zaman olmuş ama geçmiş olsun kuzum . İnsan evde kıymetli şeyler tutmaya korkuyor.
Sağol kuzum gerçekten çok sinir bozucuydu meğer eşimi kuyumcuda takip etmişler kameralar mobeseler incelenince öğrendik. Asla evde maddi değeri olan bir çöp bile tutmuyorum

Reactions: The
Robot süpürgeler o zaman elimiz ayağımız olur bence de

Maalesef çok üzücü. Giden gdıyor ve bulunmuyor. Bn tum altınlarımı sattım, satmasamda evde tutmam asla dedim. E tutmadımda noldu.
Bundan 3,5 sene önce bı devlet kurumunda çalışıyordum. Bırıkım yapıyordum, 2 senelik bırıkım yapmıştım.
Birikimimide odamda karsımda duran kasaya koydum.işyerının kasasıydı. Çok guvenıyordum ozmn kasalara.
Bi sabh haber geldi pandemi zamanı yarı zamanlı çalışıyoruz, bn koydeyım. Gece grip kasayı patlatmışlar.
Hemen başkan falan devreye grdı, kameralar ızlendi. Mobeseye bıle bakılmadı, araya buyuk bırılerı grdı vs. Ama gıden gdıyor işte...

Sonra o işyerınde daha fazla duramadım. Çıkışımı alıp çıktım. Ama o çıkışımla parayı katlayıp o bırıktrdgımın kat kat uzerıne çıktım. Acımı hafıflettı yani çıkışımı almak.

Soğuk valla kuzum o yüzden polarli çorap alayım dedim bakalım karar vericem benim Allah'tan var bej renk botum ayy kuzenim öyle yaptı kısa UGG giydi çok tatlı duruyor öylede bende onda görüp aldım elbiseyi

Bu arada bugün yıkama işine giriştim kesinlikle ileriki zamanda yapamazmışım onu anladım çok yorucu tıkanıp kalıyorum yavaş yavaş halledip çantamı hazırlamayı düşünüyorum ne olur ne olmaz diye köşede hazır beklesn zamanında sağlıkla gelsinler ama heran ne olacak bilinmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…