2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bu arada bende kan sulandırıcı kullanıyorum karnım artık çok gergin vurunca zorlanıyorum son zanlarda top top kalıyor ve hafif morarıyor koluma vurmayada cesaret edemiyorum
Ben koldan daha rahat ediyordum canım eşim sıkıyordu etimi ben iğneyi yapıyordum daha rahattı

Benim kanamam yok canım sok tarafımda batma hissi var. Beni nstye falan baglamadı ultraaonsa baktı benimde tuhafıma o gitti ultrasonda kasılma ne alaka

Benim 1 çıkıyor kuzum. Ben de idrar toplayıp götürdüm. Şuanlık bir sıkıntı yok. Değer artarsa gebelik zehirlenmesi deniyormuş. O yüzden ara ara baktırmam istendi tansiyon nedenli

Geçmiş olsun canım.Ben 6 haftamda lekelenmeden hastanede yatdım sonrada doktor dedi kesinlikle yatmalısın iş yapmıcaksın bende öyle yaptım sende uzan dinlen iş yapma kesinlikle ve ben bu güne kadar hala iğnelerim devam ediyor ve fitilde aynı

Benim 1 çıkıyor kuzum. Ben de idrar toplayıp götürdüm. Şuanlık bir sıkıntı yok. Değer artarsa gebelik zehirlenmesi deniyormuş. O yüzden ara ara baktırmam istendi tansiyon nedenli
3 haftada bir benim de baktırmam istenmişti ilk baktırmamda pozitif 1 bakalım inşallah ilerlemez tansiyonum da 13/8 i geçmiyor aslında neden öyle çıktı anlamadım ya da bu tansiyona göre normal mi bilemedim

Benim kanamam yok canım sok tarafımda batma hissi var. Beni nstye falan baglamadı ultraaonsa baktı benimde tuhafıma o gitti ultrasonda kasılma ne alaka
Ultrasonda kasılma gören arkadaşlar olmuştu canım burada ama düzenli mi değil mi onu anlayamaz bence ultrasondan

3 haftada bir benim de baktırmam istenmişti ilk baktırmamda pozitif 1 bakalım inşallah ilerlemez tansiyonum da 13/8 i geçmiyor aslında neden öyle çıktı anlamadım ya da bu tansiyona göre normal mi bilemedim
Normal kuzum. Bunda sorun yok diyorlar endişe etme. Önlem amaçlı toplama istiyorlar

A Asliyokfotokopisivar kuzum oyunu oynadık ilk ben başladım 1 saatte ip ucuyla anca buldu rengini söyle bari diyor bütün odadaki eşyaları saydı bir de dedim sadece salonda bir eşya renklerden buldu kornişi kafayı yedi adam yok iğne deseydin bu kadar zor olur mu sıra bende o aklından tuttu 15 dk da üçlü prizi buldum daha çok sinirlendi dedim ki kudur

peki kanama ne zaman bitti kaç gün sürer

evet yatacağım bir an önce dursun istiyorum kanama çok teşekkür ederim

peki kanama ne zaman bitti kaç gün sürer
Bende kanama diğildi pembe gibi lekelenmem vardı sadece önceden düşüklerim olduğu için doktor korktu beni yatırdı 2 gün serum yedim sonrada tabi hep yatdım hala mesela bana diyor dinlen

evet yatacağım bir an önce dursun istiyorum kanama çok teşekkür ederim
Kanama alan ıyoksa içeride en fazla 5 güne geçer canım benim öyle olmuştu kan rengiydi sonra kahverengiye döndü sonra lekelenme gibi oldu sonra geçti

Bacaktan deneyebilirsn.
Zamanında bacaktan çok iğne oldum mecburi elim gitmiyor malesef b12 iğnem var şimdide onu vuruyorum
Süt kaynatın için ben de tek geçiren o oldu
Süt içtim canım malesef geçmedi kaç saat oldu aynı devam ediyor
Ben koldan daha rahat ediyordum canım eşim sıkıyordu etimi ben iğneyi yapıyordum daha rahattı
Hiç cesaret edemiyorum ki canım doktorda vurabilirsin koldan dedi göbek çok iyi bazen yansada alışmıştım ama artık çok gergin ve sert zorluyor ben başından beri vuruyorum hatta doktorum şey demişti hiç morarma iz falan yok ne güzel yapıyorsun demişti nazara geldik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…